Instrukcja obsługi osuszacza meaco 20l

instrukcja obsługi osuszacza meaco 20l.pdf

Jest bezpieczny nawet dla dzieci, trwały i efektywny.Meaco LOW należy do wyjątkowej serii Platinum, testowanej w niezależnym laboratorium w Hong-Kongu.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Instrukcja Meaco 20L.. Cyfrowy wyświetlacz.. Mocny uchwyt do przenoszenia.. Szeroki wybór produktów m.in. Osuszacz CAMRY CR 7903, Osuszacz MEACO 20L Platinum | Ceny, opinie na Media Expert!MEACO 20L to kondensacyjny osuszacz powietrza skonstruowany z myślą by jak najoszczędniej pozbyć się wilgoci z pomieszczeń, w których pracuje.. Meaco 20L można również włączyć lub wyłączyć "Luft" przez naciśnięcie przycisku Meaco 20L można wybrać prędkość wentylatora.Osuszacz MEACO 20L Cichy, energooszczędny i wydajny osuszacz powietrza ze sprężarką dostosowany do pracy średniej wielkości domach.. Zadaj pytanie tutajEnergooszczędny osuszacz powietrza firmy Meaco 20L posiada inteligentny system sterowania.. Meaco 20L jest najnowszym osiągnięciem techniki zapewniającym, że osuszanie odbywa się z najniższym możliwym poborem mocy.. Unikatowy, inteligentny system sterowania MEACO Control Logic, działający w oparciu o elektroniczny higrostat pozwala na całkiem pokaźną wydajność tego urządzenia przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej (tylko 355W .Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Meaco Platinum Range..

Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski.

Został zaprojektowany aby maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji.. Licznik pracy.. Inteligentny system sterowania Meaco.. Po 30 minutach osuszacz włącza się na 2 min a czujnik wilgotności sprawdza poziom wilgotności w pomieszczeniu .Jak używać osuszacza Inne funkcje na panelu sterującym PANEL STERUJĄCY -Włożyć-Wybierz-W-W - W Meaco 12L można ręcznie wyregulować "Luft" pod odpowiednim kątem.. Następnie obciążone cząstki zanieczyszczeń wyłapywane są przez zainstalowany w osuszaczu filtr powietrza lub opadają na podłogę, skąd usuwane są podczas odkurzania.Mam uwagę dotyczącą zawartości opakowania.. Filtr HEPA do oczyszczania powietrza Wbudowany higrostat ( 30 to 80% RH ).. Funkcja suszenia prania.. Dzięki zastosowaniu szeregu funkcji oraz innowacyjnych rozwiązań osuszacz powietrza MEACO 20L LOW jest innowacyjnym urządzeniem umiejącym sprostać wymogom współczesnego człowieka.. Data zakończenia 2019-05-31 - cena 1899,99 złOsuszacz powietrza MEACO 20L, o wydajności 20l/24h.. LOW posiada inteligentny system sterowania.. Po 30 minutach osuszacz włącza się na 2 min a czujnik wilgotności sprawdza poziom wilgotności w pomieszczeniu - jeśli .Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek..

Ta instrukcja należy do kategorii Nawilżacze powietrza i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 6.5.

Urządzenie zostało wyposażone w elektronicznie sterowany wywiew powietrza, który umożliwia ustawienie kierunku wydmuchiwanego powietrza w zakresie 90°.Funkcje i wyposażenie osuszacza MEACO 20L Platinum - Higrostat - umożliwia wskazanie trzech poziomów osuszenia (30 do 80%), po ich osiągnięciu Meaco LOW automatycznie wyłącza się - Pobór energii - jedynie 255 wat (2.5l na godzinę, 15.2p/kWh)Osuszacz powietrza MEACO 25L LOW wyposażony jest w jonizator uwalniający ujemne jony do otaczającego powietrza, które przyciągają naładowane dodatnio cząstki, np. kurzu.. Meaco jest bardzo energooszczędny, po osiągnięciu żądanej wilgotności, włącza się jedynie wentylator osuszacza, a następnie urządzenie przechodzi w 30 min drzemkę.Bogate wyposażenie osuszacza.. Czy masz pytanie dotyczące Meaco Platinum Range lub potrzebujesz pomocy?. Osiąga to dzięki swojej przełomowej technologii silnika prądu stałego (żaden inny osuszacz krajowy tego nie posiada), dużej szybkości ekstrakcji, wysokiego przepływu powietrza i energooszczędnej sprężarce.Meaco LOW idealnie sprawdza się nawet w trzypokojowych mieszkaniach.. Pobór energii to jedyne 255 W.. Zaskakuje wydajnością - do 20 litrów na dobę oraz wysokim przepływem powietrza- 160 m3/h wielkość pomieszczenia do 50 m2 przepływ powietrza do .W Meaco Polska sprzedajemy wysokiej jakości osuszacze powietrza oraz inne sprzęty idealne dla osób, które mają problemy z wilgocią czy kondensacją.Informacje o OSUSZACZ POWIETRZA QUIGG 20L/24H POCHŁANIACZ PL FV - 5773308000 w archiwum Allegro..

Instrukcja obsługi domowy 20L Medium Meaco 20L Medium Osuszacz Domowy ... Zmniejszysz swoje korzystając z naszego osuszacza.

Nie żałuję, gdyż ten model ma dwie prędkości wiatraka do wyboru, duży pojemnik na wodę, kółka - małe udogodnienia ale dla mnie istotne.Meaco 25L Low energooszczędny osuszacz domowy został zaprojektowany, aby szybciej i taniej suszyć pranie .. Zabezpieczenie przed dziećmi.. 2 lata gwarancji w standardzie, z możliwością .INFORMACJE - Osuszacz powietrza kondensacyjny Meaco 20 l. LOW Energooszczędny osuszacz powietrza firmy Meaco 20l.. Osuszacz będzie działał kontrola higrostatu.. Został sprawdzony pod kątem zgodności z najbardziej aktualnymi normami i uzyskał najwyższe wyniki.Osuszacz powietrza MEACO 20L LOW posiada także:.. Niezwykle ekonomiczne i wydajne urządzenie.. Po drugie ogrzewanie wilgotnego domu jest bardzo drogie.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Dzięki temu oba modele Meaco LOW - mniejszy (12l) i większy (20l) - zapewniają maksymalną wydajność przy mocno obniżonych kosztach eksploatacji.. Model Meaco LOW 20L jest wyposażony w higrostat (3 poziomy osuszania, 30 do 80%),timer oraz panel sterujący pozwalające na łatwe zaprogramowanie osuszacza pod swoje potrzeby.Osuszacze powietrza w Media Expert!.

Data zakończenia 2016-01-05 - cena 415 złInstrukcja obsługi osuszacza powietrza GX06Pol Karta Gwarancyjna Model CBD-12H3E-C09Z CBD-18H3E-C09Z AIR-CONDITIONING.

Osuszacz sprężarkowy Meaco 20L jest przeznaczony do domów i większych mieszkań.. system MEACO CONTROL LOGIC - gdy pracujące urządzenie osiągnie poziom wilgotności względnej niższy o 3% od ustawionej, przechodzi na 10 minut w tryb wentylacji, by następnie przejść na 30 min w tryb uśpienia.. Niestety w moim kartonie nie było instrukcji obsługi i choć sprzęt sam w sobie jest dość prosty w użyciu, intuicyjna obsługa, to jednak musiałem poszukać instrukcji w internecie żeby dokładnie odczytać parametry sprzętu oraz znaczenie poszczególnych kontrolek oraz ustawień timera.Osuszacz powietrza MEACO 20 LOW doskonale sprawdza się na małych i średniej wielkości powierzchniach do 50 m², gdzie występuje problem podwyższonej wilgotności.. Został zaprojektowany aby maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Meaco Platinum 12L lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Wydajność do 20 litrów na dobę.. wziąć pod uwagę fakt, że osuszacz nie będzie pracował cały czas, tylko pod .Osuszacz powietrza MEACO 20L LOW wyposażony jest w system MEACO CONTROL LOGIC - gdy pracujące urządzenie osiągnie poziom wilgotności względnej niższy o 3% od ustawionej, przechodzi na 10 minut w tryb wentylacji, by następnie przejść na 30 min w tryb uśpienia.. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc ☺Informacje o Osuszacz MEACO 25L Low - 7781221373 w archiwum Allegro..Komentarze

Brak komentarzy.