Instrukcja obsługi niszczarki do papieruNiszczarka słu ży do niszczenia (ci ęcia) kartek papieru, dokumentów biurowych, wydruków komputerowych itp. 2.. Niszczarka nie jest prawidłowo podłączona do sieci 2.. Nie wolno jednak zapominać, że i one mają swoje ograniczenia.. Wydajność niszczarki ma związek z prawidłowym użytkowaniem jej.. Obwód dłoni.. Podajnik płyt CD/dvd, kart plastikow ych Włóż płytę CD lub kar tę plastikową, po jednej sztuce za każdym razem.. Karta .Niszczarka do papieru ASH-0601S firmy Activejet jest idealną niszczarką dla małej firmy.Typ niszczarki AutomatycznaSzybkość niszczenia 300 cm / minutaMaksymalna ilość kartek 6Format papieru A4Niszczy Karty plastikowe, Laminowane, dokumenty, PapierFunkcja start/stop AutomatycznaRozmiar .Niszczarki 2503 i 2503 CC *w wersji *4 × 40 mm niszczą płyty CD/DVD!. Trymery do cięcia papieru (11) Gilotyny do cięcia papieru (7) .. INSTRUKCJA BHP.. Jeżeli przechowujesz dane na płytach CD i DVD, również możesz się ich pozbyć, używając niszczarki TRACER Cutter TRX-119 - masz pewność, że nikt nie będzie mógł ich odczytać, a dane będą nie do odzyskania.Zobacz Niszczarki do papieru i dokumentów biurowe na Allegro.pl.. IAE06 Instrukcja BHP przy obsłudze suwnicy .OBSŁUGA URZĄDZENIA 1.. Podajnik papieru Służy do wkładania papieru do zniszczenia 7.. Niszczarki biznesowe PREMIUM marki IDEAL Jest to segment niszczarek do papieru charakteryzujący się bardzo dużą wydajnością oraz jakością wykonania.Jesteśmy po to byś był zadowolony zarówno z produktu jak i poziomu obsługi..

Instrukcja obsługi niszczarki CS2212cd Uwaga!

INSTRUKCJA BHP PRZY OBSŁUDZE NISZCZARKI DOKUMENTÓW UWAGI OGÓLNE 1.. Może być ustawiony w 3 pozycjach: AUTO/ON - wybór tej opcji powoduje, że niszczarka włącza się automatycznie po wsunięciu papieru w szczelinę podawczą.Niszczarki papieru z serii C charakteryzują się kompaktowymi wymiarami, łatwością obsługi oraz atrakcyjnym wyglądem seria B - seria ta podzielona jest na niszczarki dokumentów dla niewielkiego biura (modele B22, B24, B26) oraz na niszczarki do dużego biura (modele B32, B34, B35).Dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie niszczarki, która zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa ważnych danych.. Pojemnik na śmieci 9.. Podajnik płyt CD/dvd, kart plastikow ych Włóż płytę CD lub kar tę plastikową, po jednej sztuce za każdym razem.. Niszczarki HSM oferują różne rodzaje cięcia (paski i ścinki) w stopniach bezpieczeństwa od 2 do 6.. O nas .-zacięcie papieru-zbyt długi czas pracy związany z koniecznością schłodzenia.. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz..

(w przypadku zablokowania niszczarki) 6.

Natomiast chcąc zniszczyć grubszy papier (80 g/m²) możesz jednorazowo włożyć do otworu 5 arkuszy.Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek.. Uchw ytyRęczne uruchomienie pracy niszczarki w odwrotnym kierunku.. Po włożeniu dokumentów w szczelinę wejściową niszczarki czujnik automatycznie włącza motor i po zniszczeniu papieru wyłącza.. Kup Teraz!INSTRUKCJA BHP niszczarki do papieru Uwagi ogólne: - urządzenie winno być usytuowane blisko źródła prądu, tak by była możliwość łatwego i szybkiego odłączenia go z zasilania, - nie należy umieszczać go na trasach komunikacyjnych a także należy je umieścić z dala od źródeł ciepła,Niszczarki to z pewnością bardzo przydatne urządzenia w pracy biurowej.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. Podajnik papieru Służy do wkładania papieru do zniszczenia 7.. Niszczarki biurowe działają najlepiej, gdy używa się ich zgodnie z instrukcją obsługi.. Instrukcja do niszczarki Microshred 99Ms - numer katalogowy 4609101 (6.59 MB) Instrukcja do niszczarki 99Ci - numer katalogowy 4691001 .Niszczarka do papieru na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. instrukcja obsługi, karta gwarancyjna Instrukcja użytkownika Pobierz : Gwarancja Gwarancja 24 miesiące ..

Zacięcie papieru 5.

To dlatego klienci, którzy zaufali nam raz, stale zaopatrują się u nas w niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny do papieru, trymery do papieru i inne urządzenia biurowe.Instrukcja HSM Securio P36.. Więcej dokumentów w dziale Instrukcje BHP, dokumenty związane z BHPNiszczenie do 7 kartek jednorazowo.. Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie.. Włącz urządzenie używając przełącznika ON/OFF.. Włóż wtyczkę do prądu.. Rozmiar rękawicy.. Kartki przeznaczone do niszc-zenia są zbyt cienkie 3.. Wymiary rękawic.. Zanim zaczniesz używać takiego sprzętu, koniecznie się zapoznaj wcześniej z jego instrukcją obsługi i stosuj do jej zaleceń.Niszczarka jest gotowa do pracy OBSŁUGA NISZCZARKI Główny przełącznik umieszczony jest na górnej części obudowy niszczarki.. z o.o. ul. Staniewicka 5 03-310 Warszawa tel.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Niszczarki biurowe HSM to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zniszczyć zbęde dokumenty papierowe lub inne nośniki danych (dyskietki, płyty CD).. z dnia 2 kwietnia 2013 .. Głowica nie jest prawidłowo umieszczona na koszu .instrukcja BHP niszczarki dokumentów.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję HSM Securio P36 lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Instrukcja obsługi niszczarki VS 1202 CD Niesprawność Po włożeniu papieru do szczeliny, niszczarka nie rozpoczyna pracy Przyczyna 1..

Instrukcje obsługi i karty charakterystyki, KGO Ulotki O firmie .

Minimalna długość rękawicy.. Pojemnik na śmieci z okienkiem podglądowym 9.. (w przypadku zablokowania niszczarki) 6.. 7'' .. IAB04 Instrukcja BHP przy obsłudze tokarki do drewna.. Instrukcja obsługi AeraMax® DX5 - numer katalogowy 9392801 (3.02 MB) .. 3.Ręczne uruchomienie pracy niszczarki w odwrotnym kierunku.. Niszczarka Hama HOME S7CD jednorazowo może zniszczyć 7 kartek (w przypadku papieru o grubości 70 g/m²).. Szeroki wybór produktów m.in. Niszczarka HAMA Basic X6A, Niszczarka FELLOWES 8CD | Ceny, opinie na Media Expert!INSTRUKCJA OBSŁUGI.. Przegrzanie silnika 4.. Niszczarki wyst ępuj ą o ró żnej mocy, szeroko ści wej ścia i wydajno ści ci ęcia dokumentów.. Cena: 6,50 zł netto 8,00 zł brutto więcej.. .Instrukcja BHP dla niszczarki do papieru zawiera jedną stronę A4 jest po wydrukowaniu przygotowana do powieszenia na stanowisku pracy.. Proponujemy ponad 500 modeli w tym niszczarki biurowe do płyt CD i dysków twardych.. Uchw ytydo Zarządzenia Dyrektora MZOiW nr 16/2013.. Przesuń przełącznik w lewo do funkcji AUTO.. Ważne jest, aby pamiętać o tym jak wiele kartek jednorazowo urządzenie jest w stanie zniszczyć.Trymery do cięcia papieru (11) Gilotyny do cięcia papieru (7) .. Wiemy która niszczarka do dokumentów spełni Państwa oczekiwania.. Teraz ostrożnie umieść papier w niszczarce.. 1.Uwagi ogólne : Do pracy przy obsłudze niszczarki do papieru może być skierowany pracownik, który posiada: - wymagane kwalifikacje i przeszkolenie do obsługi urządzenia;Fellowes Najmocniejsze Niszczarki Świata oraz pełna oferta akcesoriów komputerowych i biurowych, niszczarek dokumentów, urządzeń do bindowania i laminacji dokumentów.. Niszczarki HSM przeznaczone są do użytku w domu i w biurze jako urządzenia przybiurkowe, równiez jako niszczarki dla całych .Niszczarki w Media Expert!. Po zapaleniu się lampki STAND -BY niszczarka jest gotowa do pracy.. Długość dłoni.. PRZY OBSŁUDZE NISZCZARKI DO PAPIERU..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt