Instrukcja obsługi elektrycznej obroży dla psaWyprodukowana we Francji i zaprojektowana przez francuską firmę Lacme.. Oczywiście obroża elektryczna to nie to samo, co tradycyjna smycz dla psa.- Instrukcja obsługi - Wymiary odbiornika: 65 x 39 x 32 mm - Zasilanie odbiornika: 1x 4LR44 6V bateria .. 20 x flagi, Instrukcja obsługi.. Obroża elektryczna pomoże Ci w wychowaniu i tresurze Twojego psa.- Instrukcja obsługi - Wymiary odbiornika: 69 x 35 x 40 mm .. Dla zwiększenia komfortu psa obroża elektryczna została wyposażona w oryginalne .Ogrodzenie elektroniczne Bentech T880 gwarantuje utrzymanie psa na terenie twojej posesji.. Data zakończenia 2020-02-18 - cena 449 złElektryczny pastuch dla psa KD660 Elektroniczna zagroda dla psa KD660 należy do najnowszych bezbarierowych elektrycznych pastuchów.. Najlepsze obroże elektryczne w 2020 roku .. Możliwość trenowania 3 psów jednocześnie przy pomocy 1 pilota (do wyboru zestawy od 1 d 3 obroży).. Gdy problemem są ucieczki rozkładamy drut ogrodzeniowy wzdłuż granicy działki i zakopujemy go na głębokość ok. 10cm.Elektryczna obroża do tresury psa staje się coraz bardziej popularna w Polsce, to fakt.. Przed przystąpieniem do instalacji systemu planujemy granice wybiegu psa.. Ładowarka sieciowa, Obroża elektroniczna.. Mój system niewidocznego ogrodzenia chyba nie działa 3.. Bateria RFA-67 - nie wiem jak ją wymienić i wyjąć z czarnej obudowy 2..

Test pracy obroży antyszczekowej 4.

Producent : BENTECH ® Obroża z odbiornikiem do elektrycznego ogrodzenia BENTECH 023 dla kolejnego psa.. Dzięki temu pies uczy się, na jakim obszarze może się poruszać.. Składa się on z obroży elektrycznej, drutu ogrodzeniowego oraz centrali zasilającej.. Śrubokręt.. Specyfikacja: waga obroży: około 60 gramów, wymiary obroży: ok. 60 x 40 x 25 mm, długość paska: 15 - 65 cm., całość pakowana w folię lub kopertę.Obroża elektryczna EasyPet z paskiem dla psów, Nadajnik systemu EasyPet Barrier 200, Przewód antenowy o długości około 300 metrów, Komplet 20 flag ostrzegawczych, Zasilacz nadajnika, Krótkie i długie elektrody dla psów z dłuższą sierścią lub podszerstkiem, Lampka testowa, Bateria 9 V do obroży, Instrukcja obsługi w języku polskim.OBROŻA TRENINGOWA DLA PSÓW - PILOT STERUJĄCY L880 OBROŻA PRZEZNACZONA DO TRENINGU PSA - ZA POMOCĄ KOMEND GŁOSOWYCH TRENERA ORAZ SYGNAŁÓW DŹWIĘKOWYCH, WIBRACJI CZY IMPULSÓW ELEKTRYCZNYCH WODOODPORNA OBROŻA TRENINGOWA Z PILOTEM STERUJĄCYM URZĄDZENIE WYPOSAŻONE JEST W FUNKCJE: WIBRACJE, IMPULSY ELEKTRYCZNE, SYGNAŁ DŹWIĘKOWY, SYGNALIZACJE ŚWIETLNĄ WBUDOWANA LATARKA LED ZASIĘG .ELEKTRYCZNE OGRODZENIE DLA PSA MODEL: AG161 INSTRUKCJA OBSŁUGI 1.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Mocna, elektryczna obroża dla psów M1000 szczególnie polecana jest do dużych ras psów, na przykład dla dobermana, amstaffa czy długowłosego owczarka niemieckiego..

Wybór impulsu na obroży elektronicznej.

Obroża elektryczna dla psa „COLLIER REFLEX" firmy LACME jest innowacyjnym pomysłem nadzorowania i ochrony zwierząt .. 108,9 zł Dodaj do .. ©2020 Obroża elektryczna dla psa .Informacje o ELEKTRYCZNA OBROŻA TRENINGOWA, PASTUCH DLA PSA 2w1 - 7929347612 w archiwum Allegro.. System ten ze względu na swoją d KD-660 Niewidoczna Zagroda, Ogrodzenie, Pastuch dla psa - Obroża dla małych psów - bardzo mały odbiornik.Elektryczna obroża dla psa, Pilot sterujący pracą obroży elektronicznej, Neonowa lampka testująca pracę obroży, Reklamowa zawieszka do pilota na szyję, Zasilacz z rozgałęziaczem, Instrukcja obsługi w języku polskim.. Kup teraz na Allegro.pl za 109,99 zł - ELEKTRYCZNA OBROŻA DLA PSA TRENINGOWA 800M PILOT (8417156705).. Im szybciej pies…W zestawie: obroża elektryczna dla psa, krótkie i długie elektrody, lampka testowa, regulowany pasek obroży, instrukcja obsługi, całość pakowana w folię lub kopertę.. JAK DZIAŁA OBROŻADo wszystkich obroży dołączone były instrukcje obsługi różniące się między sobą pod względem jakości i dokładności zawartych informacji dla użytkowników..

Kabel Micro USB do ładowania obroży.

Opis szkolenia Gwarancja 1 rok.Obroża elektryczna dla psa - instrukcja obsługi .. Dostrój fale pilota i odbiornika .Inteligentna obroża przeciw szczekaniu dla psów.. Obroża posiada również wykrywanie szybkości ruchu.. Możemy je jednak znaleźć w obrożach elektrycznych, które kosztują od 200 zł do nawet 600 zł.. 91,9 zł Dodaj do .ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJE OBSŁUGI: Drzwiczki Staywell 420 imitujące drewno z magnesem (S) ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJE OBSŁUGI: Petkit Pura Dog kuweta dla psów: ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJE OBSŁUGI: Drzwiczki Staywell 600 aluminiowe (S) ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJE OBSŁUGI: Miska dla psów i kotów z czujnikiem ruchu SureFeed Pet Bowl: Drzwiczki Staywell 777 .Informacje o AG161 PASTUCH ELEKTRYCZNY OGRODZENIE DLA PSA PSÓW - 7316395742 w archiwum Allegro.. Co prawda impuls jest dla psa nieprzyjemny, ale naszemu pupilowi nc złego stać się nie może (natężenie prądu jest minimalne, ok. 80 mA) 4..

2x zapasowe elektrody, Dioda do testowania obroży.

Instrukcja obsługi w języku polskim w formacie PDF wysyłamy drogą elektroniczną .Cały system jest niezwykle prosty w obsłudze.. Zakładamy, że już przyzwyczaiłeś psa do noszenia obroży.Obroża elektroniczna na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. W zestawie: Drut ogrodzeniowy - 300m.. Opcjonalnie: W naszej ofercie również obroża antyszczekowa - Dogtra YS500 Zobacz także lokalizator dźwiękowy dla .Kupując obrożę marki EasyPet uzyskasz dodatkowo dostęp do bogatej oferty filmów szkoleniowych odnośnie elektroniki dla psów na firmowym kanale EasyPet w portalu YouTube - szczegóły znajdziesz w polskiej instrukcji obsługi dołączonej do produktu.. Zarówno właściciele psów jak i profesjonalni treserzy coraz bardziej przekonują się do tego typu systemów, ponieważ w sprzedaży pojawiły się elektryczne obroże z szeregiem systemów zabezpieczających, na przykład przed niekontrolowanym użyciem.Elektryczna obroża dla psa, Pilot sterujący pracą obroży elektronicznej, Neonowa lampka testująca pracę obroży, Reklamowa zawieszka do pilota na szyję, Zasilacz z rozgałęziaczem, Instrukcja obsługi w języku polskim.. Jego skuteczność oparta jest na nowej technologii i służy do edukacji psa , który musi nauczyć się respektować niewidzialną barierę.Mają one jednak mały zasięg, mały poziom wodoodporności, a także nie posiadają wielu nowoczesnych funkcji.. Przygotowanie do użycia.. Urządzenie niezbędne podczas treningów z psem.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Generowany impuls elektryczny o mocy 38-90V.. Obroża elektryczna jest najlepszym sposobem poskromienia temperamentu każdego psa.. Nie wiem jak ułożyć kabel w niewidocznym .Jeżeli widzisz, że pies reaguje tak jak sobie tego życzysz, możesz zacząć wprowadzać obrożę, w momentach, które do tej pory stanowiły dla Ciebie i dla Twojego psa problem.. Informacje ogólne Elektryczny pastuch-ogrodzenie-kojec dla psa służy do wyznaczania stref, w których może bez przeszkód poruszać się zwierzak oraz wyznaczania stref, które mają być zakazane na psaOBROŻA TRENINGOWA DLA PSA Z PILOTEM (Z SYGNAŁEM DŹWIĘKOWYM, WIBRACJĄ I STATYCZNYM IMPULSEM ELEKTRYCZNYM) model: AG26A& AG26B INSTRUKCJA OBSŁUGI I. Upewnij się, że baterie są umieszczone w pilocie, a następnie włącz urządzenie.. Producent : BENTECH ® Obroża z odbiornikiem do elektrycznego ogrodzenia BENTECH W227 dla kolejnego psa.. Obroża zwiększa siłę impulsów, im bardziej pies zbliża się do przewodu.. Data zakończenia 2020-05-04 - cena 119,99 złW wypadku broży elektrycznej, jeżeli używamy jej zgodnie z instrukcją obsługi, jest to niemożliwe..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt