Instrukcja obsługi philips lumeaInteligentne nasadki zaprojektowane z myślą o wygodnej depilacji w domu idealnie dopasowują się do naturalnych kształtów ciała i dostosowują program do danego obszaru.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Philips w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Philips Lumea IPL na smartfona.. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.polega na silnym zahamowaniu odrastania włosów.. Ściągnij aplikację Philips Lumea IPL na swój smartfon.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Włoski.Urządzenie Philips Lumea zostało stworzone we współpracy z najlepszymi dermatologami i przetestowane przez ponad 2000 kobiet.. Dzięki technologii IPL sprawdza się zarówno w przypadku włosów o naturalnej barwie (ciemny blond, brąz, czarny) oraz skóry o różnym kolorze (od bardzo jasnej po ciemno-brązową).. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia.Urządzenie Philips Lumea jest bardzo proste w obsłudze - wystarczy je włączyć, wybrać moc wykonywanego zabiegu, przyłożyć do skóry i rozpocząć depilację.. Jest estetyczna, utrzymana w stonowanej, jasnej, prawie białej, kobiecej kolorystyce ze srebrnymi dodatkami, jest wykonana z solidnego plastiku.Philips 1991/00 Lumea instrukcja obsługi - Pobierz (1,98 MB) Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

Przypomni Ci, kiedy powinnaś wykonać kolejny zabieg na daną część ciała oraz wyświetli porady, jak osiągnąć gładką skórę na dłużej.Przewodnik użytkowania został dodany 01.11.2019.. Ta instrukcja należy do kategorii Urządzenia do usuwania włosów i otrzymała oceny od 16 osób ze średnią 7.1. .. należy korzystać z urządzenia w sposób zgodny ze wskazówkami zamieszczonymi w instrukcji obsługi.Philips Urządzenie do usuwania włosów manuals.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Philips Lumea BRI956 i poznać jego ukryte funkcje.. Jak często należy korzystać z urządzenia Philips Lumea?. Przewodnik użytkowania został dodany 26.02.2017.. Niewskazane jest stosowanie urządzenia w przypadku osób o bardzo ciemnym odcieniu skóry*, jak i włosów w kolorze białym .Informacje o PHILIPS SC1999/00 depilator laserowy Lumea IPL - 7112393164 w archiwum Allegro.. Znajdź swój Urządzenie do usuwania włosów i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Poszukujesz instrukcji obsługi Philips SC1999 Lumea Urządzenie IPL?. Data zakończenia 2018-04-10 - cena 1156 zł Sprawdź najniższe ceny Specyfikacja, najważniejsze cechy i dane techniczne ⇧ Poznaj wartościowe opinie ☆ Pobierz za darmo instrukcję obsługi PDF Przeczytaj szczegółowy opis i obejrzyj galerię zdjęć ⇧Welcome to the beauty world of Lumea!.

Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne.

Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne.. Na ekspresie Philips/Saeco wyświetlany jest kod błędu.. Ta instrukcja należy do kategorii Urządzenia do usuwania włosów i otrzymała oceny od 27 osób ze średnią 7.6.. Bardzo pomocny jest automatyczny dobór mocy - urządzenie samo wykrywa jaki mamy odcień skóry i na tej podstawie dobiera z jaką siłą będzie wykonywany zabieg - od 1 do 5 .Welcome to the beauty world of Lumea!. Ta instrukcja należy do kategorii Urządzenia do usuwania włosów i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 6.6.. Urządzenie Philips Lumea Essential umożliwia usuwanie zbędnego owłosienia z obszarów ciała znajdujących się poniżej szyi.. Firma Philips poważnie traktuje kwestię bezpieczeństwa użytkowników.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Pomoże Ci stworzyć spersonalizowany harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała.. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.. Rozważasz zakup depilatora Philips Lumea Prestige SC2005/00 lub masz pytania dotyczące jego działania?. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Philips Lumea BRI953 i poznać jego ukryte funkcje.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Philips Lumea Advanced SC1997/00 i poznać jego ukryte funkcje.Przedstawiamy instrukcję obsługi Depilator Philips SC1997/00..

Depilator Philips SC1997/00 instrukcja obsługi - Pobierz.

Jeśli to .Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Lumea Advanced IPL SC1995.. Polska Instrukcja do PHILIPS SC1981 LUMEA COMFORT PL Inne Instrukcje obsługi 21 Cze 2015 08:09 Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1671PHILIPS LUMEA SC 2008/11 - gdzie kupić najtaniej?. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) depilatora Philips 1991/00 Lumea!Philips Lumea Prestige przystosowuje się do różnego typu skóry i włosów.. Rozważasz zakup „Depilator Philips SC1997/00 lub masz pytania dotyczące jego działania?. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.. Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.PHILIPS LUMEA SC2009 - gdzie kupić najtaniej?. Przed pierwszym użyciem urządzenia zapoznaj się z instrukcją obsługi,- Technologia depilacji światłem Philips Lumea Advanced potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na ciele.. Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne.Przewodnik użytkowania został dodany 01.11.2019.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.. Ta instrukcja należy do kategorii Urządzenia do usuwania włosów i otrzymała oceny od 3 osób ze średnią 8.4.. Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.Philips Lumea Prestige SC2005/00 instrukcja obsługi - Pobierz (7,97 MB) Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net..

Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 6.4 MB.

Niestety jest z nim problem - nie ładuje akumulatorów (pakiet 7,4V zbudowany z dwóch ogniw Li Ion).Polska Instrukcja do PHILIPS SC1981 LUMEA COMFORT.. Witam.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Czech, Rumuński, Słoweński, Chiński.- Philips Lumea Prestige z technologią SenseIQ to nasze najskuteczniejsze urządzenie IPL.. Jak odkamienić ekspres do kawy Philips/Saeco.- Zestaw do depilacji światłem IPL Philips Lumea Advanced potrafi zdziałać cuda, jeśli chodzi o zapobieganie odrastaniu włosów na ciele i twarzy.. Sprawdź najniższe ceny Specyfikacja, najważniejsze cechy i dane techniczne ⇧ Poznaj wartościowe opinie ☆ Pobierz za darmo instrukcję obsługi PDF Przeczytaj szczegółowy opis i obejrzyj galerię zdjęć ⇧Philips Lumea SC2003 - nie ładuje.. Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net.. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa urządzeń przeznaczonych do użytku domowego.. Instrukcja obsługi Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/17; Marka: Philips:Znajdź najczęściej zadawane pytania, instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące Twojego produktu: Szukaj według nazwy lub numeru produktu .. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Czech, Rumuński, Słowacki, Węgierski, Słoweński .Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Lumea Prestige SC2009..Komentarze

Brak komentarzy.