Instrukcja obsługi pompy piaskowej do basenu intexKorzystając z pompy piaskowej i generatora chloru mamy pewność że to najlepszy zestaw do pielęgnacji wody.. Znajdująca się w basenie woda będzie krystalicznie czysta, ale jednocześnie także i bardzo bezpieczna dla Twoich dzieci.- 2 węże do podłączenia pompy, średnica węża 32 mm, - obejmy do mocowania węży, - sita, - instrukcja obsługi.. Pracuje z wydajnością 1250 l/h.. - basen stelażowy okrągły o wymiarach 4,88 m x 1,22 m - bardzo wydajna pompa z filtrem piaskowym (3 rury do pompy w tym jedna nieużywana zapasowa) - piasek kwarcowy do pompy - drabinka basenowa; - mata pod .Instrukcja montażu basenu ogrodowego.. Zapraszamy do działu AKCESORIA gdzie kupią Państwo, dodatkowe filtry, złączki, węże itp.Pompa filtrująca INTEX w zestawie z 13 filtrami to pierwszy krok do czystej i bezpiecznej wody w Twoim basenie.. Data zakończenia 2017-06-26 - cena 849 zł z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Ogłoszenia o tematyce: pompa piaskowa intex instrukcja na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. W podłączeniu pompy pomoże Ci dołączona instrukcja obsługi.Do sprzedania posiadam używany dwa sezony basen stelażowy firmy Intex w zestawie z mocną pompą piaskową oraz pełnymi akcesoriami.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp..

Instrukcja obsługi basenu.

Wydajność 2006 litrów na godzinę sprawdzi się przy mniejszych zbiornikach.Pompy piaskowe do basenów.. W zestawie poza urządzeniem filtrującym dołączamy wymagane do podłączenia akcesoria.. Pompy piaskowe.. Dowiemy się tego czytając opis pompy na sklepie internetowym, i po tym od jakiej firmy ona jest.. Basen ogrodowy INTEX 28122 Pompa filtrująca INTEX 28602 2 rurki, 4 zaciski i sitka do pompy Filtr typu "H" INTEX 29007 Instrukcja obsługi Łatka naprawcza Zaślepki otworów na pompę div.glowny { width: 1000px; height: auto; margin: 0 auto; padding: 0px; } div .INTEX Pompa piaskowa Speed Clean Classic 400 040340 Wydajna pompa piaskowa do wszystkich rodzajów basenów o zawartości wody do 33.000 l. Dane techniczne: wydajność 6.600 l/h samozasysająca pompa ze wstępnym filtrowaniem maks. temperatura wody 35 °C 230 V / 450 W wentyl 7-stopniowy .Pełna, papierowa, polska instrukcja montażu i obsługi Zawartość zestawu: pompa piaskowa węże do podłączenia sitka do basenu instrukcja w języku polskim Dane techniczne: Wydajność 3785 litrów/godz Zasilanie 220 - 240 V Waga 12,00 kg Typ filtra piasek o granulacji 0.45-0.85mm brak w zestawie Zastosowanie w basenach: rozporowych i .Ogłoszenia o tematyce: basen intex instrukcja na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Funkcje pompy piaskowej Intex 8m3/h: 1.

Może być wykorzystana zarówno w basenach stelażowych, jak i rozporowych.. Wystarczy podłączyć to urządzenie do basenu i cieszyć się czystą wodą przez cały sezon kąpielowy.Pompa jest wyposażona w dodatkowy zawór, który służy do opróżniania basenu z wody.. Data zakończenia 2014-05-07 - cena 846 zł15.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innePompa filtrująca INTEX to pierwszy krok do czystej i bezpiecznej wody w Twoim basenie.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Pompę można podłączyć do ściany basenu z gwintem 32 mm.Pompa Piaskowa Intex 7900l/h 28646 .. Zestaw obejmuje także dwa węże i cztery klamry zaciskowe.. W podłączeniu pompy pomoże Ci dołączona instrukcja obsługi.Zakupy w sklepach oferujących intex pompa piaskowa do basenów 6000l h intex.. Pracuje z wydajnością 1250 l/h.. Zestaw naprawczyPompa zestawu filtracyjnego zasysa wodę basenową poprzez skimmer umieszczony w górnej części basenu.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Zapotrzebowanie soli w basenach; Rozmiar basenu i czas pracy pompy; Baseny prostokątne Rectangular Frame; Baseny Sequoia Spirit; Baseny prostokątne Ultra Frame; Baseny stelażowe .• Trzymaj pompę filtrującą w odległości co najmniej 2 metrów od basenu.. Do działania pompy konieczny jest żwir (ok 8,5 kg) o odpowiedniej granulacji, który mogą Państwo zakupić tutaj Waga pompy 8 kg..

Filtrowanie to najczęściej stosowany tryb pracy pompy.

Instrukcje i katalogi.. W górnej części ściany basenu umieszczony jest skimmer - urządzenie, poprzez które pompa pobiera wodę z basenu.Informacje o POMPA PIASKOWA 8m3/h do basenu INTEX 28648 w 24H!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Instrukcja jak wykonać płukanie filtra piaskowego.. Super Sprzedawcy.. Może być wykorzystana zarówno w basenach stelażowych, jak i rozporowych.. - 6835765738 w archiwum Allegro.. Pompa piaskowa 26646; Pompa piaskowa z generatorem chloru 28680; .. 0 Recenzja (e) Dzięki nowoczesnej pompie piaskowej do basenu możesz .Pompa piaskowa do basenu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. W tym trybie woda jest przetłaczana przez specjalny piaskowy filtr, następnie trafia z powrotem czysta do basenu.. Stan Nowy.. Brak w magazynie.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. 779, 00 z .Pompa piaskowa z generatorem chloru przeznaczona jest do basenów firmy Intex.. Tylko odbiór osobisty.. Zestaw obejmuje także dwa węże i cztery klamry zaciskowe.. Pompa piaskowa Intex ta jest odpowiednia dla wszystkich basenów o pojemności od 10.600 do 31.800 litrów.INSTRUKCJA OBSŁUGI PIASKOWA POMPA FILTRUJĄCA Model SF20220R Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem wszystkie instrukcje oraz zastosuj się do nich przed zainstalowaniem i użyciem tego produktu..

• Wtyczka od przewodu pompy powinna znajdować się co najmniej 3,5 metra od basenu.

• Umieść pompę tak, aby zapobiec wspinaniu się dzieci na produkt i wchodzeniu do basenu.. Pompa piaskowa firmy Intex z przenzaczeniem do srednich i większych basenów Pompa o wydajności 7900 litrów na godzinę Wyłącznik przeciwporażeniowy.. Filtrowanie.. Płukanie zwrotne (backwash .Pompa Piaskowa najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. 1.Pompa filtrująca piaskowa 4m3/h INTEX.. W zakresie ogłoszenia.. Pompa piaskowa do basenu Intex 4m3/h wyróżnia się na tle innych dostępnych pomp piaskowych, dzięki doskonałemu stosunkowi jakości do ceny.. Pompa Piaskowa Intex 7900l/h 28646 .. 850,00 zł .. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innePompa posiada także koszyk na wstępnie zbierane nieczystości oraz ciśnieniomierz (do odczytu stopnia zanieczyszczenia złoża filtrującego).. Baseny chemia basenowa chlor choroby spa cicha pompa czyszczenie basenu Dolphin Supreme M4 filtr basenowy jacuzi jacuzzi jak korzystać z jacuzzi jakość wody jakuzi klejenie basenu klejenie na mokro odczyn ph odkurzacz basenowy ogrzewanie basenu panele słoneczne pompa basenowa pompa .POMPA PIASKOWA 4500 l/h do BASENU INTEX 26644. od.. Czyli jeśli kupujemy pompę od Intex to musimy mieć basen od Intex o takich wymiarach, do których dopasowana jest dana pompa .Informacje o Pompa piaskowa Intex 8m3/h - 4131380204 w archiwum Allegro.. 6 - stopniowy zawór posiada trzy otwory przelotowe węża.. OSTRZEŻENIA.Pompy piaskowe to jedne z najbardziej popularnych metod utrzymywania czystości wody w basenach.Są nie tylko efektywne w działaniu ale także oszczędzają pieniądze i czas, ponieważ piasek należy wymienić tylko raz na pięć lat.Ten fakt czyni system filtrujący najprostszym w utrzymaniu..Komentarze

Brak komentarzy.