Instrukcja obsługi glukometru contour plusStandardowo, każdy glukometr zawiera: Glukometr, co najmniej 5 pasków testowych, Nakłuwacz, 5 kolorowych lancetów Microlet, instrukcję obsługi, skróconą instrukcję obsługi, dzienniczek, etui oraz kartę gwarancyjną.Dystrybutor specjalistycznego sprzętu medycznego dla placówek medycznych oraz lekarzy specjalistów.. Należy wydrukować i wypełnić załączony dokument przekazania glukometru 2.. Naciśnij i przytrzymaj przycisk.. Współpracuje z testami paskowymi Accu-Chek Performa.. To również niezależność, mobilność, wygoda i bardziej komfortowy styl życia.. Dzięki zastosowanej w produkcie technologii „Sip-in", bardziej prawdopodobne jest pobranie wystarczająco dużej próbki krwi już przy pierwszym .Paski testowe do glukometru Contour Plus - jaka jest ich cena i jak dokładne są.. Zawartość pudełka startowego: Instrukcja obsługi, Glukometr CONTOUR PLUS ONE, Nakłuwacz Microlet2, 5 lancetów, 5 pasków testowych CONTOUR PLUS, końcówka do alternatywnego miejsca nakłucia, etui (wszystko poniżej na .Glukometr Contour Plus.. Przed rozpoczęciem wykonywania badań należy zapoznać się z instrukcją obsługi systemu Contour Plus ulotką dołączoną do opakowania lancetu Microlet®, a także ze wszystkimi materiałami zawartymi w zestawie glukometru.Co zawiera zestaw glukometru?. Takie drobne oszukiwanie klientów.. Kontakt - +48502491577 lub [email protected] contour™ plus one2 - W badaniu klinicznym oceniano działanie glukometru CONTOUR™ PLUS ONE w warunkach laboratoryjnych i klinicznych..

Instrukcja obsługi - Twoja Kobieta (opr.

Gdy pojawi się symbol zasięgu.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Dzięki połączeniu glukometru Accu-Chek Instant z mySugr, wyniki pomiarów automatycznie przesyłane są do aplikacji, a Ty dodatkowo zyskujesz dostęp do jej wersji PRO!. Glukometr Contour Plus One zostanie wysłany do Państwa pocztą,Najczęściej wymieniane zalety to prosta obsługa i nowoczesny design.. Głośność sygnału dźwiękowego: 50 dB(A)-85 dB(A) w odległości 10 cm.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneGlukometr Accu-Chek Performa umożliwia szybki i łatwy pomiar poziomu glukozy we krwi.. Ta instrukcja należy do kategorii Kamery kieszonkowe i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 6.7. broszurowa)Contour plus paski na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Naciśnij i przytrzymaj przycisk.1.. Innowacyjne technologie oraz przyjazny w obsłudze glukometr Contour Plus z zaawansowanymi funkcjami zwiększa dokładność pomiaru i pomaga podejmować lepsze decyzje.. Data zakończenia 2019-01-23 - cena 99 złOgłoszenia o tematyce: glukometr na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Ponad 10 lat na rynku.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (instrukcja obslugi glukometru) ..

Właściwości pasków do glukometru.

W zestawie znajduje się: glukometr Contour Plus; nakłuwacz Microlet; 5 kolorowych lancetów Microlet; instrukcja obsługi; skrócona instrukcja .Poszukujesz instrukcji obsługi OneTouch Select Glukometr?. WYŚWIETLACZ .. Współpracuje z glukometrami: CONTOUR PLUS ONE, CONTOUR PLUS, CONTOUR LINK, CONTOUR TS.Glukometr Contour Plus działa wyłącznie z paskami testowymi Contour Plus i roztworem kontrolnym Contour Plus.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Szwedzki, Rosyjski.Jeśli masz pytanie dotyczące obsługi glukometru CONTOUR ® PLUS ONE lub aplikacji CONTOUR ® DIABETES, prosimy zapoznać się z poniższą listą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.. Złożyć podpis w wymaganych miejscach 3.. Glukometr CONTOUR PLUS ONE pos.Informacje o GLUKOMETR CONTOUR PLUS ONE ZESTAW GWARANCJA - 7726209965 w archiwum Allegro.. Warunki przechowywania pasków testowych, cechy systemu pomiaru glukozy, zalecenia dotyczące stosowania - więcej na ten temat w artykule.. Aparat ma fabrycznie ustawioną datę i godzinę i jest od razu gotowy do użycia.. Cechą wyróżniającą system Contour TS jest technologia No Coding - technologia Bez Kodowania, stanowiąca przełom w samokontroli.Monitorowanie glikemii z zastosowaniem glukometru CONTOUR ® PLUS LINK 2.4 Nowy glukometr CONTOUR® PLUS LINK 2.4 firmy Ascensia Diabetes Care to jedyny glukometr, który bezprzewodowo łączy się z pompą insulinową MiniMed™ 640G, co umożliwia bezproblemową integrację obu urządzeń.Glukometr contour plus one na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Niestety brak pasków zmusił mnie do zmiany glukometru na contour TS.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Różnica w pomiarach zawsze dochodzi do minimum 10 %.Właściwości: Glukometr Contour TS to przede wszystkim nowoczesna technologia, która pomaga Ci dbać o bezpieczeństwo oraz o dobre samopoczucie.. W celu uzyskania pomocy w zakresie obsługi glukometru CONTOUR ® PLUS ONE lub aplikacji CONTOUR ® DIABETES zachęcamy do skorzystania z filmów instruktażowych, które znajdują się w sekcji Filmy .Prosty w użyciu glukometr CONTOUR ® PLUS ONE wykazuje niezwykłą dokładność pomiarów stężenia cukru we krwi.. W opakowaniu oprócz glukometru znajdziemy również etui, nakłuwacz, 10 ostrzy OneTouch Delica oraz 10 pasków testowych OneTouch Select Plus.. Glukometr CONTOUR ® PLUS ONE wykazuje dokładność na poziomie ±8,5mg/dl lub ±8,5% w skali ogólnej*.Okres trwałości glukometru: 5 lat.. Praktyczne przypomnienia o pomiarze glikemii oraz oznaczanie wyników pomiarów przed i po posiłkach umożliwiają gromadzenie istotnych danych, które mogą pomóc .Paski testowe Contour Plus firmy Bayer do pomiaru stężenia glukozy we krwi, przeznaczone są do stosowania z glukometrem Bayer Contour Plus.Paski sprzedawane są w opakowaniach zawierających 50 sztuk.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.System monitorowania stężenia glukozy we krwi CONTOUR®PLUS firmy Ascensia Diabetes Care (glukometr, paski testowe i roztwór kontrolny) przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania badań przez osoby chore na cukrzycę oraz przez personel medyczny w celu monitorowania stężeń glukozy we krwi pełnej żylnej i świeżej krwi pełnej włośniczkowej uzyskanej z opuszki palca lub z dłoni.CONTOUR™ PLUS ONE to nowoczesny system monitorowania stężenia glukozy we krwi (BGMS )..

Zawartość zestawu różni się w zależności od modelu glukometru.

OBJĘTOŚĆ PRÓBKI KRWI Mała, zaledwie 0,6 µl.. Wyniki z pamięci glukometru są automatycznie przesyłane do programu GlucoContro, a użytkownik zostaje przekierowany do elektronicznego dzienniczka samokontroli.. Instrukcja zmiany zakresów docelowych.. Obowiązujące normy dokładności dopuszczają margines błędu glukometru w granicach ±15 mg/dl lub ±15 %*.. System ten obejmuje prosty w obsłudze, inteligentny glukometr z funkcją łączności bezprzewodowej, który komunikuje się ze smartfonem za pośrednictwem łącza Bluetooth®.Instrukcja ta pozwoli Ci zapoznać się z obsługą nowego glukometru Accu-Chek Active krok po kroku.. Aleje Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa.. Kolejnym modelem jest glukometr firmy Life Scan Johnson & Onetouch Select Plus.. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. W pudełku zawsze jest kilka wadliwych pasków.. Zalety i funkcjonalność .Dowiedz się jak wykonać pomiar glikemii przy użyciu glukometru CONTOUR®PLUS ONE, który łączy się z aplikacją CONTOUR®DIABETES.. Przedstawia informacje, które umożliwią Ci prawidłową obsługę aparatu, znajdziesz tu wskazówki jak uniknąć uszkodzenia oraz jak dbać o Twój nowy glukometr.Instrukcja obsługi GlucoContro Home.. Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Contour +..Komentarze

Brak komentarzy.