Pralka whirlpool 6 sense inverter instrukcja obsługi

pralka whirlpool 6 sense inverter instrukcja obsługi.pdf

Ciekawą grupę stanowią modele z technologią 6.. Zmysł do idealnego prania.. Wymiary (GxSxW): 60 x 40 x 90 cm, Pojemność (maksymalny załadunek): 7 kg, Roczne zużycie prądu: 194 kWh = 118,34 zł rocznie, Zużycie wody (cykl): 42 litry.. Zobacz w RTV EURO AGD!Silnik Sense Inverter Cicha praca.. Ciesz się nie tylko doskonałymi rezultatami prania, ale także ciszą i spokojem.Pobierz instrukcję obsługi Twojego urządzenia.. PL. InstrukcjaObslugiPDF.. Jeżeli nie stosujesz się do zapisów w instrukcji, możesz uszkodzić .Zrozumiałe instrukcje obsługi pralek znajdziesz tylko u nas!. Znajdź swój Pralka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Silnik Sense Inverter Cicha praca.. Znajdź oryginalne meble, zainspiruj się stylowymi aranżacjami i otrzymaj bezpłatne porady projektanta wnętrz.Temat: pralka whirlpool awg 681 instrukcja obsługi.. Nie znam natomiast jej daty produkcji.. Pozdrawiam!. Pralka jest stara ale jeszcze bezawaryjna.. Pralka Indesit posiada czujnik temperatury i.Lektura instrukcji obsługi to pierwsza czynność, jaką konsument powinien wykonać po zakupie sprzętu RTV i AGD. Nabyłem niedawno taką pralkę, ale opisy programów na szufladce do proszku są wytarte i nie da się ich odczytać.. instrukcja.. Ciesz się nie tylko doskonałymi rezultatami prania, ale także ciszą i spokojem..

Szukasz instrukcji obsługi pralki?

Wszystkie dostępne materiały o pralka whirlpool awg 681 instrukcja obsługi uszeregowane zostały od najnowszych do najstarszych.. Odkryj pralki, łączące intuicyjną obsługę, optymalne zużycie wody i energii oraz perfekcyjne rezultaty pracy.Whirlpool Pralka manuals.. Popularne Nowe.. x Przy u *ywaniu pralki nale *y stosowaü si do zalece podanych w niniejszej instrukcji obsáugi.. Na tabliczce znamionowej jest nr 419634009673 oraz nr 17581. ,made in Italy.. Wymiary (GxSxW): 60 x 40 x 90 cm, Pojemność (maksymalny załadunek): 6,5 kg, Roczne zużycie prądu: 129 kWh = 78,69 zł rocznie, Zużycie wody (cykl): 40 litrów.. Zobacz w RTV EURO AGD!Cechy pralki wolnostojącej Whirlpool: kolor biały.. Zmysł w piekarnikach Whirlpool zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania i niesamowite efekty pieczenia, za każdym razem.. nie wiem czy to dobry dział, jeżeli zły to przepraszam i proszę o przeniesienie.Obsługa pralki whirlpool awg 334 -800. witam jestem studentem który pralki używa tylko i wyłącznie do prania a nie do rozbierania.. Sprawdź na Znajdzinstrukcje.pl, na pewno ją znajdziesz!Technologia 6.. Podpowiemy Ci jak stworzyć wymarzony dom.. Pralki Whirlpool: 6.. Na tych kilkunastu stronach znajdują się kluczowe informacje na temat produktu, których znajomość zagwarantuje właściwe, a także bezpieczne użytkowanie pralki..

instrukcja.

!Pralka zostaáa zaprojektowana wyá cznie do prania i wirowania rzeczy nadaj cych si do prania w pralkach automatycznych w ilo ciach odpowiednich do potrzeb gospodarstwa domowego.. Znajdź swój Pralka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Pralki WHIRLPOOL w Media Expert!. Instrukcje są bezpłatne, w języku polskim i w formacie pdf.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Instrukcja pralki Gorenje strona 6.. 1400 rpm Wyjątkowa prędkość, bęben obraca się z prędkością 1400 obrotów na minutę.Pralka Whirlpool AWM 835 Szukam Instrukcji Obsługi.. Ja mam szukaną instrukcję obsługi pralki Whirpool AWM 835. przerpraszam jeżeli poziom mojego pytania.Podobne tematy do whirlpool AWE 2316 instrukcja obsługi PL Programy whirlpool awe 2316 Witam, Wprowadziłam się do wynajmowanego mieszkania i w mieszkaniu jest pralka whirlpoll awe 2316.Witam, poszukuję instrukcji obsługi i "spisu" pogramów do pralki jak w tytule.. czyszczenia pralki nie wolno używać płynów łatwopalnych.Pralka Whirlpool AWE 70120 w RTV EURO AGD. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek..

Nie inaczej jest z pralkami.

Zmysłu.Znajdź swój Pralka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.. Znajdź swój Pralka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Bauknecht Pralka manuals.. Ta pralka firmy Whirlpool wyposażona jest w silnik falowy SENSE Inverter, który charakteryzuje się trwałością i cichą pracą.. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów na minutę.. w związku z tym i banalne pytanie czy ltoś by mógł mi podać stronkę lub opiszać znaczenie symboli na pralce whirlpool awg 334 - 800 bez żadnych schematów i takich tam.. Czy w tym 12 cyfrowym numerze jest ta data zakodowana.Maksymalny prąd wejściowy 6.1A 6.4A Prąd znamionowy Chłodzenie/Grzanie 755/819W 1134/1259W Współczynnik wydajności energetycznej 3.56/3.65A 3.4/3.41A Klasa energetyczna A/A A/B Przepływ powietrza (m3/h) 450 550 Chłodziwo i waga R410A 1.25Kg R410A 1.25Kg Klasa ochrony przed zawilgoceniem IPX4 IPX4 Poziom hałasu (Wewn/Zewn) dB(A) 35/52 .Instrukcja obsługi do pralki Whirlpool EUT1000.. Ta pralka firmy Whirlpool wyposażona jest w silnik falowy SENSE Inverter, który charakteryzuje się trwałością i cichą pracą.. Na internecie nigdzie nie mogę znaleźć.. W tej sekcji w zaledwie kilku krokach możesz ściągnąć instrukcję użytkowania, kartę produktu oraz etykietę energetyczną dla wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego Whirlpool: wyszukaj model i wpisz kod swojego urządzenia z tabliczki znamionowej oraz wybierz język.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Whirlpool w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf..

Jeżeli chciesz wiedzieć więcej w temacie pralka whirlpool awg ...

Szeroki wybór produktów m.in. Pralka WHIRLPOOL MFWL 61252WPL, Pralka WHIRLPOOL MTDLR60216 | Ceny, opinie na Media Expert!Pralka Whirlpool TDLR 65230 w RTV EURO AGD.. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin.Funkcja 6th Sense - technologia czujnika dostosowuje parametry wody, energii i czas trwania .. Skrócona instrukcja obsługi PL DZIĘKUJEMY ZA ZAKUP PRODUKTU WHIRLPOOL.. Teraz możesz przygotować różne dania w tym samym czasie, a funkcja Cook3 sprawi, że każde zachowa swój wyjątkowy aromat.Pralki Whirlpool to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń.. Ponadto nie bardzo mogę rozgryść do czego służą 2 spośród 5 włączników.. Poniżej znajdziesz najnowsze informacje na temat pralka whirlpool awg 681 instrukcja obsługi.. Instrukcja obsługi Whirlpool WSIO 3O34 PFE X; Marka: Whirlpool: Wyświetlić instrukcję .InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz.. Produkt Pralki.. x InstrukcjTematy o instrukcja pralka whirlpool, Instrukcja pralki Whirlpool AWE 63160, Pralka Whirlpool AWOE 8758 - wyświetla się błąd F06, Pralka Whirlpool AWM-250 nie wiruje ze wsadem, Instrukcja obsługi Whirlpool AWM 863/WP, Pralka Whirlpool AWE 9725- szalone drganiaPomysły dla: pralka whirlpool instrukcja.. Z pomoc oferuje skromnie 20 pkt.. Pralka powinna być ustawiona aby zapewnić optymalne warunki pracy, jak czytałem Gorenje nie zaleca używania pralki w temperaturze 5*C, zaś Whirlpool jako minimalną temperaturę zaleca 15,6*C strona 5 instrukcji obsługi..Komentarze

Brak komentarzy.