Instrukcja obsługi tabletu lenovoWitam, kupiłem tablet Yoga tab 3 PRO 10" model YT3-X90L - chciałam zapytać gdzie mogę znaleźć instrukcję obsługi do w/w tableta oczywiście w języku polskim.. W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzenia.. Zapoznaj się z jego funkcjami, zasadami obsługi oraz danymi technicznymi.. Przewodnik użytkowania został dodany 16.02.2019.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Lenovo IdeaPad 320-15 i poznać jego ukryte funkcje.. Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 4.1 MB.. Po zakończeniu synchronizacji odpowiedni komunikat zostanie wyświetlony w zakładce „Konta i synchronizacja" przy naszym koncie.. Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do tabletu Lenovo Tab P10 TB-X705F.. Fizyczna osłona kamery dodatkowo gwarantuje prywatność.Lenovo Tab4 TB-8504X 16GB LTE (ZA2D0057PL) - Dane techniczne, instrukcja, parametry, filmy, właściwości tabletu pc.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Lenovo Tab P10 TB-X705F i poznać jego ukryte funkcje.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Telefony komórkowe - Lenovo w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Obsługa tabletu przy użyciu pióra 11 Korzystanie z pióra na tablecie 11 Przesuwanie 12 Kliknięcie 13 Przeciągnięcie 13 Sposób korzystania z przycisków pióra 14 ..

Sprawdź instrukcję obsługi Lenovo Yoga 2!

Jeśli chcemy aby zapasowa kopia danych (np. lista kontaktów) z naszego tabletu była przechowywana na koncie Google zaznaczamy odpowiednią opcję i klikamy „Dalej".. Korzystanie z instrukcji obsługi Urządzenie oraz zrzuty ekranu zamieszczone w tej instrukcji obsługi mogą się różnić od rzeczywistego produktu.. W instrukcji obsługi zostałyNajnowsze instrukcje obsługi do urządzeń marki Lenovo.. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.Przewodnik użytkowania został dodany 01.06.2018.. Rozważasz zakup Lenovo Yoga 2 lub masz pytania dotyczące jego działania?. Przewodnik użytkowania został dodany 03.09.2015.. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. SKLEP WSPARCIE.. Zapoznaj się z informacjami przed planowanym zakupem.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do tabletu Lenovo YOGA Tab 3 Pro.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Lenovo Tab M10 LTE i poznać jego ukryte funkcje.LENOVO Tab P10 (ZA450133PL) Tablet w Media Expert!. Przewodnik użytkowania został dodany 11.03.2019.. Dzięki niemu masz stałą kontrolę nad tym, jakie strony przeglądają Twoje dzieci.To właśnie ta instrukcja obsługi, której szukałeś w pudełku z telefonem … i nie znalazłeś.. .Dzięki IdeaPadowi C340 zrealizujesz swoje pomysły..

Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do Lenovo A328.

Mam tablet lenovo TAB 2 A10-70 Proszę o link na wydrukowanie pełnej instrukcji obsługi.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Portugalski, Rosyjski.Lenovo Tab P10 podnosi poprzeczkę rodzinnym tabletom wysokiej klasy.. Dostępne są też akcesoria komputerowe i części do rozbudowy.Tablety Lenovo Tab2 a10-70 Instrukcja obsługi.. Nieważne jakiej firmy jest Twój nowoczesny telefon (smartfon) - czy jest to Samsung (choć mamy także instrukcję specjalnie dla telefonów tej marki), Nokia, Xiaomi, Huawei, LG czy inny.Tematy o instrukcja obsługi lenovo, Instrukcja obsługi Lenovo IdeaPad Y580 [PL] Manual Lenovo IdeaPad Y580 [ANG], Instrukcja obsługi LENOVO T400, Instrukcja obsługi LENOVO E49 [ENG], Instrukcja obsługi LENOVO B475E [ENG], Instrukcja obsługi LENOVO V580 [ENG]3.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneWitam Dzisiaj przez nieuwagę włożyłem do tabletu Lenovo TAB 3 A7 - 10 kartę SIM podczas pracy urządzenia, co grozi uszkodzeniem karty i tabletu ( a przynajmniej tak napisano w instrukcji)..

Korzystanie z instrukcji obsługi3.

Akcesoria dołączone do zestawu mogą wyglądać inaczej niż na ilustracjach zamieszczonych w niniejszej instrukcji.. .Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do tabletu Lenovo Tab M10 LTE.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Lenovo Tab M10 lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.proszę o instrukcję obsługi Lenovo Yoga Tblet 2 10 cali z androidem 5.0.1 Odpowiedz na to pytanie Wyślij Katarzyna, 2015-12-28 19:57:20 Bez komentarza 03.19.. Wygląda fantastycznie dzięki metalowej obudowie z podwójnym szkłem.. Ta instrukcja należy do kategorii Tablett i otrzymała oceny od 31 osób ze średnią 7.3.. Wyświetlacz: 10.1', 1920 x 1080px, IPS, Pamięć wbudowana [GB]: 32 | Cena i 34 opinii w Media Expertinstrukcja obsługi (Android Lollipop) - Pobierz (0,99 MB) Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele.net.. Przewodnik użytkowania został dodany 01.09.2016.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Lenovo Yoga Book i poznać jego ukryte funkcje.. Uwaga: Niniejsza instrukcja nie zawiera informacji na temat instalacji tabletu.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Lenovo YOGA Tab 3 Pro i poznać jego ukryte funkcje.Obejrzyj i kup najlepsze tablety Lenovo z systemem Android 4.2 Jelly Bean — szybszą wersją systemu operacyjnego Google z licznymi nowymi funkcjami.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do tabletu Lenovo Yoga Book..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.Instrukcja Lenovo Tab M10.. Tablet wykrywa kartę SIM od Playa ( a także jej brak, jeśli się ją wyjmie w prawidłowy sposób, tj. na wyłączonym.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Huawei MediaPad T5.. Ten wydajny, ale lekki 14-calowy laptop działa w różnych trybach przez cały dzień z procesorem Intel® Core™ 8. generacji i systemem Windows 10 Home.. 18Ogłoszenia o tematyce: instrukcja obsługi tabletu lenovo na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz.. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: angielski.. Nigdzie nie mogę znaleźć.Są tylko do odczytu, W pudełku była instrukcja malymi literkami i skroconaJak znaleźć instrukcje obsługi produktów Lenovo .. Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: angielski..Komentarze

Brak komentarzy.