Instrukcja obsługi kostkarki do lodu klarstein

instrukcja obsługi kostkarki do lodu klarstein.pdf

KOSTKARKA DO LODU Model 871101 Moc (kW) 0,13wysylka ze wzgledu na gabarytu na palecie MASZYNA DO KOSTEK LODU KLARSTEIN PRZEMYSŁOWA 380W 50KG/DZIEŃ Maszyna do kostek lodu o mocy 380 Watt, wolumen produkcji 50kg dziennie i łatwa obsługa.. Zapraszamy do ponad 430 sklepów i na mediaKompaktowa kostkarka do lodu Idealna do biura, zastosowań domowych oraz gastronomicznych Do wytworzenia kostek wystarczy wlanie wody i naciśnięcie jednego przycisku Zbiornik na wodę o pojemności 2,2l.. Urządzenie jest w stanie dostarczyć nawet do 60 kostek lodu w ciągu 1 godziny.. Polecamy Gastroback Kostkarka do lodu 41128, Clatronic kostkarka do lodu EWB3526, GÖTZE & JENSEN kostkarka doSprawdź niską cenę Kostkarka do lodu MPM MKD-03 w sklepie Media Expert!. Media Expert - lider na rynku RTV i AGD. Media Expert - lider na rynku RTV i AGD.. Nie możesz znaleźć instrukcji użytkownika swojego produktu Klarstein?. Promocja !. Podpowiadamy, jaką wybrać.. Prosimy powiadom nas, korzystając ze strony 'Poproś o instrukcję'.Kostkarka do lodu Klarstein Mr. Black-Frost posiada przejrzysty panel obsługi z 4 przyciskami, co ułatwia jej eksploatację, przy czym wielkość kostek ustawia przez naciśnięcie przycisku (3 wielkości do wyboru).. Przez przezroczysty wziernik na górnej stronie urządzenia można zobaczyć ilość wyprodukowanych kostek lodu.Jeżeli woda do produkcji kostek lodu w zbiorniku o pojemności 2 l wyczerpie się lub zasobnik kostek lodu zapełni się, rozlegnie się sygnał ostrzegawczy, a kostkarka przerwie swoją pracę..

Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Clatronic EWB 3526 - POBIERZ.

Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca w kuchni i na blacie kuchennym i produkuje w ciągu zaledwie 15 minut ok. 9 schładzających kostek lodowych, co w przeciągu 24 godzin daje ok 15 kilogramów.Lannister kostkarka do lodu maszyna do kostek lodu 10 kg / 24 h biała Nieograniczone zapasy lodowych kostek na potrzeby barku w pomieszczeniu imprezowym, do 10 kg kostek lodu w ciągu 24 godzin.. Zapraszamy do ponad 430 sklepów i na mediaDla amatorów zimnego soku, schłodzonego szampana i pysznych koktajli!. Trzy wybieralne rozmiary kostek, wbudowana funkcja timera do kostek lodu na życzenie i prosta obsługa z czytelnym wyświetlaczem.KLARSTEIN KOSTKARKA DO LODU MASZYNA DO KOSTEK LODU (Art.:10028098) Dni bez kostek lodu będą niebawem należały do przeszłości, ponieważ maszyna do kostek lodu ICE6 Icemeister firmy Klarstein zamierza wesprzeć Państwa podczas przyjęć i imprez gwarantując odświeżające kostki lodu.Kup teraz na Allegro.pl za 619 zł - Klarstein Kostkarka do lodu !. Pojemność zbiornika na wodę .Instrukcja opisuje to tak: Kostkarka do lodu Kostkarka do lodu automatycznie wytwarza 10 kostek lodu jednorazowo i około 120 kostek w ciàgu dnia.. Szeroki wybór produktów i najnowszych technologii w super cenach!.

Obsługa kostkarki do lodu Ice Volcano 2G marki Klarstein następuje poprzez panel dotykowy z wyświetlaczem LCD.

Sprawdź Kostkarki do lodu w RTV EURO AGDKostkarki do lodu w sklepie Media Expert!. Tekturowa paczka w ktorej otrzymalem sprzet, byla wewnatrz mokra, czy kostkarka ma w sobie jakiś płyn,.lodu, które odpadaj ą z miedziowych kapturków do zasobnika lodu.. Na tej stronie znajdziesz wszystkie produkty z Klarstein.. - Elegancka obudowa ze stali nierdzewnej - Duży wyświetlacz dotykowy LCD - Cyfrowy timerDOKUMENTACJA TECHNICZNO - RUCHOWA INSTRUKCJA OBSŁUGI I KONSERWACJI KOSTKARKI DO LODU SPIS TREŚCI: 1.WPROWADZENIE 3 Działanie urządzenia cykle 3 Schemat roboczy 4 Str. 2.OPIS TECHNICZNY DANE TECHNICZNE.. Kilkoma przyciśnięciami .Podobne tematy instrukcja kostkarki do lodu ICE Kostkarka do lodu DAREX model ZB15AP- pełna lodu Kostkarka jak w temacie , problem polega na tym że po załączeniu nie pobiera wody tylko pokazuje że pojemnik jest pełen lodu.Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Klarstein Kristall.. Przejrzyj warunki gwarancji lub zaplanuj naprawę dla GS5162PVMV.Kostkarka do lodu UNOLD 48955 Kostkarka do lodu marki UNOLD doskonale sprawdzi się zarówno w domu czy biurze, jak i podczas plenerowych wypadów.. Wysyłka.. Wszędzie Wszystkie kategorie.. 0.Kostkarka do lodu Koszyk do lodu Łopatka do lodu Instrukcja obsługi Uwaga Należy dokładnie obejrzeć opakowanie czy nie posiada jakichkolwiek uszkodzeń Należy niezwłocznie powiadomić sprzedawcę o zaobserwowanych uszkodzeniach lub niekompletnym wyposażeniu 3.3 Funkcje Główną funkcją kostkarki jest wytwarzanie kostek do lodu.Wyprzedaż :: Kostkarka do lodu Klarstein Mr. Black-Frost posiada przejrzysty panel obsługi z 4 przyciskami, co ułatwia jej eksploatację, przy czym wielkość kostek ustawia przez naciśnięcie przycisku (3 wielkości do wyboru).instrukcją obsługi..

Znajdź swoją instrukcje obsługi wybierając jeden z produktów poniżej lub korzystając z pola wyszukiwania w prawym górnym rogu.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!W zestawie: Kostkarka.700 gramów lodu Zbiornik na wodę: 2,4 L 220-240 Volt / 50Hz, 90 Watt Czerwona lampka ostrzegawcza, gdy nie ma wody Szerokość 24,2 cm Długość .Klarstein Metropolitan Kostkarka do lodu Podstawowe informacje Szybka obsługaprosta obsługa poprzez wyświetlacz cyfrowy Zmienność duża wydajnośćtrzy wielkości kostek do wyboru, do 12 kg gotowych kostek lodu w ciągu 24.. Po osi ągni ęciu ustalonej temperatury .Kostkarka do lodu KLARSTEIN ICE6 ze zbiornikiem wody o pojemności 1,1 litra i mocy 150 W.. Szeroki wybór produktów i najnowszych technologii w super cenach!. Kiedy zbiornik wypełni si ę kostkami lodu, termostat reguluj ący poziom lodu w zbiorniku zatrzymuje jego produkcj ę.. Ilość ta może zależeć od takich czynników jak temperatura zamrażarki, funkcji szybkiego zamrażania (Power Freezer).Kostkarka do produkcji kostek lodu o wydajności 15 kg/24godz.. Urządzenie może wytwarzać aż 12 kg kostek lodu na dobę.Kostkarki do lodu w RTV EURO AGD - Poznaj naszą ofertę Towarów z kategorii Kuchnia.. szukaj też w opisach ofert.. Super Sprzedawcy.. Korzystna cenowo kostkarka do lodu, która wytwarza go w szybki i łatwy sposób; wodę nalewa się z dzbanka, a pierwsze kostki lodu są gotowe w zaledwie 15 minut..Komentarze

Brak komentarzy.