Ilife a4s instrukcja obsługi pl pdfNajważniejsze funkcje: Kolor: Space Gray Wymiary: 31 x 31 x 7,6 cm (szer. x dł. x wys.). Producent postanowił jednak nie ujawniać wszystkiego trzymając zainteresowanych w napięciu.. Przewodnik użytkowania został dodany 08.03.2019.. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz.iLife V8S Instrukcja obsługi w języku polskim.. W komplecie baza, akumulator, dodatkowy filtr oraz instrukcja obsługi w języku polskim.. Zawartość zestawuNajlepsze instrukcje obsługi to takie, które prócz odpowiedniej treści merytorycznej związanej z danym zagadnieniem zawierają dołączony rysunek, schemat lub zdjecie ułatwiajace zrozumieć omawiany w niej temat.. Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.Poradnik kupowania odkurzacza robota.. Szukasz instrukcji?. Zbiornik na śmieci: 450mlDo każdego robota z naszej dystrybucji dodajemy instrukcje obsługi w formie drukowanej.. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. Są jednak użytkownicy robotów, którzy zaopatrzyli się w robota w sklepie poza oficjalną polską dystrybucją.. System posiada kilka zaprogramowanych komunikatów, które informują nas o tym że np. robot za chwilę zacznie odkurzać, że włączony został tryb MAX (większa siła ssania) oraz , że wymaga naładowania i powraca do bazy.Wyłącznym importerem i opiekunem marki ILIFE w Polsce jest firma Polor Sp..

... [email protected].

Szukasz instrukcji?. InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz.. Waga: 2,2 kg Obszar działania: 180-200 m2 Moc ssania: 1000PA (750PA w trybie cichym) Sterowanie: pilotem (w zestawie), bezpośrednio przyciskiem na robocie Hałas: 55-65dB Czas ładowania: 200-300 min.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner i poznać jego ukryte funkcje.. [email protected]; Informacje .1 x Odkurzacz iLife A4s 2 x Filtr HEPA (1 + 1 zapasowy) 1 x Podstawa ładowania 1 x Pilot do sterowania + baterie 1 x Pędzel do czyszczenia 4 x Szczotka boczna (2 + 2 zapasowe) Instrukcja obsługi po polsku Europejski kabel zasilający Karta gwarancyjna PL Tryby pracy i funkcje: Automatyczne sprzątanie Czyszczenie gąsienic Czyszczenie na miejscuRobot ILIFE A4s wyposażony jest w turboszczotkę z włosiem o kształcie podwójnej litery „V" .. - instrukcja obsługi.. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. pl. Na pocieszenie dodam, że jest w języku angielskim.. O marce;ILIFE A4s robot vacuum cleaner x1, instrukcja obsługi x1, zdalnego sterowania x1, filtr HEPA x1, boki szczotka x1, szczotka do czyszczenia x1, AC adapter x1, stacja ładująca x1" i nie wiem, czy te zapasowe są tu ujęte - na razie jeszcze raczkuje z alieexpres 🙂 26 listopada 2017 OdpowiedzW związku z tym, że ostatnio powiększyłem warsztat postanowiłem "zatrudnić" do zamiatania robota - stąd pomysł na ILIFE V7S.Przy okazji chciałem sprawdzić, czy (jeszcze) mało popularny u nas sprzęt tego typu poradzi sobie w sposób zbliżony do testowanej wcześniej Roomby 880..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

Odkurzacz będzie idealnym narzędziem u osób które maja duże powierzchnie w płytkach, panelach czy kamieniu.. Odkurzacz samobieżny ILIFE A4s.. Po zwiększeniu mocy za pomocą przycisku na pilocie do 1000Pa, odkurzacz automatyczny ILIFE A4s dogłębnie odkurzy cienkie dywany.. z o.o. ul. Władysława IV 1 70-651 Szczecin NIP 852 080 19 34 / KRS 102972Tak jak wspominałem wyżej, brak aplikacji do sterowania i najmniejszy, ale jednak minus, to brak polskiej instrukcji.. InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz.. Porównaj ceny ofert w 5 sklepach.Recenzja ILife V7, test inteligentnego odkurzacza z Chin który kosztuje poniżej 700zł z przesyłką.. Zadzwoń do nas +48 510 139 686 Napisz do nas: [email protected] Polor Sp.. Teraz wiemy już jednak wszystko, w tym oficjalną cenę.. Zanim dokonałem zakupu, jak Chuck Norris przeczytałem cały Internet dwa razy i doszedłem do wniosku, że V8S posiada najlepszą relację ceny do jakości.. Automatyczne roboty odkurzające ILIFE omijają czarne elementy podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady.. W cenie poniżej 1000 zł nie ma szans kupić porządnego odkurzacza z funkcją mopowania, a na tej funkcji mi bardzo zależało, do tego z dużym pojemnikiem 750 ml na kurz.Poza tym nie ukrywam .Sprzedam nowy odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 695. z o.o. ul. Władysława IV 1 70-651 Szczecin NIP 852 080 19 34 / KRS 102972..

Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 1.7 MB.

Nigdy nieużywany, jedynie opakowanie zostało otwarte w celu sfotografowania zawartości.. Czy w takim razie są jakieś plusy?. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz.Odkurzacz automatyczny z funkcją mopa iLIFE V7s Plus, 22 W - iLife , tylko w empik.com: 1090,00 zł .. Najważniejszy z nich to taki, że iLife V8S zastępuje tradycyjny odkurzacz.W zestawie znajdują się: - robot sprzątający ILIFE A4s - 2 x filtr o wysokiej wydajności - filtr wstępny - filtr gąbkowy - zbiornik na zanieczyszczenia - 4 szczotki boczne - turboszczotka centralna - baza ładująca - zasilacz - czyścik - instrukcja obsługi Bezpłatna przesyłka kurierska dostarczana w ciągu maks. 2 dni!. Przeczytaj recenzję Odkurzacz automatyczny z funkcją mopa iLIFE V7s Plus, 22 W. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Robot ILIFE A4s Głębokie czyszczenie dywanów i podłóg Siła ssąca robota ILIFE A4s w trybie cichym pozwala na dokładne czyszczenie powierzchni twardych.. Porównaj ceny ofert w 2Jeden z liderów rynku robotów odkurzających - chińska firma iLife zaprezentowała swój najnowszy model - iLife A8.. Radzi sobie też z dywanami z krótkim włosiem.. Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.- instrukcja obsługi UWAGA!.

Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 7.8 MB.

pl. A4 vacuum cleaner pdf manual download.Produktowe instrukcje obsługi, instrukcje czyszczenia i update firmware do modelu ILIFE A7.Informacje o Ilife A4s Inteligentny Robot odkurzacz PL 24h - 6894637248 w archiwum Allegro.. Z kuponem zniżkowym z gesrbest.com kosztuje 145$ co czyni go niesamowicie atrakcyjnym robotem sprzątającymPrzewodnik użytkowania został dodany 03.04.2017.. Odkurzacz samobieżny ILIFE A4s - instrukcjeiLife A4s Nowoczesny robot sprzątający o dużej mocy ssania.. Cena podana w ogłoszeniu jest ostateczna i nie podlega negocjacji.InstrukcjaObslugiPDF.. Jego pierwsza prezentacja odbyła się na początku stycznia podczas targów CES w Las Vegas.. Data zakończenia 2018-01-02 - cena 899 złDlaczego wybrałem odkurzacz ILIFE V8S?. Oczywiście są!. Inteligentny robot odkurzający ILIVE V5S Pro jest niezbędnym urządzeniem do czyszczenia gospodarstwa domowego.Wyposażony w inteligentny czujnik antykolizyjny, może zapobiegać kolizjom i chronić meble przed uszkodzeniem.Mocne ssanie 850 Pa może pomóc Ci zaoszczędzić energię i czas.Skuteczne inteligentne czyszczenie, na sucho i na mokro i wiele .1 2 3 4 5 6 7 8 1 1 1 1 1 1 2 1 2 NO.. Najpopularniejsze instrukcje obsługi sa w formacie pliku pdf, coraz popularniejsze jednak staja sie instrukcje w formie video.InstrukcjaObslugiPDF.. Zgadzam się z przetwarzaniem danych wiadomości mailowej dotyczącej instrukcji obsługi.Ilife A4S od 799,00 zł Opinie , Pojemność 0,45 l, Filtr HEPA, Reemisja kurzu Nie dotyczy, Hałas od 50 do 65 dB, Kolor Srebrne, Roczne zurzycie energii Nie dotyczy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt