Instrukcja obsługi szyny cpm

instrukcja obsługi szyny cpm.pdf

Dane techniczne szyny CPM:ARTROMOT® Artromot® to marka produktów klasy CPM (continous passive motion) firmy DJO Global - czyli zmotoryzowanych szyn ruchowych przeznaczonych do ciągłej, biernej mobilizacji stawu kolanowego, biodrowego, skokowego, barkowego, łokciowego, nadgarstka i palców ręki.. Tel: 601 848 766. e-mail: [email protected] .ARTROMOT jest motoryczną szyną rozruchową do pooperacyjnej, długotrwałej mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego.. Prędkość ruchu, jak również stosunek pracy do odpoczynku regulowane są indywidualnie.Szyna CPM - Bydgoszcz - Artromot, wypożyczalnia, wynajem.. - 20 zł; Koszt wypożyczenia szyny CPM: Opłata dzienna użytkowania - 40 zł; 10 dni - 400 zł; 20 dni - 700 zł; 30 dni - 1 000 zł; W ramach wypożyczenia zapewniamy szkolenie z obsługi szyny CPM.. Szyny CPM umożliwiają regulację: kąta wyprostu i zgięcia w stawie kolanowym w zakresie -10-0-130 (w zależności od typu urządzenia), prędkości przesuwania szyny,Informacje o Kinetec Performa_Szyna rehabilitacyjna CPM - 7967170548 w archiwum Allegro.. Wypożyczanie szyn CPM do rehabilitacji i ćwiczeń stawu barkowego, barku, bark.. Wypożyczenie możecie Państwo przedłużać na dowolny czas, ponieważ jest ono do Państwa wyłącznej dyspozycji.. Data zakończenia 2019-05-20 - cena 7200 złOficjalna strona projektu MaSzyna - symulator pojazdów szynowych..

Instrukcja obsługi Szyny CPM Optiflex3 .

Koszty dostawy ustalany indywidualnie lub wysyłamy szyny CPM kurierem.. WYPOSAŻENIE.. Produkt funkcjonalnością i wyglądem nie ustępuje nowej szynie.. Płatność: odbywa się przy odbiorze urządzenia.. Do szyny dołączony jest oryginalny firmy Kinetec zestaw pacjenta oraz instrukcja w języku Polskim.Ovve Wypożyczalnia szyn CPM ul. Zamenhofa 1/3 lok 32 90-431 Łódź [email protected] +48 535 610 565 Numer konta:Koszt zabiegu szyny CPM: Zabieg od 30 - 40 min.. Więcej informacji o szynie CPM na stronie: http.pilot kontrolujący: prosta obsługa przy pomocy pilota z dużym wyświetlaczem z ikonami oraz intuicyjnym menu, dla wersji classic pilot z pokrętłami; karta chip: zapamiętanie indywidualnych danych terapii pacjenta (w wersji Standard Chip i Comfort Chip) .. Szyna CPM do ćwiczeń biernych stawu kolanowego i biodrowego Artromot K1.Szyna CPM do ćwiczeń biernych stawu biodrowego i kolanowego.. W ofercie naszego sklepu znajdują się szyny CPM m.in. do rehabilitacji kolana, których ceny mieszczą się w przedziale od 4700 złotych do 37 960 złotych.Szyny CPM zapewniaja pasywny zakres ruchów w stawie kolanowym, ułatwiają gojenie, kontrolują ból, redukują stan zapalny i zapobiegają sztywności stawów.. Urządzenie w pełni sprawne, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym..

Otrzymują również Państwo instrukcję obsługi.

Szyna CPM daje możliwość ciągłej .Kalkulator CPM.. Dostępna natychmiast.. Dodatkowym atutem szyn CPM (artromot, optiflex) jest możliwość dostosowania do każdego pacjenta oraz łatwość obsługi.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Posiada aktualny przegląd i jest gotowy do pracy, Posiada aktualny Paszport Techniczny wystawiony przez serwisanta z uprawnieniami.. Dowóz lub wysyłka.. W tej sytuacji ćwiczenia z wykorzystaniem szyny polegają na wykonywaniu zgięć w stawie biodrowym.. Kod źródłowy pliku wykonywalnego symulatora jest dostępny pod wolną licencją MPLv2 i jest dostępny na GitHub.. Gwarancja: 3 miesięcy na rynek krajowy - Polska,Używana, stan techniczny bardzo dobry, Rok produkcji: 2013 Zasilanie: 230 V, Częstotliwość: 50-60 Hz, ARTROMOT K1 - urządzenie do ciągłej biernej mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego, dające możliwość usprawniania pacjentów pozostających w łóżku.. Pacjenci stosują Szynę CPM przez około 3 do 6 tygodni po operacji, aby wyeliminować problem sztywności i zapobiec rozwojowi tkanki bliznowatej.Informacje o Kinetec Performa Szyna rehabilitacyjna CPM - 7771671841 w archiwum Allegro..

