Instrukcja obsługi kuchenki indukcyjnej silvercrest

instrukcja obsługi kuchenki indukcyjnej silvercrest.pdf

INSTRUKCJA OBSŁUGI IOAA-595 (02.2013/1) PB*4VI512FTB*MKuchenka indukcyjna 2 palnikowa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Cechy szczególnePodwójna indukcyjna płyta kuchenna Silvercrest 3500W w Lidlu będzie sprzedawana od 09.03.2015 r. i będzie kosztowała 299 zł.. INSTRUKCJA OBSŁUGI IO-HOB-0235 / 8066067Przed PIerWSzYM użYcIeM zAPOzNAJ SIĘ z INStrukcJĄ ObSługI INSTRUKCJA OBSŁUGI CERAMICZNA PŁYTA INDUKCYJNA model: MPM-60-IM-03 MPM-60-IM-03_instrukcja.indd 1 2009-05-26 15:48:01KUCHENKA INDUKCYJNA PODWÓJNA Szanowni Państwo!. Znajdź bezpłatnie produkt SilverCrest i przejrzyj instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą SilverCrest SDI 3500 A1.. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Szukasz "płyta indukcyjna 2 palnikowa" w AGD i RTV - Najwięcej ofert w jednym miejscu.. W ZESTAWIE.. Płyta, która opuściła fabrykę była dokładnie sprawdzona przed zapakowaniem pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności na stanowiskach kontrolnych.. Pamiętaj, że czas gotowania na płycie indukcyjnej jest znacznie krótszy w porównaniu z innymi kuchenkami, dlatego przygotowanie obiadu w jednym naczyniu nie potrwa zbyt długo.Kuchenka indukcyjna na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Instrukcje obsługi SilverCrest.

60 - 240 stopni C Kuchenka indukcyjna podwójna MEDION MD15324 błyskawicznie podgrzeje twoje potrawy.. Płyta indukcyjna jest chłodna w dotyku (ciepło wytwarza się bezpośrednio w naczyniu na skutek działania indukcji).SilverCrest Waga kuchenna manuals.. Rozważasz zakup "Płyta indukcyjna Beko HII 64401AT lub masz pytania dotyczące jego działania?. Wymiary produktu: 32 x 35 x 6,5 cm Moc: 500 - 2000 W Napięcie: 220 V / 50 Hz Regulowany zakres temperatury do 60° - 207°C Czas: 0 min.. Znajdź swój Waga kuchenna i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Dlatego też należy zapoznać się z instrukcją obsługi, w której producent dokładnie określa wartości, jakie powinny być stosowane, by uniknąć wybijania bezpieczników.. Aby uniknąć uszkodzenia produktu oraz konsekwencji związanych z niewłaściwym użytkowaniem, przed uruchomieniem urządzenia należy dokładnie zapoznać się z niniejszą instrukcją obsługi.. Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.Płyty grzejne i indukcyjne SILVERCREST® Kuchenka elektryczna z dwoma płytami grzewczymi SDK 2500 B1, 2500 W Poręczna kuchenka elektryczna z dwoma płytami grzewczymi pomoże w wyczarowaniu smakowitych potraw nawet w małych pomieszczeniachPłyta indukcyjna Beko HII 64401AT instrukcja obsługi - Pobierz ..

Kup Teraz!Instrukcje obsługi do urządzeń zakupionych w Lidlu.

To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.PŁYTY INDUKCYJNEJ ZE STEROWANIEM SENSOROWYM Płytę uruchamiać dopiero po przeczytaniu tej instrukcji.. Przed włączeniem płyty umieścić nacz ynie na .Instrukcje obsługi do płyt indukcyjnych, wszystkie instrukcje w jednym miejscu, pobieraj w formie PDF, komentuj płyty indukcyjne oraz oceniaj ich przydatność.. Płyta indukcyjna Art. Nr 1810003.. Stan techniczny sprawny.. WIDOCZNE NIEWIELKIE ŚLADY UŻYTKOWANIA.. Dane techniczne: 10 regulowanych poziomów mocy i temperatury (200-2000W, 60-240 stopni Celsjusza) Możliwość ustawienia timera do 180minPo przeczytaniu instrukcji, obsługa płyty nie będzie problemem.. Za ciekawostkę można podać fakt, iż jakiś czas temu dostępna była seria płyt indukcyjnych, która odpowiadała za wybijanie bezpieczników, gdy jeden garnek .. (Należy jednak pamiętać, że pobór prądu na poziomie 7,4 kW (7400 W)) Szukam przed chwila informacji na temat kuchenek indukcyjnych i wiecie co znalazłem tylko informacje o jakiej mocy one są a nie ile prądu pobierają pyta indukcyjna pobiera duo mniej prądu od kuchenki tradycyjnej a zarazem oddaje więcej, np kaloryfer o mocy 2500 w nie pobiera nic prądu Dla mnie bzdura absolutna .Zelmer-Instrukcja obsługi kuchenki indukcyjnej 41Z012 PL. Marka: Zelmer Model: kuchenka indukcyjna 41Z012 Informacje dodatkowe: plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi kuchenki indukcyjnej 41Z012 Język: instrukcja w 9 językach, w tym polski Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net..

Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne.

Nieużywana, w stanie bardzo dobrym.. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.. Prosimy Państwa o uważną lekturę instrukcji obsługi przed uruchomieniem urządzenia.Tresc filmu ma charakter informacyjny nie zastepuje wizyty u lekarza lub specjalisty:-)Nie ponosze odpowiedzialności za złe zastosowanie lub zrozumienie:-)Fi.Kuchenka indukcyjna podwójna MEDION MD15324 / 3500W / temp.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Portugalski, Czech.Instrukcja obsługi kuchenki indukcyjnej.. Wskazane jest przestrzeganie zawartych tu wskazówek przez cały okres pracy urządzenia.Indukcyjna płyta grzewcza 2000 W Silvercrest Kitchen Tools Lidl, cena 149,00 PLN za 1 szt. - szybkie i oszczędzające energię gotowanie - płyta z żaroodporną, łatwą w pielęgnacji płytą kuchenną - przeznaczona do wszystkich naczyń kuchennych z dnem magnetycznym do Ø 26 cmKuchenki indukcyjne z jednym palnikiem mają niewielkie wymiary, dlatego polecana są w kuchniach z ograniczoną przestrzenią lub w domkach letniskowych.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji..

instrukcja-obslugi.plW sprzedaży KUCHENKA INDUKCYJNA SILVERCREST SIKP 2000 D1.

483 mm 553 mm +1 30 mm 0 580 650 700 mm 52 mm 510 mm .. „INDUCTION SYSTEM" (System indukcyjny) (Patrz rysunek obok).. Zapraszamy 7 dni w tygodniu od 8 do 21PŁYTY INDUKCYJNEJ ZE STEROWANIEM SENSOROWYM Płytę uruchamiać dopiero po przeczytaniu tej instrukcji.. INSTRUKCJA OBSŁUGI Stan wizualny odzwierciedlają zdjęcia..Komentarze

Brak komentarzy.