Instrukcja obsługi żelazka w punktachZachowaj szczególną ostrożność, gdy w pobliżu urządzenia znajdują się dzieci!. Uwaga!Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. Uwaga!Instrukcja to opis kolejnych etapów postępowania w drodze do osiągnięcia jakiegoś celu.. Funkcja ta zapobiega marnotrawieniu pary, gdy zajmujemy się układaniem ubrań.Żelazka i parownice.. Gdy żelazko będzie już zimne, schowaj je.Przestrzeganie zawartych w niej wskazówek uchroni Państwa przed niewłaściwym użytko­ waniem.. A OSTRZEŻENIE Nie wolno dopuścić do kontaktu żelazka z częściami metalowymi, takimi jak zamki błyskawiczne i nity.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcję Nasi partnerzy Napisz do nas.. Poznaj szczegóły, przeczytaj opinie użytkowników i zamów ten produkt już teraz!Jeśli Twój produkt wymaga naprawy w okresie gwarancji Philips - z przyjemnością się tym zajmiemy.. Żelazko przeznaczone jest wyłącznie do użytku domowego.. Wybierz rodzinę produktów, klikając na obrazek lub wprowadź nazwę albo numer referencyjny swojego produktu Tefal do wyszukiwarki (po lewej stronie).. w wodzie na 5 minut, aby zwiększyć jego skuteczność.. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.Przed użyciem przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi..

Instrukcja obsługi żelazka - Philips.

Uwaga!. Instrukcję należy zachować i przechowywać tak, aby mieć ją zawsze pod ręką.. Jeśli jednak produkt wymaga naprawy zgodnie z warunkami przedłużonej gwarancji sprzedawcy, konieczne będzie zwrócenie produktu do sprzedawcy, ponieważ są oni odpowiedzialni za obsługę posprzedażną w okresie przedłużenia gwarancji.Instrukcja obsługi BEKO SGA7126P .. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji obsługi w celu uniknięcia nieszczęśliwych wypadków.. Wyszukiwane terminy .. Aby szybko i w prosty sposób odnaleźć instrukcję obsługi konkretnego urządzenia, niezbędny będzie numer modelu, jaki Państwo posiadają.. Uzyskasz wszystkie informacje na temat Twojego produktu.Przeczytaj instrukcję obsługi żelazka elektrycznego i zapisz najważniejsze zasady jego użytkowania 2013-03-26 16:18:12 Instrukcja obsługi żelazka 2012-11-27 16:16:23 Napisz instrukcję obsługi książki.. 2011-01-31 19:45:28Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki żelazka - Philips w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Drukarka powinna być ustawiona w miejscu zapewniającym swobodny dostęp.. Żelazko powinno być podłączone do uziemionego źródła prądu.. Marka: Zelmer Model: żelazko z wyświetlaczem LCD 28z024 Informacje dodatkowe: plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi żelazka z wyświetlaczem LCD 28z024 Język: instrukcja w 9 językach, w tym język polskiLektura instrukcji obsługi to pierwsza czynność, jaką konsument powinien wykonać po zakupie sprzętu RTV i AGD..

Szukasz instrukcji obsługi pralki?

Nie pozwalaj na dotykanie żelazka podczas prasowania.Instrukcja Żelazka Bosch TDA46MOVE4 PL Instrukcja obsługi .. Jakie żelazko wybrać?. Uzyskasz wszystkie informacje na temat Twojego produktu.W razie zagubienia instrukcji obsługi urządzenia SWITCH ON, prosimy skorzystać z tej strony.. Zachowaj szczególną ostrożność, gdy w pobliżu urządzenia znajdują się dzieci!. Żelazko powinno być podłączone do uziemionego źródła prądu.. Drukarka powinna być zainstalowana przez wykwalifikowanych pracowników serwisu obsługi.. Sprawdź na Znajdzinstrukcje.pl, na pewno ją znajdziesz!Przed użyciem przeczytaj dokładnie instrukcję obsługi.. Czekam do 20.00 najpóźniej błagam Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.INSTRUKCJA BHP PRZY OBSŁUDZE DRUKARKI WYMOGI OGÓLNE 1.. Druk Instrukcja BHP obsługi żelazka do pobrania za darmo.Informacje o ŻELAZKO PAROWE QUIGG DB 2016.16 !. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!• W żelazku zgromadził się kamień; odkamień żelazko.. Każdy produkt marki SWITCH ON posiada przypisany mu numer modelu.. - 6645290276 w archiwum Allegro.. Napisz instrukcję obsługi wybranego urządzenia domowego lub sprzętu sportowego.Daje naj i 4 dyplomy 2012-04-25 15:28:46 Przeczytaj instrukcję obsługi żelazka elektrycznego i zapisz najważniejsze zasady jego użytkowania 2013-03-26 16:18:12Instrukcję należy zachować i przechowywać tak, aby mieć ją zawsze pod ręką..

Strona główna › Odbiorniki domowe › żelazka › Philips.

6) i odparować ją , aby .Instrukcja bezpieczeństwa prasowania żelazkiem posiada także wskazówki dotyczące postępowania w sytuacjach awaryjnych, tj. wystąpienia wypadku lub powstania pożaru.. Data zakończenia 2016-12-27 - cena 70 złInstrukcję Obsługi produktu Rowenta Żelazko parowe.. Bimetal jest prawie identyczny z tym z przepalonymi stykami.Potrzebuję instrukcję obsługi żelazka w 10 punktach.. GWARANCJA !. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji obsługi w celu uniknięcia nieszczęśliwych wypadków.. Żelazko wyposażono w inteligentny system (ruchomy czujnik), który chwilowo wstrzymuje wyrzut pary, gdy żelazko nie jest poruszane lub jest ustawione w pozycji poziomej.. W przypadku zapomnienia o powyższym punkcie i zapalenia się powierzchni, na której stoi żelazko, odszukaj instrukcję „Wzywanie straży pożarnej".. Znajdź najczęściej zadawane pytania, instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące Twojego produktu: Szukaj według nazwy lub numeru produktu .. Nie inaczej jest z pralkami.. Jest to pouczenie, wskazówka, zbiór przepisów regulujących zachowanie.. Polecane wyniki .. Przed pierwszym użyciem urządzenia należy dwukrotnie napełnić zbiornik (5) wodą (patrz punkt 3.. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz..

Amica - Przełożenie Termostatu z 1100 W żelazka do 2200 W żelazka?

Instrukcje w kategorii.Żelazko postaw na tylnej części, aby wystygło.. Przed rozpoczęciem użytkowania drukarki pracownik powinien zapoznać się z instrukcją obsługi danego modelu .Zapoznaj się z instrukcją oobsługi dowolnego urządzenia technicznego.. Nie wolno zanurzać urządzenia, przewodu i wtyczki w wodzie lub innych płynach!Kup teraz na Allegro za 119 zł - Żelazko parowe PHILIPS GC 2142/40 EasySpeed 2000W (7499481248).. Na tych kilkunastu stronach znajdują się kluczowe informacje na temat produktu, których znajomość zagwarantuje właściwe, a także bezpieczne użytkowanie pralki.. Instrukcje są sporządzane po to, aby umożliwić lub ułatwić uruchomienie i obsługę jakiegoś sprzętu albo wykonanie jakiejś czynności.Przestrzeganie zawartych w niej wskazówek uchroni Państwa przed niewłaściwym użytko­ waniem.. Nie znaleziono akcesoriów ani części dla tego produktu.Zelmer-Instrukcja obsługi żelazka z wyświetlaczem LCD 28z024.. Napisz jakie informacje zawiera instrukcja obsługi i w jakiej formie są przedstawione (opis, rysunek) Kuchenka Mikrofalowa Daewoo KOR - 3705 Temat zadania rozpatrzę na podstawie instrukcji obsługi kuchenki mikrofalowej Daewoo KOR - 3705.. Nie stawiaj go powierzchnią prasującą na niczym.. Na samym początku instrukcji obsługi znajduję się ostrzeżenie .Marka Zelmer Model żelazko z wyświetlaczem LCD 28z024 Informacje dodatkowe plik w formacie PDF zawiera instrukcję obsługi żelazka z wyświetlaczemŻelazko parowe Bosch Sensixx'x DA50 EditionRosso TDA503011P w takiej cenie tylko w OleOle!. Wybierz rodzinę produktów, klikając na obrazek lub wprowadź nazwę albo numer referencyjny swojego produktu Rowenta do wyszukiwarki (po lewej stronie)..Komentarze

Brak komentarzy.