Już od 25 zł, dowóz gratis!Zastosowanie szyny CPM w procesie rehabilitacji.

Pozwala na indywidualny dobór wszystkich parametrów oraz szerokie spektrum ich regulacji, Możliwość stosowania do lewej i .. Szyna CPM najczęściej wykorzystywana jest.4h: 792 386 057.. Zmotoryzowana szyna ruchowa przeznaczona jest do ciągłej, biernej mobilizacji stawu kolanowego i biodrowego.. Data zakończenia 2019-04-17 - cena 5600 złInstrukcja dotyczy spawania szyn kolejowych (Vignole'a) dopuszczonych do stosowania w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. o profilu 60E1 i 60E2, typu UIC60 i S60 oraz profilu 49E1 i typu S49 wytworzonych z gatunków stali wskazanych w Tabeli 1 lub innych.. Cena nowego urządzenia tej klasy w Polsce to ok. 19.000 złotych brutto.. Wskaźnik ten bierze pod uwagę zarówno energię jakiej potrzebujemy na podtrzymanie codziennych funkcji życiowych (czyli podstawową przemianę materii), jak i wydatek energetyczny pochodzący z codziennych czynności, pracy, ćwiczeń (czyli ponad podstawową .INSTRUKCJA OBSŁUGI WSKAZANIA Alloplastyka stawu kolanowego .. 15.1 4665003279 Wózek przyłóżkowy do szyny 15.2 4555001053 Wózek do wszystkich szyn CPM 15.3 • 4650001090 • Materac 15.4 • 4650001868 • Zestaw podkładek pacjenta KINETEC (4 pasy + podparcie stopy + 1 materac) .Artromot - Urządzenie do ćwiczenia stawu kolanowego, zwiększenie zakresu zgięcia i/lub wyprostu kolana oraz biodra..

... szyny nowe - szyny spełniające warunki normowe [1] i WTWiO [19],Ceny szyn CPM.

Gwarancja 3 miesiące.Terapię CPM powinno się stosować możliwie szybko.. Kabel zasilający; Instrukcja obsługi w języku polskimSzyna CPM Kinetec PERFORMA została przez naszą firmę odnowiona oraz przeszła przegląd techniczny.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.W rozmowie telefonicznej nauczę Państwa obsługi pilota.. Tutaj, podobnie jak w przypadku stawu kolanowego, stopniowo zwiększamy zakres zgięcia, aż do uzyskania pełnej sprawności.Instrukcja obsługi - Moduł MOVITRANS® TAS10A 11 3 Szyny przyłączeniowe wielkości 4 (TAS10A160 i TPS10A160) Instalacja 3.4 Szyny przyłączeniowe wielkości 4 (TAS10A160 i TPS10A160) 55304AXX Rys. 4: Szyny przyłączeniowe na MOVITRANS® TPS10A160 i TAS10A160 [1] Przetwornica MOVITRANS® TPS10A160 [2] Osłona [3] Osłona przed dotykiemSzyna Cpm najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Całkowita Przemiana Materii (CPM, czyli Total Metabolic Rate), jest to całodobowy wydatek energetyczny człowieka.. Licencja pozostałej zawartości symulatora dostępna jest w powyższej dokumentacji.Na szynie mogą ćwiczyć osoby o wzroście od 112 cm do 206 cm, W komplecie nowa tapicerka dla nogi pacjenta, Maksymalna waga użytkownika: 130 kg, Waga: 15 kg, Gabaryt: 109 x 34 x 35 cm, Instrukcja obsługi w języku angielskim, Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny.. Dostawa: artromot dowiozę do Państwa lub wyślę w każdy zakątek kraju.Szyna CPM Kinetec Spectra Concept została przez naszą firmę odnowiona oraz przeszła przegląd techniczny.Produkt funkcjonalnością i wyglądem nie ustępuje nowej szynie.. Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego - Rehabili prowadzi wynajem i wypożyczanie: Kinetec Centura jest to szyna do ćwiczeń biernych stawu barkowego, do ćwiczeń izolowanych.Szyny do mocowania dodatkowego osprzętu, Wysuwany blat, szuflada.. Do szyny dołączony jest oryginalny firmy Kinetec zestaw pacjenta oraz instrukcja w języku Polskim.Szyna CPM Performa Kinetec jest to szyna do ćwiczeń biernych stawu biodrowego i kolanowego sterowana pilotem.. SZYBKA WYSYŁKA DO KAŻDEGO MIASTA W POLSCE: zamawiasz do 10.00 - szynę CPM masz u siebie na drugi dzień i ćwiczysz Kontakt: 792 386 057 DZIAŁ…Szyna CPM to również nieocenione wsparcie w procesie rehabilitacji stawu biodrowego.. Deklaracja zgodności ze standardem CE Optiflex3 ..Komentarze

Brak komentarzy.