Instrukcja obsługi huawei band 3 proDowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Huawei Band 4 Pro i poznać jego ukryte funkcje.Opaska Huawei Band 3 Pro została wyposażona w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala.. bez umowy lub w abonamencie w sklepie Orange.. Pływaj mądrzej, pływaj lepiej HUAWEI Band 3 Pro oferuje mierzenie parametrów pływackich, takich jak: kalorie, liczba obrotów i średnia SWOLF, dzięki czemu możesz poznać swoje wyniki i .Odkryj smartfony, produkty i akcesoria marki Honor.. Urządzenia, które łączą się po bluetooth, natrafiają czasem na pewne przeszkody w prawidłowym połączeniu ze smartfonem.Sprawdź Instrukcje obsługi w aplikacji Huawei Wear aby uzyskać więcej informacji o połączeniu, funkcjach urządzenia oraz porady dotyczące używania opaski.. Zamów do domu lub odbierz w salonie w 24h.. Huawei P20 pro to innowacyjny smartfon zSmartband / smartwatch opaska.. Produkt posiada oznaczenie CE.. 3 WODOODPORNOŚĆ.. Inteligentne oprogramowanie współpracujące z GPS i 6-osiowym czujnikiem położenia nie tylko aktualny styl pływacki, ale również zmierzyć pokonany dystans, spalone kalorie, a także wskaźnik SWOLF.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Telefony komórkowe - Huawei w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Dlaczego Mi Band nie chce się parować i połączyć?.

Szczegółowa instrukcję obsługi M3 Smartband.

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Huawei Band 3 Pro.. Dotykowy ekran zapewnia łatwy dostęp do funkcji.. Znajdź najlepsze rozwiązanie, przeglądając zakładkę FAQ.. W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzen .II.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Portugalski, Grecki.HUAWEI Band 3 Pro to inteligentna opaska sportowa wyposażona w ekran dotykowy, funkcję monitorowania snu i tętna, wbudowany GPS, funkcję samowyzwalacza, podglądu przychodzących połączeń i wiadomości oraz wiele innych przydatnych rozwiązań.. Huawei Band 3 Pro możesz zanurzać w wodzie nawet na 50 metrów.Huawei 4G Router 3 Pro.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Dostępne metody dostawy oraz rodzaje płatności i ich koszt dla tego produktu: Poczta Polska przesyłka ekonomiczna polecona.obsługa nawet 64 użytkowników, prędkość wysyłania do 100 Mbps, prędkość pobierania do 300 Mbps, zarządzanie za pomocą aplikacji Huawei Router stacjonarny kat.7 Huawei 4G Router 3 ProHuawei P20 Pro instrukcja obsługi to darmowy manual PDF do Huawei P20 Pro, smartfona dual sim z ekranem 5,8 cala i potrójnym aparatem Lecia 40-, 20- i 8MP..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

Transport gratis!1 Opaska HUAWEI Band 4 Pro 2 Instrukcja obsługi 3 Karta gwarancyjna 4 Dedykowana ładowarka USB.. Produkty i usługi dostępne w ponad 170 krajach.. Oferujemy usługi posprzedażowe w całej Polsce.Huawei band 3 pro na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Stosownie do treści przepisów ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług oraz rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 3 grudnia 2013 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz. U. z 2013 r. poz. 1485), podpis klienta - jako nabywcy towaru - nie jest .M3 Smartband Instrukcja Obsługi w języku Polskim.. PODATKOWA DOKUMENTACJA ZAKUPÓW.. Smartband z czytelnym kolorowym dotykowym ekranem AMOLED 0,95" wbudowany moduł GPS połączenie Bluetooth 4.2 z dedykowaną aplikacją w języku POLSKIM kompatybilność z systemem Android i iOS wodoszczelność 5 ATM - zanurzenie do 50m oraz skoki do wody powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail Jest jeszcze kilka innych zmian.. Na wszystkie zakupione Towary, Sprzedawca wystawia paragony fiskalne lub faktury VAT.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Portugalski, Grecki.Uzyskaj informacje o HUAWEI Band 3 Pro Instrukcja obsługi, Porady dotyczące używania, Najczęściej zadawane pytania.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Huawei Band 4 Pro..

... instrukcja obsługi Smartwatch w oryginalnym kartoniku producenta.

3 PEŁNA WODOSZCZELNOŚĆ.. Wiele osób poszukuje rozwiązania na problem ze sparowaniem Mi Band od Xiaomi.. Smartbandy od 159,00 zł Sprawdź lub napisz opinię Współpraca z systemem Android, iOS, Kolor Czarne.. Porównaj ceny w 9 sklepach.HUAWEI Band 3 Pro umożliwia ocenę efektów treningowych w czasie rzeczywistym, a także pomaga oszacować maksymalne VO2 i czas regeneracji.. Gwarantuje też czytelne wyświetlanie informacji i powiadomień.. Ta instrukcja należy do kategorii Zegarki sportowe i otrzymała oceny od 88 osób ze średnią 7.4.. Opaska Huawei Band 3 Pro jest całkowicie wodoszczelna i można ją zanurzać na głębokość do 50 metrów.HUAWEI Band 3 Pro to idealna, inteligentna wodoodporna opaska sportowa wyposażona w ekran dotykowy obsługujący wszystkie funkcje urządzenia, funkcje monitorowania snu i tętna, wbudowany GPS, funkcję znajdowania telefonu, funkcje samowyzwalacza i zdalnego sterowania aparatem w telefonie oraz wiele innych, atrakcyjnych rozwiązań.Dzięki klasie szczelności 5 ATM z opaską HUAWEI Band 4 Pro możesz swobodnie pływać na basenie oraz w wodach otwartych.. Dzięki niemu obsługa urządzenia jest o wiele łatwiejsza, a wszelkie informacje dobrze widoczne..

Ta instrukcja należy do kategorii Zegarki i otrzymała oceny od 18 osób ze średnią 7.4.

Rynek bransoletek fitness zrobił się bardzo tłoczny, ale jak zauważyło już kilku moich czytelników, cały czas brakuje jakieś jednej, ale idealnej.Huawei Honor 20 Pro - instrukcja obsługi Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do Huawei Honor 20 Pro (YAL-L41).. 2 lata gwarancji.. Ta instrukcja należy do kategorii Zegarki sportowe i otrzymała oceny od 50 osób ze średnią 7.5.. Elektroniczna wersja instrukcji obsługi po polsku zawiera szczegółowe informacje na temat telefonu oraz dostępnych funkcji.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Huawei Band 3 Pro, jak sama nazwa wskazuje, to ulepszona generacja poprzednika, w którym poprawiono wyświetlacz oraz analizy aktywności.. Ponad 20 lat doświadczenia w rozwoju technologii.. Pływaj mądrzej, pływaj lepiej HUAWEI Band 3 Pro oferuje mierzenie parametrów pływackich, takich jak: kalorie, liczba obrotów i średnia SWOLF, dzięki czemu możesz poznać swoje wyniki i .Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do smartbanda Huawei Band 4 Pro.. Ustawiamy na zapięciu prawidłową długość dopasowaną do szerokości nadgarstka użytkownika tak aby zegarek przylegał prawidłowo dolnym czujnikiem do skóry.HUAWEI Band 3 Pro umożliwia ocenę efektów treningowych w czasie rzeczywistym, a także pomaga oszacować maksymalne VO2 i czas regeneracji.. 1.Jak użytkować M3 prawidłowo ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt