Instrukcja obsługi transmiter baseusNasze produkty mają unikalny styl i wyposażone są w najnowszą technologię, przyjazne dla środowiska materiały i modne elementy.. Wbudowany mikrofon pozwala na przeprowadzanie rozmów ⚔️ =====.Transmiter firmy Baseus służy do przenoszenia dźwięków (muzyki, rozmów telefonicznych) z urządzeń posiadających moduł bluetooth (np. telefon / smartfon) na głośniki samochodowe przy pomocy fal radiowych.. Wielofunkcyjna ładowarka Baseus posiada transmiter FM oraz obsługuje technologię Bluetooth 5.0, dzięki czemu pozwala na sparowanie jej ze smartfonem i odtwarzanie muzyki, a także odbieranie przychodzących połączeń.Kup teraz na Allegro za 40 zł - BASEUS BA01 TRANSMITER BLUETOOTH USB JACK AUX 3.5 (8409249548).. INSTRUKCJA OBSŁUGI: 1.Znajdź częstotliwość w radiu samochodowym, na której nie słychać szumów.. Data zakończenia 2018-11-26 - cena 65 złUlubiona muzyka zawsze z Tobą.. Zupełnie nowe rozwiązanie w rodzinie Baseus.. Wystarczy sparować telefon z gadżetem, a następnie wyszukać odpowiedniej częstotliwości na samochodowym odbiorniku.. Kolejną zaletą jest możliwość odtwarzania muzyki z pamięci przenośnej pendrive oraz kart pamięci TF/micro SD.Wielofunkcyjny transmiter FM BASEUS CCALL-TM01, T Typed, z regulacją - Baseus , tylko w empik.com: .. Wygodne rozmowy - Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów bez .Baseus Transmiter FM Bluetooth 5.0 ładowarka samochodowa PPS Quick Charge QC4.0 Power Delivery USB Typ C / micro SD 5A 36W czarny (CCTM-B01) w cenie ..

Im prostsza instrukcja tym bardziej zrozumiała dla użytkownika.

Instalacja & obsługa 1.Ładowarka samochodowa z transmiterem FM Bluetooth Twoja własna stacja radiowa - Transmiter FM oraz technologia Bluetooth pozwalają na słuchanie zgromadzonej na smartfonie muzyki poprzez radio.. (Transmiter FM Baseus T-Typed Bluetooth ładowarka samochodowa MP3 2x USB TF microSD 3.4A czarny (CCTM-01) (Standard edition)), gdy podłączam do niego pendrive'a (z kartą jeszcze nie próbowałem, ale myślę że będzie podobnieBaseus Locomotive: Ładowarka samochodowa z transmiterem FM Bluetooth; Twoja własna stacja radiowa - Transmiter FM oraz technologia Bluetooth pozwalają na słuchanie zgromadzonej na smartfonie muzyki poprzez radio.Wystarczy sparować telefon z gadżetem, a następnie wyszukać odpowiedniej częstotliwości na samochodowym odbiorniku.INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA 1.. Dziękujemy za wybranie urządzenia marki Hykker.. Kolejną zaletą jest możliwość odtwarzania muzyki z pamięci przenośnej pendrive oraz kart pamięci TF/micro SD.Informacje o BASEUS ŁADOWARKA TRANSMITER FM MICRO SD BLUETOOTH - 7801949216 w archiwum Allegro.. Instalacja .Tematy o transmiter instrukcja, - Jednoczesne połączenie 2 par słuchawek z transmiterem BT, Toyota Yaris - przełączanie stacji podczas używania transmitera FM., Transmiter plus pilot..

2.Włóż transmiter do…Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.

Transmiter pozwala zabrać z sobą ulubioną muzykę na dowolnym nośniku -telefonie, PenDrive lub karcie pamięci.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Powinien znajdować się w instrukcji obsługi transmitera, ale zazwyczaj jest to "0000" (cztery zera).. Twoja ulubiona muzyka MP3/WMA z pendrivea, smartfonów/tabletów z bluetooth, kart microSD lub urządzeń wyposażonych w wyjście audio w łatwy sposób może być odtwarzana w Twoim samochodzie.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Instrukcja obsługi jest zbiorem wyjaśnień i zasad oraz różnych przepisów ustalających sposób postępowania w danej dziedzinie lub sytuacji.. W przeciwnym razie oznacza to, że napięcie jestSkrótowa instrukcja obsługi: Odbieranie połączenia - naciśnij raz przycisk z słuchawką Zakończenie połączenia - naciśnij raz przycisk z słuchawką Odrzucenie połączenia - podczas kiedy dzwoni telefon, należy przetrzymać przycisk z słuchawką przez 2 sekundyBaseus to najlepsza jakość i najlepszy producent cyfrowych akcesoriów.. Tym razem rozdzieliliśmy funkcje transmitera i ładowarki, dzięki czemu bazę możemy zamontować w dowolnym miejscu (przy pomocy dołączonej taśmy dwustronnej) a wbudowany mikrofon zapewni w końcu pożądaną jakość rozmów..

Przeczytaj recenzję Wielofunkcyjny transmiter FM BASEUS CCALL-TM01, T Typed, z regulacją.

Data zakończenia 2019-04-11 - cena 63,99 złTransmiter samochodowy FM Baseus T-Typed Bluetooth 2xUSB …ładowarki.. Zamów już dziś w naszym sklepie z akcesoriami GSM!Transmiter FM Bluetooth BASEUS T Type - to transmiter, który dzięki wbudowanemu mikrofonowi oraz specjalnemu algorytmowi redukcji echa pozwala na komfortową obsługę połączeń głosowych.. Produkt został zaprojektowany z myślą o Tobie, dlatego robimy wszystko, aby korzystanie z niego sprawiało Ci przyjemność.INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA 1.. Informacje ogólne FM TRANSMITER Z BLUETOOTH, DUAL USB CHARGER, LINE-IN, WYŚWIETLACZEM.. Dzięki połączeniu przez Bluetooth i odnalezieniu odpowiedniej częstotliwości akcesorium oraz odbiornika w samochodzie możemy uzyskać własną stację FM, co pozwala na słuchanie muzyki ze smartfona.Transmiter FM.. Twoja ulubiona muzyka MP3/WMA z pendrivea, smartfonów/tabletów z bluetooth lub urządzeń wyposażonych w wyjście audio w łatwy sposób może być odtwarzana w Twoim samochodzie.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!INSTRUKCJA OBSŁUGI Wave (Transmiter FM) Nr partii: 201708 Urządzenie występuje w różnych wersjach kolorystycznych.. Informacje ogólne FM TRANSMITER Z BLUETOOTH, USB CHARGER, CZYTNIKIEM KART, LINE-IN, WYŚWIETLACZEM..

T: +48 511 844 199, M: [email protected] muzykę i ładuj urządzenia mobilne jednocześnie!

HF KF188 KF-166-B TR9 MOD.2010 FM-93 LCD., Challenger 8000 instrukcja podłączenie centralnego.Transmiter FM Bluetooth BASEUS T Type - to transmiter, który dzięki wbudowanemu mikrofonowi oraz specjalnemu algorytmowi redukcji echa pozwala na komfortową obsługę połączeń głosowych.. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc ☺Informacje o Baseus TRANSMITER FM BLUETOOTH ładowarka MP3 2xUSB - 7534147831 w archiwum Allegro.. Zakres częstotliwości: 87.5 - 108.0 MHz, Bluetooth: Tak | Cena i opinii w Media ExpertBaseus BA03 Immersive Virtual 3D | Transmiter Odbiornik dźwięku Bluetooth AUX APT-X Jest to bezprzewodowy odbiornik Bluetooth z mikrofonem, który doskonale nadaje się do strumieniowego przesyłania muzyki z tabletu, smartfona, iPhone'a, iPada do samochodowego radia, systemu audio, głośników i innych urządzeń wyposażonych w port AUX.Kup teraz na Allegro.pl za 41 zł - BASEUS TRANSMITER ADAPTER ODBIORNIK BLUETOOTH AUX (8363421563)..Komentarze

Brak komentarzy.