Instrukcja obsługi toslon tf500Towar nowy, oryginalnie zapakowany, dostępny od ręki.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Echosonda Toslon TF500 wyposażona jest w bardzo dokładny stożek, dzięki temu łatwo zlokalizujemy podwodne zawady, górki, dołki, oraz ryby.. imax b6ac; Ładowarka do aku.. Data zakończenia 2016-12-04 - cena 2100 złWitam.. Przejrzyj i pobierz plik PDF, znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i przeczytaj opinie użytkowników.Kup teraz na Allegro.pl za 3840 zł - ECHOSONDA TOSLON TF640 SONAR GPS ZASIĘG 500M 2.4G (5647561983).. Echosonda nie posiada systemu GPS ani kompasu, ale za to jest znacznie tańsza.Sonar unit size 153 x110 x 44mm Portable case size 262 x 150 x 98mm GPS receiver cable length 1.0m Transducer cable lengthEchosonda najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Do każdego sprzedanego przedmiotu dołączamy paragon lub fakturę VAT.Toslon TF500 Feature Finder (Waverunner) - Duration: 0:57. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Informacje o Echosonda TOSLON TF500 do łódki zanętowej - 5760741978 w archiwum Allegro.. Cena: 2 250 zł.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!INSTRUKCJA OBSŁUGI: dołączone instrukcje obsługi w języku polskim i angielskim .. Kupiłem niedawno łódkę z echo Toslon tf500 nie miałem za dużo czasu na testowanie ale pływając na jeziorze pokazywała co jakiś czas rybę ale na dwóch mniejszych stawach w którym na pewno są ryby nie pokazała ani jednej, próbowałem na wszystkich czułościach.Echosonda toslon tf500 do na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Im prostsza instrukcja tym bardziej zrozumiała dla użytkownika.

Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Oby Karpie chciały brać 😛Kup teraz na Allegro.pl za 2200 zł - TOSLON TF500 echosonda do łódki zanętowej (7343548923).. Najlepsze instrukcje obsługi to takie, które prócz odpowiedniej treści merytorycznej związanej z danym zagadnieniem zawierają .Echosonda Toslon TF500 wyposażona jest w bardzo dokładny stożek, dzięki temu łatwo zlokalizujemy podwodne zawady, górki, dołki, oraz ryby.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Jest to „młodszy brat .Informacje o TOSLON TF500 Łódka zanetowa - 6616452948 w archiwum Allegro.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.. Jerry Yang 38,663 views.Toslon Tf najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Jest to „młodszy brat" echosondy Toslon TF640..

Data zakończenia 2015-11-12 - cena 1985 złInstrukcja obsługi TOMY TF500 Niania elektroniczna.

Echosonda posiada wiele zalet, takich jak: duża dokładność GPS (do 1m w zaznaczonych wirtualnych markerach), funkcja zapisywania trasy którą pokonała łódka, dodatkowo w pamięci urządzenia można zapisać .Instrukcja obsługi jest zbiorem wyjaśnień i zasad oraz różnych przepisów ustalających sposób postępowania w danej dziedzinie lub sytuacji.. akumulator li-fe p04; akumulator Żelowy; akumulator - li ion; akumulator li-ion - echo; Ładowarki.. Echosonda Toslon TF500 wyposażona jest w bardzo dokładny stożek, dzięki temu łatwo zlokalizujemy podwodne zawady, górki, dołki, oraz ryby.Toslon TF500.. Urządzenie to jest montowane w wszystkich najlepszych zdalnych modelach do wywózki zanęty oraz zestawów karpiowych.. Jest to "młodszy brat" echosondy Toslon TF 640.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Echosonda Toslon TF500 cieszy się dużym zainteresowaniem wśród karpiarzy na całym świecie.. Naszym zadaniem, jest to jedyny rozsądny wybór dla osób szukających echosondy w dobrej cenie.. TF640 charakteryzuje się bardzo dużą dokładność GPS, posiada funkcja zapisywania trasy, jaką przebyła łódka.. Najnowszy produkt w naszej ofercie to Echosonda Toslon TF-640, produkt ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród karpiarzy na całym świecie..

tf300 bait boat fishfinder » tf500 bait boat fishfinder ...Taki zestawik do wywózki sobie sprawiłem.Komentarze

Brak komentarzy.