Instrukcja obsługi maszynki do golenia philipsTa instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Arabski.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Series 6000 S6640.. Dłuższe golenie po każdym ładowaniu dzięki wydajnemu, efektywnemu i trwałemu akumulatorowi litowo-jonowemu.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Maszynki do golenia w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Zobacz inne Maszynki do strzyżenia, najtańsze i najlepsze oferty.. Zasilanie: akumulatorowo-sieciowe, Liczba ustawień długości strzyżenia: 28, Zakres długości strzyżenia: 0,5 - 28 mm, Czas pracy akumulatora: 75 minut.. Zobacz w RTV EURO AGD!golarka do ciała Philips Bodygroom series 3000 BG3010/15.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Przed przystąpieniem do czyszczenia golarki upewnij się, że jest wodoodporna, sprawdzając, czy na jej tylnej części znajduje się symbol kranu lub wanny.- Zwiększ bezpieczeństwo golenia.. Zasilanie: akumulatorowe, Czas pracy / ładowania: 60 minut / 3 godziny, Golenie: na sucho/mokro, Możliwość mycia pod wodą: tak.. Zobacz w RTV EURO AGD!Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Maszynki do golenia - Philips w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Instrukcja obsługi Philips Series 9000 BT9290/32; Marka: Philips: Wyświetlić instrukcję .Maszynka do włosów Philips HC 3410/15 Czarny instrukcja obsługi - Pobierz..

Instrukcja obsługi Maszynki do golenia - Philips.

Ja potrzebuję tylko golić się pod nosem na długości ust, bo od zwykłej .Maszynka do golenia philips na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Znajdź swój Maszynka go golenia i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące Twojego produktuTu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Series 9000 S9711.. Zasilanie: akumulatorowe, Zakres długości strzyżenia: 3 - 15 mm, Czas pracy akumulatora: 80 minut, Czas ładowania akumulatora: 16 godzin.. Zobacz w RTV EURO AGD!Golarka męska Philips S1232/41 w RTV EURO AGD.. Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net.. Czas ładowania: 1 godz. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Golarka Philips Series 3000 S3510/06 - porównanie cen w 8 sklepach.. Zobacz inne Golarki męskie, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Philips AT750/16 AquaTouch instrukcja obsługi - Pobierz (1,35 MB) Polecane akcesoria do golarek 3.7 03 Powiązane postyJaką golarkę kupić -Możesz wyszukać instrukcję, wprowadzając w pole poniżej numer modelu lub nazwę produktu, np. HC9801 lub maszynka do włosów Vacuu Uwaga: Wszystkie instrukcje obsługi produktów Remington można pobrać w formacie PDFMaszynka do strzyżenia PHILIPS HC5610/15 - porównanie cen w 8 sklepach..

Golarka AquaTouch chroni skórę podczas golenia.

Gotowa do użycia na mokro i na sucho bez podrażnienia skóry.Maszynka świetnie spełnia swoje zadania, cięcie jest ostre i zdecydowane,co sprawia ,że strzyżenie odbywa się szybko i przyjemnie.Maszynka pracuje bardzo cicho i z powodzeniem sprawdza się w strzyżeniu dzieci.Nawet skomplikowane fryzury staja się proste w wykonaniu dzięki precyzyjnemu prowadzeniu maszynki.Po strzyżeniu można szybko i łatwo doprowadzić maszynkę spłukując wodą .Maszynka do strzyżenia Philips Series 5000 HC5450/80 - sprawdź opinie i opis produktu.. Zasilanie: akumulatorowo-sieciowe, Czas pracy / ładowania: 40 minut / 8 godzin, Golenie: na sucho, Możliwość mycia pod wodą: tak.. Zobacz w RTV EURO AGD!Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Series 1000 S1510.. Instrukcja obsługi Braun Series 3 Series 3 3010s Wet&Dry ; Marka:Wszystkie nasze męskie sprawy.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Jest to najwyższy model w ofercie producenta, który wyposażony został w funkcjonalną stację dokującą.Maszynka do strzyżenia włosów Philips HC5612/15 w RTV EURO AGD. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Rosyjski, Rumuński, Słowacki, Węgierski, Słoweński, Chorwacki, Ukraiński.Philips Maszynka go golenia manuals..

Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne.

System ostrzy MultiPrecision z głowicami o okrągłym profilu został zaprojektowany z myślą o łatwym przesuwaniu się po skórze i jej ochronie.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Philips w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Philips OneBlade to nowe, przełomowe urządzenie do stylizacji, które umożliwia przycinanie, golenie, nadawanie kształtu i modelowanie krawędzi.. Kup OneBlade bezpośrednio w sklepie Philips.Zestaw wielofunkcyjny Philips Multigroom (Seria 5000) MG5720/15 w RTV EURO AGD. Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Series 5000 S5100.. Ta instrukcja należy do kategorii Maszynki do golenia i otrzymała oceny od 4 osób ze średnią 7.2.. Możesz także wybrać golenie podłączonym urządzeniem.. System golący pojedynczy - folia .. instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nasadka do golenia ciała .. Na rysunku w instrukcji wskazano, że maszynka nie nadaje się do golenia twarzy.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Duński, Rumuński, Grecki, Słoweński, Chiński, Indonezyjski, Arabski.Aby dowiedzieć się, jak należy czyścić golarkę Philips, zapoznaj się z instrukcjami zamieszczonymi poniżej, właściwymi dla danej golarki..

Ta instrukcja należy do kategorii Maszynki do golenia i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 8.5.

Na nasz benchmarkowy „warsztat" trafiło urządzenie, które może przypaść do gustu niejednemu samcowi alfa ;) Golarka Philips serii 9000 o symbolu S9711/31 to bowiem przyjaciel każdego mężczyzny.. Rozważasz zakup „Maszynka do włosów Philips HC 3410/15 Czarny lub masz pytania dotyczące jego działania?. Strona główna › Inne › Maszynki do golenia › Philips .Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Maszynki do golenia - Braun w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf .Philips OneBlade Pro QP6505/21 to golarka hybrydowa 3w1 przeznaczona do każdego rodzaju zarostu.Przycina, goli i modeluje, nadając kształt brodzie.Specjalna budowa nasadki (9 ustawień długości) zapewnia komfortowe golenie.. Bezpieczne golenie na mokro i sucho.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Rosyjski, Rumuński, Słowacki, Węgierski, Słoweński, Chorwacki, Ukraiński.Golarka męska Philips Shaver S9000 Prestige SP9861/16 w RTV EURO AGD..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt