Instrukcja obsługi krótkofalówki baofengNie modyfikować radia z żadnego powodu.Baofeng na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Mikrofonosłuchawka w zestawie.. Pełna polska instrukcja obsługi - dostępna tylko u nas.Zastone X6 Mini - ultrakompaktowa krótkofalówka UHF (może pracować jako PMR, LPD).. Sprzęt już mam, ale jestem zielony, zacząłem coś szukać na forum i wiem już że ma większą moc niż powinien, ale mnie nie interesują żadne podsłuchy .Informacje o KRÓTKOFALÓWKI 2x Baofeng BF-888s ŁOKI TOKI MOCNE - 7500685204 w archiwum Allegro.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Kupiłem ten model bo na szlaku spotkałem chłopaka co go używał i bardzo ładnie odbierał.. Baofeng T-3 to kompaktowy i łatwy w obsłudze radiotelefon pozwalający na łatwa komunikację na wycieczce, na plaży lub podczas zabawy w parku.. Jakość dźwięku bardzo dobra, sygnał spokojnie przechodzi przez kilka poziomów w bloku mieszkalnym.. Skład zestawu: - Radiotelefon BF888S - Bateria Li-on 1500MAh - Ładowarka sieciowa - Instrukcja obsługi - Smycz na rękę - Zestaw słuchawkowy - Klips do paskaBaofeng UV-3R - minimalna moc w paśmie UHF, VHF w porządku.. Baofeng T-3 czarne dwupak..

Seria : Baofeng krótkofalówki.

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Krótkofalówki Baofeng - Ranking .. Bardzo dziękuję ale angielską będę miał na papierku.. Świetna relacja ceny do możliwości.Walkie talkie Baofeng BF-T3 2 SZTUKI KOMPLET + 8 szt BATERII ALKALICZNYCH Oferujemy do sprzedaży zestaw dwóch radiotelefonów walkie talkie znanej marki Baofeng.. Sprzedawane pod różnymi markami, najczęściej Baofeng (UV-5R), Waccom, czy Intek (KT-960), spotykane są w wielu wersjach, różniących się jednak najczęściej wyłącznie obudową .Instrukcja obsługi Okres gwarancji: 24 miesiące.. Maciej .. Data zakończenia 2020-01-09 - cena 120 zł- Baofeng BF-888S (wersja PMR) - Baofeng BF-A5 (Wersja PMR) Zestaw: W zestawie, w oryginalnym opakowaniu producenta, otrzymacie Państwo: - 2x Radiotelefon PMR Baofeng Baofeng BF-T3 - 2x Klips do paska - Instrukcja obsługi j.ang (polska instrukcja w zakładce "DO POBRANIA") - Paragon lub faktura vat (podstawa gwarancjiSzukam instrukcji obsługi do Baofeng UV 3R.. Specyfikacja techniczna: - Zakres częstotliwości: UHF 400 - 470MHz - Pojemność kanałów: 20 programowalnych - Napięcie: 3,7 V - Szerokość kanałów: skok 12,5 / 25 kHz - Obsługa tonów DCS / CTCSSWitam serdecznie, Zakupiłem rado- telefon Baofeng UV-82 i nie mogę się doszukać w instrukcji obsługi jak wprowadzić częstotliwość..

Dziś zaprezentuję krótką recenzję krótkofalówki Baofeng uv-5r.

AC 11.2012Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. PMR (Private Mobile Radio), radiotelefony oraz krótkofalówki to proste w obsłudze urządzenia korzystające z fal radiowych, które umożliwiają komunikację na krótkich i średnich dystansach.. Kupując 2 sztuki radia programujemy tak aby były kompatybilne ze sobą oraz z innymi radiami PMR na ogólnych kanałach.. Moc 3W Bardzo dobra modulacja, wydajny głośnik.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Jest to bardzo nowoczesny i czuły sprzęt o dużym zasięgu pracy.. Sprawdź czy na zakresie 70cm nie masz ustawionej minimalnej mocy.. Dzwoniłem do sprzedawcy i powiedział mi że prześle mi instrukcję a z nią bez problemu wszystko zrobię.. Producent zapewnia, że model sprawdzi się w niemal każdych warunkach, w tym w powietrzu i na wodzie.Radiotelefon Baofeng T-3 PMR Yellow 2 szt. (T-3 PMR YEL) 89,00 zł Poprzedni; Następny; do góry.. Możliwość programowania przez komputer.. Wejdź w menu i w pozycji POWER ustaw HIGH,radiotelefon powinien nadawać z mocą ok. 2W.Nieprawdą jest że jest jedna końcówka mocy, są dwie.Jedna na 2m(Q27,Q28),druga na 70cm(Q21,Q18).Po rozebraniu radia widać to gołym okiem po ilości zwojów.Baofeng T-57 - wodoszczelny oraz pyłoszczelny przenośny radiotelefon VHF/UHF (norma IP57)..

Translatory sa za tępe na profesjonalne wyrazy jakie znajdują się w instrukcjach.

Okazało się że ta instrukcja jest ogólnie .Obsługa radiotelefonów typu UV-5R Radiotelefony typu UV-5R, czy ich mniej rozbudowani bracia UV-3R szturmem podbiły kieszenie (i ładownice) airsoftowców.. Baofeng T-3 to kompaktowy i łatwy w obsłudze radiotelefon pozwalający na łatwa komunikację na wycieczce, na plaży lub podczas zabawy w parku.. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.Baofeng bf-888s krótkofalówki na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Bardzo korzystna relacja ceny do możliwości.. Każdy z 8 kanałów PMR posiada przypisane aż 99 podkanałów, dzięki czemu można mieć pewność, że rozmowa nie będzie zakłócana przez innych użytkowników radiostacji.Baofeng UV5R i UV5RA Transceiver VHF 1 UHF FM z cyfrowym systemem obróbki sygnatu DSP D wupasmowy, z ods/uchem dwóch czestotliwoŠci, skanowaniem czçstotiiwošci CTCSS i kodów OCS oraz radiem FM Producent radia: Fu}jan Nan 'an Baofeng Electronics Co., Ltd Rozszerzona instrukcja obslugi i programowania dla uŽytkownika Opracowanie.. Baofeng Krótkofalówki Pmr Bf-888S4Szt (F31B259C0)BAOFENG UV-5R - od 110,00 zł, porównanie cen w 10 sklepach.. Sprzęt ten będzie świetnym prezentem dla Twojego dziecka, ale i rodzic powinien być zadowolony gdyż dzięki tym Baofengom możesz być w kontakcie ze swoim dzieckiem tam gdzie telefon komórkowy nie ma zasięgu np. podczas .Baofeng najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..

Zachęcamy wszystkich do zakupu Baofeng UV-5R, czyli prostej w obsłudze krótkofalówki.

Zobacz inne Radiotelefony i krótkofalówki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Witam w kolejnym odcinku!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Instrukcja obsługi i użytkowania bardzo prosto i przystępnie opisana, nawet osoby słabo oblatane w tego typu sprzęcie z łatwością powinny poradzić sobie z obsługą.. Baofeng UV-5R Informacje podstawowe Instrukcje, opisy Pełna instrukcja w języku polskim Dane techniczne Programowanie Modyfikacje Informacje techniczne Akcesoria Przeglądy, testy, opinie Foto- i wideogaleria : Zobacz również > Pasmo 2 m / 144 MHz: Pasmo 70 cm / 430 Mhz .Radiotelefon Baofeng T-3 PMR Black 2 szt. Baofeng T-3 to kompaktowy i łatwy w obsłudze radiotelefon korzystający z częstotliwości PMR.. Początkowo zaprojektowane zostały na potrzeby .Baofeng UV-82 Radiotelefon ręczny Informacje związane z bezpieczeństwem Podczas obsługi, serwisowania i napraw wyrobu należy zawsze przestrzegać poniższych zaleceń bezpieczeństwa: Wyrób powinien być serwisowany wyłącznie przez wykwalifikowany personel techniczny.. Pozostało mi wtedy zlecić to firmie która chciała prawie 3 .Baofeng UV-5R Informacje podstawowe Instrukcje, opisy Pełna instrukcja w języku polskim Opis funkcji klawiszy i przycisków Procedury podstawowe Opis ustawień menu Dane techniczne Programowanie Modyfikacje Informacje techniczne Akcesoria Przeglądy, testy, opinie .Listening to Astronauts ON THE ISS with a Baofeng UV-5R - Duration: 12:36.. Baofeng T-3 niebieskie dwupak.. Podstawowe funkcje pozwolą nam na bezproblemową łączność z innymi .Informacje o KRÓTKOFALÓWKA BAOFENG T3 2SZT ŁOKI TOKI - 7946782805 w archiwum Allegro.. Seria : Baofeng krótkofalówki.. Jest to odcinek zainicjowany przez jednego z moich widzów, za co bar.Witam, Chodzę sporo po górach, niestety pare razy mi się zdarzyło stracić zasięg dlatego kupiłem sobie walkie talkie Baofeng uv-82.. Podstawowe funkcje pozwolą nam na bezproblemową łączność z innymi urządzeniami.Radiotelefon Baofeng BF-T1 to miniaturowa krótkofalówka pracująca w zakresie 400-470 Mhz mocą do 2 Watt.. Bezproblemowa obsługa nawet dla początkujących..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt