Instrukcja obsługi echosondy lowrance x-4

instrukcja obsługi echosondy lowrance x-4.pdf

Informacje o funkcjach sonaru konwencjonalnego znajdują się w rozdziale dotyczącym obsługi urządzenia.Instrukcja Lowrance HOOK-7x.. Jest napisana w języku angielskim, ale są kolorowe ryciny i nie powinna sprawić nikomu problemów z zastosowaniem.X-4 PRO to echosonda, która zastąpiła bardzo popularny model firmy Eagle - FishEasy 245 DS. Dwa stożki sygnału: 60 i 120 stopni !. Tylko u Nas zakupy bez ryzyka - 30 dni na zwrot lub wymiana towaru.. Baitboat.pl - Przykładowy test echosondy LOWRANCE HOOK2 4X przerobionej na bezprzewodową - Duration: 3:00.. Ta instrukcja należy do kategorii Echosondy wędkarskie i otrzymała oceny od 12 osób ze średnią 7.6.. Echosondę posiadam od roku, przez ten rok były wzloty i upadki i ciągłe trudnosci z interpetacją obrazu co bardzo utrudniało szukanie miejscówek na sandacza i okonia.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. W końcu zebrałem pokaźny materiał w postaci zdjęć i filmików.Echosondy Eagle : Echosondy Lowrance: Echosondy i GSPyX-4 to echosonda, która zastąpiła bardzo popularny model firmy Eagle - Cuda 300.. Stożek sygnału: 60 stopni.. Jej cechą charakterystyczną praca w dwóch różnych częstotliwościach - 83 i 200 kHz, co daje możliwość wykorzystania uniwersalnej, 60-cio stopniowej wiązki sygnału, jak również szerszej 120-sto stopniowej.Stary Wyjadacz Łódzkie Postów: 441 Data rejestracji: 18.05.10 Zakupiłem nie dawno echosondę Lowrance X-4 Pro i wczoraj pierwszy raz pływałem z nią i mam dla Was kilka dręczących mnie pytań.To znaczy tak- głębokość pokazuje bez problemu,ale nie mam pojęcia jak ustawić optymalnie inne funkcje takie jak Sensitiviti(czułość) oraz Grayline(szara linia) ;B wiadomo powiecie,że to .Lowrance X-4 Pro эхолот для рыбалки - Duration: 3:46..

Poszukuję polskiej instrukcji do echosondy Lowrance X-4.

Wraz z łatwym do obsługi menu, urządzenie wyposażono również w zaawansowany tryb użytkownika służący dostrajaniu do panujących warunków wodnych.Echosonda Lowrance X-4 - polska instrukcja 2012-08-17 / 2 odpowiedzi.. pokazuje na dnie różne ryby ale przedstawia je w formie pionowych lini/kresek a czasami plamek z wyraznym kolorem w srodku , ale jeszcze nie widziałem łuku, obraz mniej więcej jak na .Obsługa systemu DSI | Hook-4x, -5x, -7x 14 15 Hook-4x, -5x, -7x Urządzenie obsługuje dwa rodzaje sonaru: W technologii konwencjonalnej i Downscan.. Dodany dnia 18 marzec 2014 21:36.. Pozdrawiam serdecznie!. Funkcje opisane w niniejszym rozdziale odnoszą się do sonaru w technologii Downscan.. Czy masz pytanie dotyczące Lowrance HOOK-4 lub potrzebujesz pomocy?. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski.. Data zakończenia 2014-04-03 - cena 659 złPodobne tematy do szukam instrukcji obsługi do Echosondy Lowrance Mark-4 (PL) Aparat cyfrowy Canon EOS-1D Mark II - szukam instrukcji.. Zadaj pytanie tutajTu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Lowrance HOOK-4.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Lowrance HOOK-7x lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Echosonda Lowrance najnowsze ogłoszenia na OLX.pl..

Posiadam instrukcję do tej echosondy jak i ją samą.

Czy masz pytanie dotyczące Lowrance X-4 lub potrzebujesz pomocy?. Czy ktoś posiada jednak taką instrukcje?Lowrance Echosonda bezprzewodowa FishHunter Directional 3D .. Echosonda posiada Polską instrukcję obsługi oraz 2-letnią gwarancję Polskiego wyłącznego dystrybutora - gwarancja door to door - bezpłatna przesyłka w obie strony.. Łączy onwszystkie cechy swojego poprzednika, a dzięki zastosowaniu najnowszego oprogramowaniasonaru,oferuje jescze lepsze osiągi.Kolorowa echosonda z nawigacją GPS Lowrance Elite-9 Ti łączy dwie sprawdzone technologie Chirp i Broadband Sounder.Echosonda pracuje w trzech trybach: klasyczny wędkarski; DownScan ( zdjęciowy przekrój spod łodzi ) SideScan - Sonar boczny ( zdjęciowy obraz struktury dna po bokach i pod łodzią )X-4 PRO amerykańskiej firmy Lowrance w pełnym zestawie z torba na Echosondę akumulator żelowy 7 Ah automatyczna ładowarka aluminiowy uchwyt do czujnika Echosonda pochodzi z polskiej dystrybucji Objęta jest 2 letnią gwarancją door to door (bezpłatna przesyłka w obie strony) Posiada system metryczny oraz instrukcję obsługi po PolskuTematy o echosonda lowrance, Echosonda LOWRANCE LMS 522 iGps, Instalacja echosondy LOWRANCE X-4 PRO do bezpiecznika, Echosonda LowrAnce Mark 5xMark 5x ProElite 5x Sonar- instrukcja ENG., [Zlecę]Szukam kogoś kto potrafi naprawić echosondę Lowrance X86ds.Informacje o Echosonda Lowrance X-4 60* X4 SUPER ZESTAW Wawa - 4079028803 w archiwum Allegro..

Zadaj pytanie tutajInstrukcja obsługi Lowrance.

Ta instrukcja należy do kategorii Echosondy wędkarskie i otrzymała oceny od 3 osób ze średnią 8.7.. Przeszukałem Google i nic.. Instrukcja do echosondy Lowrance X-4ProEchosonda z najprostszą na świecie obsługą, HOOK² 4x Bullet, pomaga bardziej radośnie spędzić dzień na lodzie lub wodzie, poprzez usunięcie kłopotów z dokonywaniem regulacji, dzięki prostemu układowi menu, łatwemu dostępowi do istotnych funkcji i całkowicie zmieniającemu sytuację sonarowi firmy Lowrance® z automatycznym dostrajaniem się.Tematy o lowrance, Echosonda LOWRANCE LMS 522 iGps, LOWRANCE X47 CUDA 168 CUDA 126, Lowrance elite 5 dsi przerobka, Ręczny GPS firmy Lowrance model Safari, Instalacja echosondy LOWRANCE X-4 PRO do bezpiecznika, Echosonda LowrAnce Mark 5xMark 5x ProElite 5x Sonar- instrukcja ENG.Echosonda z najprostszą na świecie obsługą, HOOK² 4x GPS Bullet, pomaga bardziej radośnie spędzić dzień na wodzie, poprzez usunięcie kłopotów z dokonywaniem regulacji, dzięki prostemu układowi menu, łatwemu dostępowi do istotnych funkcji i całkowicie zmieniającemu sytuację sonarowi firmy Lowrance® z automatycznym dostrajaniem się.Witam..

Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski.

Ta instrukcja należy do kategorii Echosondy wędkarskie i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 8.4. odpowiedz cytuj.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Lowrance X-4.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Czy wogóle jest możliwe aby echo pokazało łuki ryb na wodzie do 2m głębokości?. Jej cechą charakterystyczną jest wyświetlacz wysokiej rozdzielczości (w swojej kategorii), 60-cio stopniowy stożek sygnału oraz bardzo pomysłowy sposób zdejmowania ekranu z podstawki (szybki i wygodny).Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Wykrywacz Ryb Lowrance electronic YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Wykrywacz Ryb Lowrance electronic.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.Strona 1 z 3 - Interpretacja obrazu z echosondy Lowrance X-4 PRO - napisał w Sprzęt motorowodny i elektronika wędkarska: Witajcie.. .Lowrance Hds najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Szukam instrukcji obsługi najlepiej po polsku do cyfrowego aparatu fotograficznego Canon EOS-1D Mark II.,Witam !. Włodzimierz Urbaniak; Witam.. Mamy 28 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 23 produktów Lowrance electronic w kategorii Wykrywacz Ryb.Kolorowa echosonda z nawigacją GPS Lowrance HOOK-7 pracuje w technologii CHIRP i umożliwia wyświetlanie obrazu w dwóch trybach - tradycyjnym wędkarskim oraz DownScan.. Hook-7 zastąpił bardzo popularny model Lowrance Elite-7 CHIRP.. Zadaj pytanie tutajTu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Lowrance X-4 Pro.. Czy masz pytanie dotyczące Lowrance HOOK-4x lub potrzebujesz pomocy?. Jestem mało doświadczonym użytkownikiem echosondy lowrance hook 4x(na zdjeciu elite ale to ta sama echosonda).. Czy posiada ktoś taką np. w PDFie?. W tym tygodniu brat ją zeskanuje w pracy i ją Tobie wyślę.. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Odświerzam temat..Komentarze

Brak komentarzy.