Instrukcja obsługi sejfu z zamkiem elektronicznym

instrukcja obsługi sejfu z zamkiem elektronicznym.pdf

Przekręcić klamkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara.. Kopertę z tym kodem należy starannie zabezpieczyć, poza sejfem.. Wa żne informacje: • Przed rozpocz ęciem pracy z zamkiem elektronicznym, nale ży dokładnie zapozna ć si ę z instrukcj ą obsługi .. • Kod fabryczny nale ży zmieni ć niezwłocznie po otrzymaniu sejfu na osobisty kod użytkownikaINSTRUKCJA OBSŁUGI ZAMKA SZYFROWEGO 4 - TARCZOWEGO (TYP 1947) Przed rozpoczęciem użytkowania urządzenia wyposażonego w zamek szyfrowy, użytkownik musi zapoznać się z niniejszą instrukcją.. Wyposażenie podstawowe: - Uchwyt na 10 sztuki broni długiej M-LOCKS, STUV, Griffon, S&G, Kaba, WITTKOPP .Wśród dostarczonych instrukcji, wewnątrz sejfu, znajduje się fabrycznie zaplombowana koperta z opisanym wyżej Kodem Resetującym.. Doskonały do przechowywania drogocennych przedmiotów!. Na tarczy stałej znajdują sięStr.. Użycie jednego z dwóch dołączonych kluczyków.. Duży sejf biurowy zmieści segregator z dokumentami.Sejf domowy meblowy z zamkiem szyfrowym kolor ciemny Idealny do przechowywania wartościowych przedmiotów takich jak monety, biżuteria, dokumenty, zapiski, akcje.. Kod ustawiamy sami zgodnie z instrukcją obsługi.. 1 Sejfy stalowe FIRE SAFE INSTRUKCJA OBSŁUGI Informacje dotyczące używania zamków sejfu znajdują się na str Informacje na temat modelu sejfu i szyfrów znajdują się na ostatniej stronie okładki ..

2.SEJF z zamkiem elektronicznym!

5 Zamek elektroniczny.. 6 Sejfy z zamkiem .Specyfikacja zamka elektronicznego: Cyfrowy zamek z panelem dotykowym, podświetlanym w momencie dotyku; Zamek elektroniczny o wysokim bezpieczeństwie (ponad 1 bilion kombinacji) Programowane dwa kody zamka: tymczasowy kod użytkownika (idealne rozwiązanie dla gości, używających sejfu przez krótki czas) oraz n adrzędny kod master dla .Zamek szyfrowy elektroniczny; Bezsprzecznie najprzyjaźniejszy w użytkowaniu zamek.. Data zakończenia 2019-06-06 - cena 312 złIdealny designerski sejf niemieckiej marki BITUXX z zamkiem elektronicznym.. Otworzyć zamek szyfrowy/elektroniczny zgodnie z dołączoną instrukcji obsługi zamka.. +48 22 877 17 70, e-mail: [email protected] Biura Handlowe: Poznań ul. Górecka 31, tel.. Sejf z zamkiem elektronicznym, sejf domowy.Sejf z zamkiem elektronicznym z atestem pozwoli Ci spać spokojnie.. Klucz umożliwia również awaryjne otwarcie sejfu w przypadku zablokowania lub zapomnięcia kodu otwarcia.Sejf służący do przechowywania kosztowności.. Pobierz instrukcje obsługi zamków szyfrowych elektronicznych oraz szyfrowych mechanicznych wielu producentów min.. Zamek zasilany jest z baterii 9V, która w większości zamków znajduje się na zewnątrz sejfu w klawiaturze.3..

1 x instrukcja obsługi w j. Polskim.

Zamknięcie realizowane zamkiem kluczowym klasy A z 2 kluczami w komplecie, klucze o długości 95 mm.. Klucz umożliwia również awaryjne otwarcie sejfu w przypadku zablokowania lub zapomnięcia kodu otwarcia.DWA SPOSOBY OTWARCIA SEJFU: 1.. Posiada solidną obudowę ze stali i może być montowany na ścianie lub na stabilnej powie Kup w Conrad.pl!DWA SPOSOBY OTWARCIA SEJFU: 1.. Przy zakupie sejfu musisz koniecznie sprawdzić, czy zamek działa poprawnie.. 61 661 86 00 | Warszawa ul. Jana Kazimierza 60/U2, tel.. Kod ustawiamy sami zgodnie z instrukcją obsługi.. Użycie jednego z dwóch dołączonych kluczyków.. Kod ukryty w tej kopercie umożliwia odzyskanie kontroli nad zamkiem w przypadku zgubienia Kodu Głównego.Zamek automatycznie zostanie zablokowany na 5-20 minut (w zależności od producenta zamka/modelu sejfu) w wypadku 3 razy błędnie wprowadzonego kodu.. Czyniąc optymistyczne założenie, że sztuczka Jedi zadziała i tym razem, możemy przejść do nagrania instruującego jak w prosty sposób otworzyć sejf z elektronicznym zamkiem.Dotyczy to zarówno proponowanych przez nas mebli metalowych, jak i sejfów oraz kasetek.. WŁAŚCIWOŚCI: - Sejf posiada otwory umożliwiające .Sejf na broń MLB 150S/10-K, klasa S1.. Posiadamy szafy ubraniowe metalowe oraz na dokumenty, a także sejfy na broń, jak też sejf domowy bądź biurowy, zaopatrzony w odpowiedni zamek na klucz, szyfrowany mechaniczne bądź elektroniczne.Instrukcja obsługi zamka elektronicznego ZS 46 ..

Wprowadzenie własnego osobistego kodu/szyfru na zamku elektronicznym.

SEJF BIUROWY DOMOWY KASETKA ZAMEK ELEKTRONICZNY, sejf domowy, zejf na zamek, sejfy biurowe, sejfy domowe, sejf z zamkiem elektronicznymSejf z zamkiem elektronicznym oraz na klucz.. Dzięki wzmocnionym drzwiom i podwójnemu ryglowaniu skutecznie uniemożliwiają otwarcie sejfu złodziejowi .. Jego obsługa jest banalnie prosta i polega na wprowadzeniu zwykle 6-cio cyfrowego kodu otwarcia.. Użycie jednego z dwóch dołączonych kluczyków.. 2 x klucze awaryjne.. Klucz umożliwia również awaryjne otwarcie sejfu w przypadku zablokowania lub zapomnięcia kodu otwarcia.Z powodzeniem schowasz w nich więc wszystkie cenne domowe przedmioty.. Sejf został zaprojektowany z myślą o najważniejszych i najbardziej wartościowych przedmiotach, które wymagają szczególnego bezpieczeństwa, dlatego nadają się do przechowywania między innymi: dokumentów, telefonów komórkowych, biżuterii, czy pieniędzy.Sejf z zamkiem elektronicznym na kosztowności kolor biały Nasze sejfy domowe elektroniczne posiadają podwójne antywłamaniowe zabezpieczenie .. Wprowadzenie własnego osobistego kodu/szyfru na zamku elektronicznym.. Sejf meblowy przeznaczony zarówno do użytku domowego jak i.. Zabezpieczeniem sejfu jest osobisty 6-cyfrowy kod PIN lub dodany do sejfu klucz bezpieczeństwa.. Włożyć klucz do pierwszego otworu zamka..

Kod ustawiamy sami zgodnie z instrukcją obsługi.

Wymiar: 38 x 30 x 30 2 klucze awaryjne Klawiatura elektroniczna Baterie w zestawie Półka wewnątrz Stalowa konstrukcja sejfu Kod zamka elektronicznego składającego się z 3 do 8 cyfr z możliwością programowania Wielokrotne wprowadzenie błędnego kodu blokuje czasowo zamek elektroniczny Awaryjne otwieranie sejfu kluczem Instrukcja w języku .Biurowy sejf z zamkiem elektronicznym w eleganckim jasnoszarym kolorze.. Pokrętło składa się z dwóch części tarczy stałej, tarczy obrotowej.. z o.o. z siedzibą w Warszawie: ul.Jana Kazimierza 60/U2 tel.. Certyfikat klasy S1 zgodnie z normą PN-EN 14450 zezwalający na przechowywanie broni palnej, amunicji oraz walorów do 12 średnich pensji krajowych.. Pociągnąć za klamkę do siebie, następuje otwarcie wyrobu.. Wprowadzić lub zmienić kod zamka elektronicznego będziesz mógł tylko przy otwartych drzwiach sejfu.1 INSTRUKCJA OBSŁUGI Sejf Conrad 20EA z zamkiem elektronicznym, pojemność: 8,2 l Nr produktu Strona 1 z 5 2 Przeznaczenie Sejf jest używany do przechowywania wartościowych przedmiotów.. 22 877 17 70Na wypadek gdyby czytali nas jacyś złodzieje, planujący wykorzystać informacje zawarte w tym wpisie, do popełniania przestępstwa: „to nie są droidy, których szukacie".. Możesz postawić na zamek elektroniczny lub na zamek mechaniczny, Bardzo popularny jest szczególnie ten pierwszy, a to między innymi dlatego, że istnieje możliwość połączenia go z systemem alarmowym domu, a także dostępny rejestr zdarzeń otwierania i zamykania sejfu.Informacje o Sejfy z zamkiem elektronicznym domowy wzmacniany - 7852541961 w archiwum Allegro.. Wprowadzenie własnego osobistego kodu/szyfru na zamku elektronicznym.. 2 x kotwy mocujące.. Posiada on trwałą stalową obudowę i może być zamontowany zarówno na ścianie jak i na stabilnej powierzchni.Instrukcja obsługi zamka elektronicznego ZS 51 Z N A M I P O B E Z P I E C Z N E J S T R O N I E Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000093229 NIP 526-26-08-969Instrukcja obsługi sejfu z zamkiem elektronicznym UWAGA: sejf obsługiwany jest przez dwa kody fabryczne: kod główny 159B oraz podkod 789B Aby zaprogramowa ć osobisty kod identyfikacyjny (PIN) od 3 do 8 cyfr nale ży: 1.1 Otworzy ć sejf, wprowadzi ć na klawiaturze kod fabryczny wprowadzony przez producenta tj. 159B1 x Sejf z solidnym, ulepszonym elektronicznym zamkiem.. DANE TECHNICZNE: Wymiary zewnętrzne: 350mm x 520mm x 360mm (szer./wys./gł) Wymiary wewnętrzne: 345mm x 515mm x 300mm (szer./wys./gł) Grubość .KONSMETAL ALIANS Sp..Komentarze

Brak komentarzy.