Instrukcja obsługi indesit iwsc 61253Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Czech, Słowacki.Poszukujesz instrukcji obsługi Indesit IWSC 61253 C ECO EU Pralka?. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Ta instrukcja należy do kategorii Pralki i otrzymała oceny od 3 osób ze średnią 8.3.. Wystarczy wprowadzić model Twojego urządzenia (umieszczony na tabliczce znamionowej).. Jeśli ktoś posiada instrukcję w języku polskim będę wdzięczna za udostępnieniePrzewodnik użytkowania został dodany 05.12.2012.. Przejrzyj i pobierz plik PDF, znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj opinie użytkowników.Pralka Indesit IWSD 51252 C ECO PL w RTV EURO AGD.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.. W tej sekcji wykonując zaledwie kilka kroków możesz ściągnąć instrukcje użytkownika, karty produktów oraz etykiety wydajności energetycznej dla wszystkich urządzeń AGD Indesit: wyszukaj model i wpisz kod swojego urządzenia z tabliczki z danymi technicznymi oraz wybierz język.Pralka indesit bwsa 61253 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Indesit BWSA 61253 W EU i poznać jego ukryte funkcje.Instrukcja obsługi Indesit XWSE 61252 W PL Pralka..

Instrukcja obsługi Pralki - Indesit.

Znajdź Autoryzowany Punkt Serwisowy zlokalizowany najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.. Pralka INDESIT IWSD 51051 C ECO (PL) o szerokości 59.5 cm i głębokości 41.4 cm w klasie energetycznej A+.Urządzenie posiada regulacje temperatury oraz opcję EnergySaver.. Przewodnik użytkowania został dodany 24.02.2019.. Wymiary (GxSxW): 42,5 x 59,5 x 85 cm, Pojemność (maksymalny załadunek): 6 kg, Roczne zużycie prądu: 152 kWh = 92,72 zł rocznie, Zużycie wody (cykl): 38 litrów.. Zobacz w RTV EURO AGD!Dowiedz się więcej o pralkach Indesit.. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.. Skontaktuj się bezpośrednio z Naszą firmą : zarejestruj Twój sprzęt AGD i zobacz, jakie będziesz mieć z .Witam, niedawno zakupiłam pralkę INDESIT IWSC 61253 C ECO EU, i choć wydaje się ze jest łatwa w obsłudze niestety by optymalnie ją ustawić przydałaby się instrukcja w języku polskim - niestety takowej nie było w dołączonych dokumentach.. Wymiary (GxSxW): 42 x 59,5 x 85 cm, Pojemność (maksymalny załadunek): 5 kg, Roczne zużycie prądu: 149 kWh = 90,89 zł rocznie, Zużycie wody (cykl): 35 litrów.. Zobacz w RTV EURO AGD!Instrukcje Obsługi.. Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki Indesit IWSC 61253 C ECO EU..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1000 obr/min.Roczne zużycie wody wynosi 7546 litrów, a energii 163 kWh.Pralka Indesit IWSC 51052 C ECO PL w RTV EURO AGD. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Włoski, Czech, Słowacki, Grecki, Węgierski, Słoweński.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Indesit XWSA 61253 W EU.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcję Nasi partnerzy Napisz do nas.. Tu ściągniesz instrukcje użytkownika.. Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Indesit IWSC 61253 C ECO EU.. Przewodnik użytkowania został dodany 03.03.2016.. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą INDESIT IWSC 5105 (PL) i poznać jego ukryte funkcje.. .Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Indesit Pralki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi.. Jeśli to niewłaściwa .instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy Instrukcja użytkownika Pobierz : Gwarancja Gwarancja .. promocji i innych informacji dotyczących Indesit BWSA 61253 W EU, wpisz 1104240 w wyszukiwarce oleole.pl.Pralka Indesit..

Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 1.8 MB.

Opcja Eco Time pozwala na wypranie do 3 kg lekko zabrudzonych ubrań, oszczędzając do 40% wody i energii, oraz do 30% czasu w porównaniu z tradycyjnymi programami.Instrukcja obsługi Indesit BWSA 61053 W PL Pralka.. Pralki Indesit wyposażone są w specjalne technologie, aby zapewniać doskonałe rezulataty, niezależnie od typu tkanin.. Ta instrukcja należy do kategorii Pralki i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 6.8.. Nasza oferta obejmuje modele pralek do zabudowy oraz wolnostojących, w serii slim lub w rozmiarze standardowym.. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu.Pralka Indesit IWSC 61253 C ECO EU o pojemności 6 kilogramów, ładowana od frontu.. Znajdź swój Pralka i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Instrukcje obsługi dla urządzeń Indesit on-line.. Centra Serwisowe.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Indesit IWSC 61253 C ECO EU - gdzie kupić najtaniej?. Pojemność urządzeń wynosi od 4 kg do 10 kg.Instrukcja obsługi Indesit IWSC 51052 C ECO PL Pralka.. Pobierz instrukcję obsługi Twojego sprzętu jako plik w formacie pdf: znajdź Twój model i wybierz język.. Data zakończenia 2016-03-22 - cena 939 złInstrukcja obsługi Indesit IWSD 51252 C ECO PL Pralka..

Znajdź i pobierz instrukcję obsługi Twojego sprzętu Indesit w formacie pdf.

Zobacz w RTV EURO AGD!Informacje o Pralka Indesit IWSC 61253 C ECO 1200 OBR 6KG A+++ - 6048415734 w archiwum Allegro.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Indesit IWSC 61253 C ECO EU i poznać jego ukryte funkcje.Dokumenty Indesit.. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.. Przejrzyj i pobierz plik PDF, znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj opinie użytkowników.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki Indesit BWSA 61253 W EU.. Sprawdź najniższe ceny Specyfikacja, najważniejsze cechy i dane techniczne ⇧ Poznaj wartościowe opinie ☆ Pobierz za darmo instrukcję obsługi PDF Przeczytaj szczegółowy opis i obejrzyj galerię zdjęć ⇧pralka Indesit IWSC 61253 C ECO EU Sposób załadunku od przodu Wymiary bez elementów wystających (GxSxW) 42 x 59,5 x 85 cm .. instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy, wąż odpływowy GwarancjaNa tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Pralki - Indesit w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Zarejestruj produkt.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.Indesit Pralka manuals..Komentarze

Brak komentarzy.