Instrukcja obsługi pulsar xp50LRF XQ50 jest konstrukcją stosunkowo lekką, opartą o tą samą platformę .Strefa klienta - Pliki do pobrania - Pulsar.. Najważniejsze cechy Pulsar Trail:Pulsar Trail XP50 to najbardziej zaawansowany model z serii Trail, urządzenie termowizyjne o zasięgu detekcji 1800 metrów i o rozdzielczości sensora 640 x 480 pikseli.Pozwala uzyskiwać powiększenia z zakresu od 1.6x do 12.8x.Przy powiększeniu podstawowym celownik daje szerokie pole widzenia jednakże umiejętne wykorzystanie zoomu cyfrowego pozwoli w pełni wykorzystać możliwości .Dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu żaden użytkownik nie będzie miał problemu z obsługą celownika czy dalmierza.. To sprawia, że oddawanie strzałów nawet na dalekie dystanse nocą będą komfortowe i celne.. Nowoczesna konstrukcja produkowana przez Pulsara z mikrobolometrem o rozdzielczości 384 x 288 pikseli, z wbudowanym dalmierzem laserowym .. : 76509 Pulsar Trail XP50 to najbardziej zaawansowany model z serii Trail, urządzenie termowizyjne o zasięgu detekcji 1800 metrów i o rozdzielczości sensora 640 x 480 pikseli.Pozwala uzyskiwać powiększenia z zakresu od 1.6x do 12.8x.Przy powiększeniu podstawowym celownik daje szerokie pole widzenia jednakże .W naszym nowym filmie obserwujemy dziki w owsie.. Pierwsze celowniki termowizyjne, które w ciekawy sposób łączą nowoczesność modułów z klasycznym wyglądem lunet celowniczych.Elektroniczne elementy zostały dyskretnie rozmieszczone na .Pulsar Trail LRF XQ50 (bez montażu) - Celownik termowizyjny o powiększeniu 2.7x, z obiektywem 50 mm, pozwalający wykrywać obiekt wielkości dzika na dystansie do 1800 metrów..

Instrukcja obsługi w języku polskim Okres gwarancji: 36 mies.

Przy powiększeniu podstawowym celownik daje szerokie pole widzenia jednakże umiejętne wykorzystanie zoomu .Pulsar Digisight Ultra N355 z bardzo czułym przetwornikiem CCD 752x582 o powiększeniu 3,5x - 14x z niewidocznym oświetlaczem 940nm.. Helion XP50 to zaawansowany termowizor od marki Pulsar.. Pozwala uzyskiwać powiększenia z zakresu od 1.6x do 12.8x.. W drugiej części filmu dużo zbliżeń i oddaleń od celu z użyciem Pulsar Trail XP50.. Najnowszej generacji .Pulsar XP50 to jeden z najlepszych obecnie dostępnych celowników termowizyjnych, dzięki dużej rozdzielczości przetwornika i znacznym możliwościom obiektywu model XP50 pozwala na uzyskanie obrazu o największej dostępnej rozdzielczości.. Gwarancja: 3 lata Producent: Nr katal.. Urządzenia Helion zostały stworzone w zgodzie z obecnymi zmianami technologicznymi, termowizyjnymi oraz teleinformatycznymi - czego przykładem jest funkcja Stream Vision.Pulsar XP50 to jeden z najlepszych obecnie dostępnych celowników termowizyjnych, dzięki dużej rozdzielczości przetwornika i znacznym możliwościom obiektywu model XP50 pozwala na uzyskanie obrazu o największej dostępnej rozdzielczości..

WYPOSAŻENIE Instrukcja obsługi Kabel USB karta gwarancyjna Etui Pilot bezprzewodowy Ładowarka USB/230VPulsar Zegarek manuals.

TERMOWIZOR PULSAR HELION XP50 19900.00 zł .Pulsar Trail 2 XP50 LRF.. Takie połączenie pozwala obserwować obraz o znakomitej rozdzielczości przy zasięgu dochodzącym do prawie dwóch kilometrów.. Pole widzenia Heliona XP50 jest większe niż pole widzenia porównywalnego pod .Termowizor Pulsar Helion XP50.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Pulsar W150 lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Termowizyjna luneta od Pulsara Thermion XP50 - połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesną technologią.. Montaż nie jest dołączony do zestawu.. Trail ma doskonałą rozdzielczość obrazu dzięki częstotliwości 50 Hz i nowatorskiej konstrukcji, która odciąga ciepło od wewnętrznych komponentów, pozwalając na zwiększenie jakości obrazu i .Termowizor Pulsar Helion XQ50F - WIFI, AMOLED, 50Hz, pamięć 8GB, zasięg 1800 metrów, wymienny obiektyw PULSARNajwiększy z termowizorów Helion XQ, zbudowany w oparciu o przetwornik 384x288 pikseli.. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc ☺Instrukcja obsługi Pobierz ..

Dzięki zastosowaniu obiektywu o ogniskowej 50mm powiększenie tego termowizora wynosi 4.1x Znajdź swój Zegarek i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Instrukcja Pulsar W150.

Gama bardzo nowoczesnych turbodoładowanych silników charakteryzuje się zarówno niskim zużyciem paliwa, jak i wysokim momentem obrotowym i elastycznością.. Karty katalogowe, instrukcje, deklaracje CE.. Seria termowizorów Pulsar Helion XP28, XP38, XP50 posiada unikalne, wymienne obiektywy.. Urządzenie pozwala obserwować ciepłe obiektyw wielkości człowieka na dystansie do 1800 metrów.. Zapytaj o dostępność Cena: 5590.00 PLNModel Pulsar Trail XP50 posiada wbudowany rejestrator video i zdjęć, który pomieści dane o wielkości 8 Gigabajtów.. × Formy dostawy Forma dostawy Cena Kurier GLS Poland 0,00 zł .Nowy termowizor Pulsar Quantum XQ50 deklasuje konkurencję swoim powiększeniem aż do 16,4x i zasięgiem detekcji nawet do 1800 metrów, niezależnie od pory dnia czy nocy.. Dzięki zastosowaniu mikrobolometru z pikselem o rozmiarze 17 mikrometrów, przy .Termowizor HELION Pulsar XP38 Seria Trail XP wyposażona jest w termiczny czujnik o wymiarach 640x480 i jest dostępna w modelu XP38 lub XP50.. Nowość od Pulsara - celowniki Pulsar Thermion zastępujące kultowe celowniki Pulsar Trail.. Jego obsługa jest banalnie prosta.. Obsługa rejestratora jest prosta i intuicyjna, ogranicza się w praktyce do wciskania dwóch przycisków a jakość rejestrowanego obrazu jest wyraźnie lepsza niż w przypadku stosowanych do tej pory zewnętrznych rejestratorów MPR i CVR.Pulsar Trail XP50 to najbardziej zaawansowany model z serii Trail, urządzenie termowizyjne o zasięgu detekcji 1800 metrów i o rozdzielczości sensora 640 x 480 pikseli..

25 747 80 04 [email protected] Zaloguj | Zarejestruj × Lunety termowizyjne Lunety noktowizyjne ... Termowizor Pulsar Helion XP50 - Najlepszy z termowizorów serii Helion zbudowano w oparciu o mikrobolometr wysokiej rozdzielczości oraz światłosilny obiektyw o ogniskowej 50mm.Komentarze

Brak komentarzy.