Instrukcja obsługi kompresora gudepolPrzestrzegać instrukcji.. Uwagi ogólne.. Model: GD28-50-255 Przedmiotem aukcji jest kompresor olejowy marki Gudepol osadzony na butli 50L.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!6 INSTRUK JA O SŁUGI I UŻYTKOWANIA NARZĘDZI PNEUMATY ZNY H| PNEUMATYCZNY KLUCZ UDAROWY ½" YB-401 + PNEUMATYCZNY KLUCZ KĄTOWY YB-432 Narzędzia pneumatyczne przeznaczone są do użytkowania przez odpowiednio do tego celu przeszkolonych profesjonalistów.. Uziemienie jest niezbędne.. Aby skorzystać z gwa-Cechy:-Sprężarka tłokowa z napędem pasowym-jednostopniowa.-Sprężarka olejowa, 2 tłoki.-Zwarta konstrukcja, łatwość transportu.-Sprężarka wyposażona w elektryczny kabel przyłączeniowy z wtyczką zasilanie 230V/50Hz.INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY (BHP) OBSŁUGI SPRĘŻARKI POWIETRZNEJ WARUNKI DOPUSZCZENIA PRACOWNIKA DO PRACY Ukończone 18 lat Przejście odpowiedniego instruktażu zawodowego oraz instruktażu stanowiskowego, zapoznanie się z instrukcją obsługi sprężarki powietrznej, przeszkolenie wOpel Astra K 2017.5 - instrukcja obsługi po polsku jest darmowym podręcznikiem w formacie PDF przeznaczonym dla posiadaczy, kierowców i użytkowników samochodu Opel Astra K 2017.5. :067 348 24 55 E-mail: [email protected] W przypadku zakłóceń w pracy urządzenia skontak-tuj się z punktem sprzedaży.. Przed kupnem skontaktuj się w celu sprawdzenia stanów magazynowych oraz przygotowania oferty tel..

Otóż stałem się posiadaczem kompresora tłokowego z butlą 150 litrów.

W dalszej kolejności armatura pneumatyczna, instalacji sprężonego powietrza, a kończąc na narzędziach pneumatycznych, takich jak: klucze udarowe, nasadki .Fabrycznie nowy kompresor, sprężarka śrubowa FIAC zintegrowana z 270 litrowym ciśnieniowym zbiornikiem buforowym certyfikowanym CE dla UDT.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Witam, z racji że rozwijam swój prywatny garaż celem renowacji samochodu potrzebuję kilka rad na temat obsługi i konserwacji kompresora tłokowego powietrza.. : 791 759 694, 790 454 171, 570 500 004 Kompresor ten przeznaczony jest do pracy ciągłej w małych zakładach produkcyjnych, rzemieślniczych, czy .1 ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, Jarosław, nr tel wew.. W ofercie znajdują się zarówno modele stacjonarne, jak i na zbiorniku.. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.Poznaj praktyczne informacje na temat obsługi Twojego Opla i wybranych systemów multimedialnych.. Po zakupie dowolnego sprzętu, niezależnie od modelu kompresora olejowego, mogą Państwo w każdej chwili do nas zadzwonić.. OFF ON OFF ON Uwaga: nieprawidłowa obsługa może spowodować poważne zagrożenie, obrażenia ciała, a nawet śmierć..

Wydanie z dnia 2006/04/p_berger-08Obsługa i konserwacja kompresora tłokowego.

Bądź ostrożny w takich sytuacjach.. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz.. Obsługę sprężarki powietrznej może wykonywać pracownik, który: • ukończył 18 lat, a jego wiadomości w tej dziedzinie zostały sprawdzone i poświadczone przez kierownictwo techniczne zakładu pracy,Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. Model: GD-SMART7,5/13/270 Przedmiotem aukcji jest kompresor śrubowy marki Gudepol z serii Smart.. Kompresor samoczynne uruchamia się przy minimalnym ciśnieniu i wyłącza po osiągnięciu maksymalnego ciśnienia (6-8 bar).Niski pobór energii i niewielkie wymiary sprawiają, że idealnie nadają się do pracy w przydomowym gospodarstwie lub garażu.INSTRUKCJA BHP PRZY OBSŁUDZE SPR ĘŻ AREK POWIETRZNYCH UWAGI OGÓLNE Warunki dopuszczenia pracownika do pracy: • uko ńczone 18 lat (młodociany w ramach praktycznej nauki zawodu pod nadzorem instruktora), • odbycie odpowiedniego instrukta żu zawodowego, • zapoznanie si ę z instrukcj ą obsługi, • przeszkolenie bhp i ppo ż.,GUDEPOL (80) Kraft&Dele (1) .. INFORMACJE OGÓLNE Identyfikacja wyrobu Sprężarka jest oznakowana naklejką ze znakiem CE (patrz rys.1) Ważne!. Produkowany przez nas sprzęt jest dostępny w mocy od 2,2 KW do 45 KW..

Cechy kompresora olejowego: Moc silnika elektrycznego jest przenoszona na pompę poprzez pas klinowy.

Otóż stałem się posiadaczem kompresora tłokowego z butlą 150 litrów.Instrukcja ogólna dla sprężarek na module S1P-36 _____ str. 2 Wstęp Niniejsza „Instrukcja Obsługi" opracowano zgodnie z wymaganiami dyrektywy Unii Europejskiej nr 2006/42/WE .. 2 Stosować odpowiednie zasilanie,HomeNasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. Instrukcja została udostępniona za darmo przez producenta samochodu i wg niego zapewniać ma jej użytkownikowi wszystkie informacje, jakie są potrzebne, by prowadzić samochód bezpiecznie i wydajnie.Kompresor 50l na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Witam, z racji że rozwijam swój prywatny garaż celem renowacji samochodu potrzebuję kilka rad na temat obsługi i konserwacji kompresora tłokowego powietrza.. Informacje na5 Instrukcja obsługi 1 Serwis centralny Ul. Motylewska 5D, 64-920 Piła Centralny Serwis Klienta funkcjonuje od poniedziałku do piątku godzinach 10:00 - 14:00 Tel.. Instrukcje obsługi samochodu zawierają również, między innymi, dane dotyczące rekomendowanych olejów silnikowych czy zalecanych interwałów przeglądów okresowych.INSTRUKCJA OBSŁUGI KOMPRESORÓW OLEJOWYCH Z NAPĘDEM BEZPOŚREDNIM..

Jest to urządzenie używane i nie posiadam do niego instrukcji obsługi.Instrukcja obsługi i konserwacji .

Przed przystąpieniem do pracy należy zapoznad się z ninejszą instrukcją obsługi, ogólnymi zasadamiGUDEPOL GD38-200-475 - Kompresor tłokowy .. 21 lub , przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski tel , Tomasz Dzimira tel Kompresor śrubowy HIT 5/10/270VT, 270L, 400V, GUDEPOL Kompresor śrubowy HIT 5/10/270VT, 270L, 400V, GUDEPOL DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PRODUKT FIRMY GUDEPOL Niewiele polskich firm zajmujących się zagadnieniami pneumatyki może pochwalić .KOMPRESOR OLEJOWY 50L.. Płyty dźwiękoizolacyjne zainstalowane wewnątrz obudowy wraz z układem konstrukcyjnym sprężarki, umożliwiły osiągniecie bariery hałasu 68 [dBA] co jest jednym z najlepszych wyników w tej klasie kompresorów.Firma GUDEPOL wytwarza kompresory śrubowe w szerokiej gamie modyfikacji oraz o zróżnicowanych parametrach.. Nie wykonywać czynności.. Służymy poradą i pomocą przy obsłudze lub konserwacji sprzętu.. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć wydajność od 320 l/min do 7300 l/min (ciśnienie .Mówiąc o firmie Gudepol należałoby powiedzieć sprężone powietrze, a co za tym idzie wszystko co się z tym wiąże, tak jak, kompresory tłokowe, sprężarki śrubowe, filtry, osuszacze ziębnicze, zbiorniki ciśnieniowe.. Jest to kompleksowe rozwiązanie w postaci źródła sprężonego powietrza, skonstruowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie światowe powiązane z najwyższą jakością materiałów.Wejdź i zapoznaj się z produktem Kompresor Tłokowy Gudepol GD 49-200-515 dostępnym w bardzo atrakcyjnej cenie w kategorii WARSZTAT \ KOMPRESORY - SPRĘŻARKI \ Tłokowe.Gudepol SO 241/50 - od 780,00 zł, porównanie cen w 10 sklepach.. Proszę przeczytać Sprężarki wyposażone w zespoły pompujące zwane: FD2000, FD2500, OL185, OL195, OL230, MK6, FD9200,Wejdź i zapoznaj się z produktem Kompresor Śrubowy Gudepol GD SMART 7,5/10-500/11 dostępnym w bardzo atrakcyjnej cenie w kategorii WARSZTAT \ KOMPRESORY - SPRĘŻARKI \ Śrubowe.KOMPRESOR ŚRUBOWY 270L 780L/min 13Bar..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt