Instrukcja obsługi obieraczki do ziemniaków spomaszUrządzenia tego typu doskonale sprawdzą się w przetwórniach warzyw.. Schowek.. Podkategorie.. Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny.. ZNAKI BEZPIECZEŃSTWA.. Wszystkie części zamienne do urządzeń gastronomicznych, jakie znajdziesz w naszym asortymencie to sprawdzone rozwiązania, przystosowane do specyfiki poszczególnych sprzętów.Możesz być spokojny - części Spomasz nie spowodują awarii urządzeń, a za to pozwą przedłużyć ich żywotność.Opis produktu - Obieraczka do ziemniaków, wsad 10 kg SPOMASZ NAKŁO, OZ-8N Spomasz Nakło.. Urządzenie składa się z zespołu zbiorników, zespołu podstawy, zespołu napędowego, pokrywy, ułożyskowania wałków, płuczki i obieraczki.. Dozowanie wody odbywa się poprzez elektrozawór, który steruje jej dopływem w czasie pracy urządzenia, a wyłącznik pokrywy uniemożliwia przypadkowe załączenie obieraczki w czasie jej napełniania wsadem.W asortymencie mamy modele wyspecjalizowane, takie jak maszyna do obierania ziemniaków przemysłowa o wsadzie 15 kg i wydajności 300 kg na godzinę czy też podwójna obieraczka do ziemniaków marki Spomasz Nakło.. Wczytuję dane.. Porównywarka.. Osoba wyznaczona do obsługi musi zapoznać się z niniejszą DTR oraz być przeszkolona w zakresie BHP oraz obsługi obieraczki do ziemniaków.Podwójna obieraczka do ziemniaków z płuczką typ OZP15x2 jest urządzeniem przeznaczonym do obierania (skrobania) ziemniaków, marchwi, buraków itp. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Obieraczki do ziemniaków i warzyw twardych..

Części zamienne do obieraczek do ziemniaków produkcji SPOMASZ - NAKŁO.

789060_Instrukcja_obsługi Rozmiar: (1.35 MB) 789060_Deklaracja_zgodności Rozmiar: (471.66 KB)Obieraczka do ziemniaków na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Urządzenie składa się z zespołu zbiorników, zespołu podstawy, zespołu napędowego, pokrywy, ułożyskowania wałków, 2 komór obieraczki.Obieraczka do ziemniaków z płuczką typ OZP15N jest urządzeniem przeznaczonym do obierania (skrobania) ziemniaków, marchwi, buraków itp. Dwie niezależnie pracujące komory powodują obieranie w tym samym czasie znacznej ilości jarzyn.Obieraczka do ziemniaków OZP - 15.5.. Usługi i wyposażenie gastronomii.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Warzywa korzenne o podłużnych kształtach (jak na przykład marchew)Obieraczka do ziemniaków służy do obierania ziemniaków, marchwi, buraków itp. Ma zastosowanie w kuchniach zbiorowego żywienia.. Zobacz 12 Sztuk z 33.. INSTRUKCJE PRZECIWPOŻAROWE..

Obieraczki do ziemniaków i warzyw - części zamienne.

Sprawdź pełną ofertę znaków w kategorii Znaki bezpieczeństwa Kenlight.. W swojej ofercie firma posiada urządzenia, które pozwalają na dokonanie obróbki mechanicznej i termicznej produktów żywnościowych.. Instrukcja BHP przy obsłudze obieraczki do ziemniaków to niezbędne ogniwo w łańcuchu bezpieczeństa każdego zakładu pracy bądź firmy.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Obieraczki do ziemniaków wyposażone są w minutnik pozwalający ustawić żądany czas obierania.. Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej.. Sprawdź pełną ofertę naszego sklepu online!Instrukcja instalacji i uŝytkowania Obieraczki do ziemniaków Model: SKBZ CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA Zastosowanie.. Unikalne, specjalnie zaprojektowane i produkowane w naszej fabryce elementy ścierne sprawiają, że jest to od lat najbardziej niezawodna i .Ogłoszenia o tematyce: obieraczka do ziemniaków na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Informacje ogólne Maszynka do kartofli przeznaczona jest do obierania ziemniaków starych jak i nowych, młodych ziemniaczków.. Obieraczka do ziemniaków OZP-15.5 posiadamy talerze ścierne, segmenty wymienne, ułożyskowania łożysk płuczki i obieraczki - strona 2Instrukcja BHP przy obsłudze obieraczki do ziemniaków..

0 Review(s) 18,00 zł netto.Oferta STALGAST: obieraczka do ziemniaków 6 kg.

Zastosowana masa ścierna, którą wyłożony jest zbiornik oraz wirujący talerz, zapewnia dokładne .Obieraczka Do Ziemniaków najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Oprócz tych urządzeń zakład oferuje również zestawy mebli kuchennych przeznaczonych na wyposażenie zapleczy gastronomicznych.Dla zapewnienia warunków bezpieczeństwa obsługi obieraczki OZ 8 A i OZ 8 N, naleŜy zapewnić wydzieloną powierzchnię minimum 6 ÷7 m2 i zapewnić dobre oświetlenie.. Obieraczka do ziemniaków OZP-15.5 posiadamy talerze ścierne, segmenty wymienne, ułożyskowania łożysk płuczki i obieraczkiObsługa techniczna maszyny ma na celu utrzymywanie jej w gotowości roboczej, zapewnienie ciągłości eksploatacji, przywrócenie sprawności.. Jeśli zaś mowa o lokalach gastronomicznych (zarówno dużej, jak i małej gastronomii), posiadanie takiego gadżetu jest niemal koniecznością.Obieraczka OZ-15Nx2 jest urządzeniem służącym do obierania warzyw okopowych (buraki czerwone, ziemniaki), jednak przede wszystkim jest stosowana do obierania ziemniaków.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneDO ZABUDOWY Piekarnik uruchamiać dopiero po przeczytaniu tej instrukcji INSTRUKCJA OBSŁUGI IOAK-2141 / 8052843 (03.2018 / v3) OC MENU 10142.3ETsDHbQXSp 10143.3ETsDHaQXSp 10143.3ETsKDHaQS 10143.4ETsDpHaQaXSp 10143.4ETsDpHbQaC 10143.4ETsDpHaQaS 10143.3ETsDpHaQXSp 10143.4ETsDpHaJVQaXSp 10143.4ETsDpHaJVQaS 10143.3ETsDpHaQS 10143.4ETsDpHaJVQaWObieraczka do ziemniaków Instrukcja obsługi I..

Obieraczki do ziemniaków i innych warzyw są niezwykle przydatne w każdej kuchni.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Obieraczka do ziemniaków OZ8N Netto: 1 224,00 zł z VAT: 1 505,52 zł Wózek kelnerski trzypółkowy spawany 1100x600x950mmObieraczka do ziemniaków OZP - 15.5.. Zaloguj się .. Obieraczka do warzyw twardych (ziemniaki, buraki, marchew - z opcjonalnymi segmentami i talerzem) OZP15N to ten sam niezawodny system obierania co w popularnej OZ8N, wzbogacony o komorę wstępnego mycia warzyw .422 XO - 71 Instrukcja obsługi obieraczki do ziemniaków (422 XO-71) w najlepszej cenie tylko w sklepie Techem Znaki.. Części zamienne do obieraczek do ziemniaków produkcji SPOMASZ - NAKŁO.. Maszyna do obierania ziemniaków typ OZ8N służy do obierania ziemniaków, marchwi, buraków czerwonych itp. z o.o. jest producentem i eksporterem maszyn i urządzeń stosowanych w procesie przygotowania żywności.. 3.2 Środki bezpieczeństwa W trakcie instalacji, eksploatacji, obsługi technicznej i napraw obieraczki do ziemniaków i warzyw należy surowoCzęści do urządzeń Spomasz, jakich potrzebujesz.. Obieraczka do ziemniaków typu SKBZ jest urządzeniem słuŝącym do płukania i obieraniaObieraczka do ziemniaków RQX08C - linia eko (MP8) nowość Cena brutto: 3 217,68 zł 3217.68Kup teraz na Allegro.pl za 8490 zł - OBIERACZKA DO ZIEMNIAKÓW SPOMASZ OZ-15x2N (5888646862).. Spomasz Nakło Sp.. Nadaje się ona również do obierania innych warzyw korzeniowych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt