Instrukcja obsługi naświetlacza do jaj stalgastUprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny.. WPROWADZENIE Dziękujemy Państwu za zaufanie okazane poprzez zakup naszego produktu i zalecamy uważne przeczytanie niniejszej instrukcji obsługi przed jego użyciem.. z o.o. Staniewicka 5 03-310 Warszawa tel.. 01-05-2019 Stalgast - promocja do 31-05-2019.. Inkubator do jaj nadaje się do wylęgania piskląt różnych gatunków: kura, bażant, przepiórka perlica, kuropatwa kaczka, gęś, indyk cietrzew, gołębie.. Podłączyć naświetlacz do sieci i włączyć wyłącznik sieciowy [4].. • Jeżeli w skutek nieprzestrzegania wskazówek podanych w instrukcji obsługi dojdzie do uszkodzenia zmywarki, to po-Bardzo prosta obsługa.. 3.Uprawnionymi do zakupu towarów w sklepie internetowym stalgast.com są jedynie przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks cywilny.. Podłączyć naświetlacz do sieci i włączyć wyłącznik sieciowy [4].. 4.Stalgast Naświetlacz Do 30 Jaj Szufladowy (690552) - od 928,00 zł, porównanie cen w 5 sklepach.. 2.INSTRUKCJA OBSŁUGI Stalgast sp.. Zobacz inne Wyposażenie hoteli i restauracji, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Tytuł dokumentu: Instrukcja mycia i dezynfekcji jaj w Strona: Jaja przeznaczone do produkcji należy poddać myciu i dezynfekcji.. Nadaje się do wylęgania ptaków śpiewających i ptaków egzotycznych .personel stosownie do wskazówek producenta oraz zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi..

Instrukcja obsługi Naświetlacza bakteriobójczego NB-2 I.

4.STALGAST | Naświetlacz szufladowy do jaj i noży / sterylizator urządzenie z lampami UV do powierzchniowej dezynfekcji jaj i noży można dezynfekować jednorazowo 30 sztuk jaj lub 17 sztuk noży o wymiarach o długości 320 mm i wysokości 40 mm w cyklu naświetlSzufladowy naświetlacz do jaj dezynfekuje jednorazowo 30 sztuk jaj lub 8 sztuk noży za pomocą lamp emitujących promieniowanie UV.. z o.o. Łubinowa 4a 03-878 Warszawa tel.. Przestawić zawór C w skrajną lewą pozycję 9.. Nie dotykać obudowy podczas pracy urządzenia.. • Nie wolno używać urządzenia osobom nie za-poznanym z treścią instrukcji obsługi.7.. zastosować się do poniższych instrukcji!. 04-03-2019 Bartscher promocja do 30-04-2019.. Producent nie ponosi odpowiedzialności za poniesione obrażenia lub uszkodzenie produktu wynikające z niezastosowania się do zaleceń zawartych w niniejszej instrukcji obsługi lub niewłaściwego wykorzystania urządzenia.dezynfekuje jednorazowo 30 sztuk jaj dezynfekcje zapewniaja lampy emitujące dawke promieniowania UV w cyklu naświetlania ginie do 100% bakterii Salmonella, E.Coli, ziarenkowców, laseczek tlenowych, pałeczek okrężnicy i grzybów z powierzchni skorupki.. Urządzenie może obsługiwać wyłącznie osoba do tego przeszkolona.INSTRUKCJA OBSŁUGI Stalgast sp..

• Otwórz szufladę naświetlacza.

Urządzenie może być wykorzystywane wyłcznie do przechowywania żywności.. Szczegóły znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.Instrukcja obsługi Na świetlacza bakteriobójczego NB-2 _____ Aktualizacja: wrzesie ń 2008 - 5 - 1.. Kupiłeś inkubator Kwoczka i nie wiesz jak postępować?. 05-11-2018 SENSO RENTAL.urządzenie z lampami UV do powierzchniowej dezynfekcji jaj i noży można dezynfekować jednorazowo 30 sztuk jaj lub 17 sztuk noży o wymiarch długości 320mm i wysokości 40 mm w cyklu naświetlania ginie do 100% bakterii Salmonella, E.Coli, ziarenkowców, laseczek tlenowych, pałeczek okrężnicy i grzybów z powierzchni skorupkiProfesjonalne naświetlacze do jaj służą do odkażania przy pomocy promieniowania UV jaj wykorzystywanych podczas przygotowywania potraw w lokalach gastronomicznych.. Przeczytaj załączoną do inkubatora instrukcję (dostałeś ją razem z inkubatorem).. urządzenie z lampami UV do powierzchniowej dezynfekcji jaj i noży;.. Rurkę F skierować do ścieku (kratka, zlew, itp.) 8.. W cyklu powierzchniowego naświetlania ginie do 100% bakterii Salmonelli, E.Coli, ziarenkowców, laseczek tlenowych, pałeczek okrężnicy i grzybów z powierzchni skorupki.Niedopuszczać do urządzenia dzieci.. Model ten sprzedajemy do szkół i przedszkoli do celów dydaktycznych i edukacyjnych..

Wysunąć do oporu szufladę naświetlacza trzymając za uchwyt [1].

Do dezynfekcji jaj stosowany jest naświetlacz UV firmy 1.. Masz jeszce jakieś wątpliwości?. Po tym czasie przestawić zawór D w pozycję skrajną lewą (woda zmiękczona zostaje skierowana do urządzenia).Naświetlacz do 30 jaj, sterylizator UV-C bakteriobójczy, antybakteryjny Profesjonalny, elektryczny naświetlacz, sterylizator do jaj idealnie nadaje się do punktów gastronomicznych, które mają w swojej ofercie produkty przygotowywane na bazie jaj, a te według obowiązujących w Polsce przepisów muszą być przed przygotowaniem wyparzane we wrzątku bądź sterylizowane w .Plik BHP wypażanie jaj.docx na koncie użytkownika wadol82 • folder instrukcje BHP • Data dodania: 15 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wszystkie instrukcje, podręczniki i podręczniki użytkownika.. Jaja przeznaczone do naświetlania oczyścić, umyć i osuszyć.. prosimy o kontakt z firmą Stalgast.NA ŚWIETLACZ UV 254-8 LIKWIDUJE SALMONELL Ę SKUTECZNA DEZYNFEKCJA 30 SZTUK JAJ W 40 SEKUND ELIMINUJE KONIECZNO ŚĆ MYCIA I WYPARZANIA Urz ądzenie przeznaczone jest do powierzchniowego odka żania przedmiotów, a w szczególno ści jaj.Poniżej instrukcja obsługi inkubatora do jaj Kwoczka -2 przedstawiona na zdjęciach..

Wysunąć do połowy szufladę naświetlacza trzymając za uchwyt [1].

Celem tej instrukcji obsługi jest przekazanie klientowi a szczególnie bezpośredniemu użytkownikowi.W cyklu naświetlania ginie do 100% bakterii salmonella, E-Coli, ziarenkowców, laseczek tlenowych, pałeczek okrężnicy i grzybów z powierzchni skorupki.Instrukcja obsługi Na świetlacza bakteriobójczego NB-2 _____ Aktualizacja: luty 2013 - 5 - 1.. Otworzy zawór odcinajć ący 10.. Włączyć naświetlacz.. Przy sprzedaży lub przemieszczeniu urządzenia należy się upewnić, że obsługa lub serwis zapoznał się z instrukcją obsługi i montażu.. Urządzenie skutecznie zwalcza bakterie w szczególności Salmonella Enteritidis dzięki czemu z powodzeniem zastępuje tradycyjne metody wyparzania jaj.2 Instrukcja obsługi Naświetlacza bakteriobójczego NB-2 I.. 4.NAŚWIETLACZ DO JAJ MODEL:690552 INSTRUKCJA OBSŁUGI Stalgast sp.. 690552_Instrukcja_obsługi Rozmiar: (293.34 KB) 690552_Deklaracja_zgodności .Instrukcja obsługi zaparzacza do kawy, herbaty i ziół.. Jaja przeznaczone do naświetlania oczyścić, umyć i osuszyć.. Zobacz regulamin sklepu.Strona korzysta z plików cookies.. Pobrać jaja z magazynu, umyć oraz umieścić w urządzeniu do naświetlania.. fax 22 517 15 77 e-mail:[email protected] INSTRUKCJA OBSŁUGI Piece do pizzy MODELE: 78113, 7813, 781113, 78113,.. Podłączyć naświetlacz do sieci i włączyć wyłącznik sieciowy [4].. Po zakończeniu okresu użytkowania sprzętu lub kupując nowy w firmie Stalgast możecie Państwo oddać stare urządzenie.INSTRUKCJA OBSŁUGI Warnik do wody MODEL: 751102, 751192 STALGAST Sp.. Wysunąć do połowy szufladę naświetlacza trzymając za uchwyt [1].. Skorzystać z przygotawanej przez nas instrukcji postępowania z.Kod: Instrukcja obsługi.. WPROWADZENIE Dziękujemy Państwu za zaufanie .Celem tej instrukcji obsługi jest przekazanie klientowi a szczególnie bezpośredniemu użytkownikowi wszyst-kich niezbędnych informacji aby umożliwić bezpieczne i długotrwałe użytkowanie naszego produktu.. Po zakończeniu pracy zmywarki, pojemnik, do którego wkłada się tabletkę, nie otworzył się.Instrukcja.Jaja przeznaczone do naświetlania oczyścić, umyć i osuszyć.. z o.o. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt