Katarzyna miller instrukcja obsługi faceta pdfPrzez wiele lat była wykładowcą na UW - prowadziła zajęcia z psychologii na Gender Studies.Kup teraz na Allegro.pl za 22,25 zł - Instrukcja obsługi faceta.. Katarzyna Miller właśnie wydała książkę pt. "Instrukcja obsługi mężczyzny", w której wraz z Suzan Giżyńską odpowiada kobietom na ich najbardziej dyskretne pytania o mężczyzn i związki.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >Katarzyna Miller, filozof, psycholog, wieloletnia psychoterapeutka.. Autorka wielu książek, m.in. Chcę być kochana tak, jak CHCĘ, Być kobietą i nie zwariować.W serii e-booków Instrukcja obsługi faceta, Instrukcja obsługi kobiety K. Miller i Suzan Giżyńska podsuwają sprawdzone sposoby na zbudowanie związku z drugą płcią, pozbawionego lęku i stereotypów.. O Autorkach: KATARZYNA MILLER - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.Po sukcesie książki Instrukcja obsługi faceta nadszedł czas, by dowiedzieć się więcej o „bardziej skomplikowanej" połowie ludzkości - kobiecie.. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło".Spotkanie z czytelnikami w kinie Muranów w Warszawie.. Bo to my, drogie czytelniczki, jesteśmy ważne, pamiętajcie o tym, kiedy weźmiecie do ręki tę książkę..

Przeczytaj recenzję Instrukcja obsługi faceta.

W książce znajdują się: Pytania, przypadki, wątpliwości prawdziwych kobiet - i wyczerpujące odpowiedzi autorek na nie,Instrukcja obsługi faceta od Suzan Giżyńska, Katarzyna Miller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Instrukcja obsługi faceta, to pozornie proste, a w istocie rewolucyjne narzędzie niezbędne każdej kobiecie.. Stan: nowy.. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%!Po sukcesie książki Instrukcja obsługi faceta nadszedł czas, by dowiedzieć się więcej o „bardziej skomplikowanej" połowie ludzkości - kobiecie.. Jak czytać mężczyznę i jak do niego mówić, żeby motywować go pozytywnie a nie negatywnie.Instrukcja obsługi faceta, to pozornie proste, a w istocie rewolucyjne narzędzie niezbędne każdej kobiecie.. Kolejny przewodnik po damsko-męskiej komunikacji Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej, to także.Ebook Instrukcja obsługi faceta, Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska.. Autorki skupiają się przede wszystkim na relacjach damsko-męskich.Instrukcja obsługi faceta, to pozornie proste, a w istocie rewolucyjne narzędzie niezbędne każdej kobiecie.. Czy z facetem czy bez niego..

Anna WolakInstrukcja obsługi faceta (Katarzyna Miller).

Data zakończenia 2020-01-08 - cena 21,46 złKatarzyna Miller to psychoterapeutka, publicystka i poetka.. A gdyby tak można było zajrzeć do instrukcji.☞ Ebook - epub, mobi.. Wydawca: Zwierciadło.. Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.Instrukcja pomaga zrozumieć mężczyznę, a także nas samych w relacji z nim.. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.. Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Życie jest fajne, Instrukcja Obsługi kobiety, Kup kochance męża kwiaty, Nie bój się życia, Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie i wielu innych (Wydawnictwo Zwierciadło).eBook Instrukcja obsługi faceta autorstwa Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWNWspółautorka książek: Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta.. Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.. To absolutny bestseller, który w ekspresowym tempie zdobył uznanie czytelniczek i stał się preludium do kolejnych części serii przewodników po nierzadko skomplikowanych relacjach .Informacje o Instrukcja obsługi faceta..

Książka Instrukcja obsługi dzieci liczy 250 stron.

Katarzyna Miller psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.. Instrukcja obsługi faceta, to pozornie proste, a w istocie rewolucyjne narzędzie niezbędne każdej kobiecie.. Znana z odważnych i często mało popularnych wypowiedzi.. Jej wymiary to 148x209.Barwna, pogodna i niezwykle szczera psycholożka.. UWAGA!Jak świat światem kobiety poszukują odpowiedzi na dziesiątki dylematów związanych z płcią przeciwną.. Na stałe związana ze magazynem `Zwierciadło`.„Instrukcja obsługi faceta" to przewodnik po damsko-męskiej komunikacji, ale również szybki i praktyczny podręcznik jak wychodzić z trudnych, konfliktowych sytuacji z płcią przeciwną.. Autorami książki są Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska.. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło".Katarzyna Miller i Susan Giżyńska przewrotnie określiły swoją „Instrukcję obsługi facetów" jako „Instrukcję obsługi samej siebie".. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Instrukcja obsługi faceta, to pozornie proste, a w istocie rewolucyjne narzędzie niezbędne każdej kobiecie.. Katarzyna Miller z miasta Bielsko-Biała..

Instrukcja obsługi faceta - Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska.

Na stałe związana ze magazynem Zwierciadło".„Instrukcja obsługi faceta" Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska - recenzja .. „Instrukcja obsługi faceta" to książka z jednej strony przewrotna i humorystyczna, z drugiej zaś dostarczająca rzetelnej wiedzy i licznych porad, które ułatwiają codzienne życie.. Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.. Jest absolwentką filozofii i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, stale współpracującą między innymi z magazynem "Zwierciadło".. Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.. Książka Instrukcja obsługi faceta autorstwa Miller Katarzyna, Giżyńska Suzan , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 18,06 zł .. Kolejny przewodnik po damsko-męskiej komunikacji Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej, to także praktyczny podręcznik, jak wychodzić z trudnych konfliktowych sytuacji.Zapraszam na pogadankę o poradniku, który skradł me serce ;) Książkę "Instrukcja obsługi faceta" znajdziecie tutaj - Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej „Instrukcja obsługi faceta" to pozycja obowiązkowa na półce każdej silnej i niezależnej kobiety..Komentarze

Brak komentarzy.