Instrukcja obsługi glukometr contour plus onePomiar drugiej szansy™ umożliwia uzupełnienie próbki krwi na ten sam pasek testowy w ciągu 60 sekund.CONTOUR™ PLUS ONE to nowoczesny system monitorowania stężenia glukozy we krwi (BGMS ).. Urządzenie wyłącza się automatycznie po wykonaniu pomiaru, dzięki czemu jest energooszczędne.Dowiedz się jak wykonać pomiar glikemii przy użyciu glukometru CONTOUR®PLUS ONE, który łączy się z aplikacją CONTOUR®DIABETES.. Czytelna i przejrzysta forma prezentacji wyników:Glukometr CONTOUR™ PLUS ONE jest łatwy w obsłudze, przyjazny dla użytkownika i charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru stężenia glukozy we krwi²; może być też stosowany bez połączenia z aplikacją CONTOUR™ Diabetes.. Technologia No Coding™ to przełom w samokontroli.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Szwedzki, Rosyjski.Jeśli masz pytanie dotyczące obsługi glukometru CONTOUR ® PLUS ONE lub aplikacji CONTOUR ® DIABETES, prosimy zapoznać się z poniższą listą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.. Oferta charytatywna to oferta, z której całkowity dochód zostanie przekazany na powiązany z nią cel charytatywny.Glukometr Life Scan Johnsosn & Amp OneTouch Select Plus to trzecia propozycja w naszym rankingu glukometrów.. To również niezależność, mobilność, wygoda i bardziej komfortowy styl życia..

Instrukcja obsługi - Twoja Kobieta (opr.

Cechą wyróżniającą systemu Contour ® TS firmy Ascensia Diabetes Care jest technologia No Coding™.. Wyniki z pamięci glukometru są automatycznie przesyłane do programu GlucoContro, a użytkownik zostaje przekierowany do elektronicznego dzienniczka samokontroli.. Zawartość pudełka startowego: Instrukcja obsługi, Glukometr CONTOUR PLUS ONE, Nakłuwacz Microlet2, 5 lancetów, 5 pasków testowych CONTOUR PLUS, końcówka do alternatywnego miejsca nakłucia, etui (wszystko poniżej na .OneTouch Select Glukometr.. Odcinek 1.. Data zakończenia 2019-01-23 - cena 99 złGlukometr od razu gotowy do użycia.. System ten obejmuje prosty w obsłudze, inteligentny glukometr z funkcją łączności bezprzewodowej, który komunikuje się ze smartfonem za pośrednictwem łącza Bluetooth®.Okres trwałości glukometru: 5 lat.. Glukometr wykorzystuje dodatkowe 2 elektrody na pasku testowym, a to powoduje, że na wynik nie wpływa wartość hematokrytu (w zakresie od 30% do 55%).Monitorowanie glikemii z zastosowaniem glukometru CONTOUR ® PLUS LINK 2.4 Nowy glukometr CONTOUR® PLUS LINK 2.4 firmy Ascensia Diabetes Care to jedyny glukometr, który bezprzewodowo łączy się z pompą insulinową MiniMed™ 640G, co umożliwia bezproblemową integrację obu urządzeń.Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (instrukcja obslugi glukometru) ..

Instrukcja obsługi CONTOUR™PLUS ONE.

Dzięki Pomiarowi drugiej szansy™ możesz uniknąć ponownego nakłucia i marnowania pasków.. W zestawie znajduje się: glukometr Contour Plus; nakłuwacz Microlet; 5 kolorowych lancetów Microlet; instrukcja obsługi; skrócona instrukcja .Glukometr CONTOUR™PLUS ONE wykazuje dokładność na poziomie ±8,5 mg/dl lub ±8,5% w skali ogólnej.. 2.Od ponad 20 lat stawiamy sobie za cel poprawą jakości życia osób z cukrzycą.. broszurowa)Witam.. Cechą wyróżniającą system Contour TS jest technologia No Coding - technologia Bez Kodowania, stanowiąca przełom w samokontroli.glukometr CONTOUR™PLUS ONE z aplikacją CONTOUR™ DIABETES i jeszcze skuteczniej monitorować glikemię w cukrzycy.. Glukometr włącza się automatycznie po włożeniu testu paskowego.. Zapoznaj się z oferowanymi przez OneTouch® produktami i poradami!Glukometr Contour ® TS firmy Ascensia Diabetes Care to nowoczesna technologia, która pomaga dbać o bezpieczeństwo oraz o dobre samopoczucie, abyś mógł zwyciężać każdego dnia.. * Norma ISO 15197:2013 dopuszcza granicę błędu na poziomie ±15 mg/dl przy stężeniu glukozy.. Glukometry i paski do tego glukometru znajdują się na liście refundacyjnej Glukometr CONTOUR™ PLUS ONE łączy się z mobilną aplikacją CONTOUR™ Diabetes .. W celu uzyskania pomocy w zakresie obsługi glukometru CONTOUR ® PLUS ONE lub aplikacji CONTOUR ® DIABETES zachęcamy do skorzystania z filmów instruktażowych, które znajdują się w sekcji Filmy .Glukometr CONTOUR ® PLUS ONE powiadomi o konieczności nałożenia na pasek dodatkowej próbki krwi, jeżeli pierwsza była niewystarczająca..

Poszukujesz instrukcji obsługi OneTouch Select Glukometr?

Bezpłatny Glukometr Contour to nowoczesne urządzenie którego podstawową funkcją jest monitorowania poziomu cukru we krwi.Glukometr Contour Plus działa wyłącznie z paskami testowymi Contour Plus i roztworem kontrolnym Contour Plus.. Aplikacja Contour Diabetes - proste, intuicyjne narzędzie.Glukometr contour plus one na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Allegro Charytatywni.. Zestaw do pomiaru cukru Contour plus one.. Dzięki prostocie systemu glukometr CONTOUR™ PLUS ONE nadaje się do stosowania przez wszystkich .System monitorowania stężenia glukozy we krwi CONTOUR®PLUS firmy Ascensia Diabetes Care (glukometr, paski testowe i roztwór kontrolny) przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania badań przez osoby chore na cukrzycę oraz przez personel medyczny w celu monitorowania stężeń glukozy we krwi pełnej żylnej i świeżej krwi pełnej włośniczkowej uzyskanej z opuszki palca lub z dłoni.Właściwości: Glukometr Contour TS to przede wszystkim nowoczesna technologia, która pomaga Ci dbać o bezpieczeństwo oraz o dobre samopoczucie.. Współpracuje z glukometrami: CONTOUR PLUS ONE, CONTOUR PLUS, CONTOUR LINK, CONTOUR TS.. Możliwość ustawienia do 4 spersonalizowanych przypomnieńo pomiarze.. Sprawdź!Instrukcja ta pozwoli Ci zapoznać się z obsługą nowego glukometru Accu-Chek Active krok po kroku..

Inteligentny glukometr w połączeniu z aplikacją.

Aby dowiedzieć się więcej na temat glukometru CONTOUR™PLUS ONE wejdź na stronę 1.. Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Contour +.. W przeciwieństwie do zdecydowanej większości .Nowy glukometr.. Glukometr nie używałam że względu na to, że posiadam inny.. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Jest to model z 3-kolorowym oznaczeniem zakresów pomiaru.. Innowacyjne technologie oraz przyjazny w obsłudze glukometr Contour Plus z zaawansowanymi funkcjami zwiększa dokładność pomiaru i pomaga podejmować lepsze decyzje.. firmy BAYER do pomiaru stężenia glukozy we krwi + 55 pasków testowych do pomiaru stężenia glukozy we krwi + nakłuwacz Microlet 2 firmy BAYER + nasadka AST na nakłuwacz Microlet 2 + 5 kolorowych lancetów Microlet + baterie + instrukcja obsługi + etuiAplikacja dla diabetyków MySugr w połączeniu z glukometrem Accu-Chek Instant sprawia, że codzienna kontrola poziomu cukru nigdy nie była prostsza!. Przed rozpoczęciem wykonywania badań należy zapoznać się z instrukcją obsługi systemu Contour Plus ulotką dołączoną do opakowania lancetu Microlet®, a także ze wszystkimi materiałami zawartymi w zestawie glukometru.Podłącz glukometr do komputera i gotowe.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.Glukometr Contour Plus.. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.. Ta instrukcja należy do kategorii Kamery kieszonkowe i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 6.7.. Akcja skierowana jest wyłącznie dla osób chorych na cukrzyce, które muszą mierzyć i monitorować poziom cukru.. Głośność sygnału dźwiękowego: 50 dB(A)-85 dB(A) w odległości 10 cm..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt