Instrukcja obsługi darta elektronicznego20 gier dla 1 do 8 graczy.. Elektroniczny automat do darta do gry we własnych czterech ścianach 27 różnych gier z ponad 150 wariantami Wbudowany komputer do gry do łatwego liczenia punktów .Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Kupiłem uzywanego Darta Jemfa C - 40 ale bez instrukcji .. Tarcza do darta Dartmaster 180 marki oneConcept to czysta przyjemność gry w darta oraz feeling jak w angielskim pubie w Twoich czterech ścianach.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Dart - tarcze, rzutki i akcesoria do gry - Najwięcej ofert w jednym miejscu.. W razie zmiany właści-ciela produktu należy przekazać rów - nież tę instrukcję.. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. Tarcza przeznaczona nawet dla kilkunastu graczy.. Elektroniczna tarcza nie jest zabawką dla dzieci, wymagany jest nadzór osoby dorosłej.. Umili czas i dostarczy masę radości podczas rywalizacji.. Tarcza elektroniczna CLASSIC Solex - instrukcja obsługi w portalu instrukcje.com.pl - Elektroniczna tarcza CLASSIC 43317 firmy SOLEX do gry w darts.TARCZA ELEKTRONICZNA DO DARTA MODEL: AG144 (MD-B02) INSTRUKCJA OBSŁUGI & ZASADY GRY 1.. Elektroniczny automat do darta do gry we własnych czterech ścianach 38 różnych gier z ponad 211 wariantami Wbudowany komputer do gry do łatwego liczenia punktów Miękkie groty do bezpiecznego użycia w mieszkaniu .Wrzutnik - akceptor monet..

... instrukcja obsługi, zapasowe groty.

Szczegóły dot.. W zestawie: Tarcza Beautiful Color 120 Echowell; 6 rzutek + wymienne końcówki; Instrukcja w języku polskim; Dane techniczne: Wymiary maksymalne: 52,5 x 45 x 3 cm; Średnica pola gry: 35 cm; Waga: ok. 1860 g; 25 gier w 168 wariantach; Wyświetlacz LCD dla 8 graczy; Efekty dźwiękowe - regulacja .Tarcza elektroniczna do gry w Darta Narvi Spokey Zobacz opinie (33)-28%.. Tarcza elektroniczna do gry w Darta Narvi Spokey.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. Wyświetlacze LED, które zapewniają niższy pobór energii, tym samym, dłuższą żywotność baterii.instrukcją obsługi, aby uniknąć urazów ciała lub uszkodzeń sprzętu.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. Bardziej szczegółowoTarcza elektroniczna BULL 21 Solex - instrukcja obsługi w portalu instrukcje.com.pl - Elektroniczna tarcza firmy SOLEX do gry w rzutki.ELEKTRONICZNA TARCZA DO GRY W DARTA ED310 CANAVERAL CANAVERAL.. Zalety tarczy Narvi: możliwość rozgrywania turnieju nawet przez 16 graczy.. Elegancką tarczę do darta montuje się kilkoma ruchami rąk i .TARCZA DO DARTA ED110 CANAVERAL - DART, TARCZE PLASTIKOWE KOŃCÓWKI Sprzęt sportowy dla dzieci - Przeznaczenie: do gry w darta w domu.. Jeśli tarcza nie jest używana, należy ją wyłączyć i odłączyć wtyczkę.Zobacz Dart w Automaty do gier - Najwięcej ofert w jednym miejscu..

instrukcja obsługi.

Bardziej szczegółowoTarcza do darta SPOKEY Narvi 84855 Tarcza elektroniczna do zastosowań rekreacyjnych, przeznaczona do gry wewnątrz pomieszczeń.. Opinie klientów Opinie pracowników Decathlon Pytania i odpowiedzi Darmowa wysyłkaRzutki bezpieczne do gry w darty SD005 Solex - instrukcja obsługi w portalu instrukcje.com.pl - Rzutki przeznaczone do tarcz elektronicznych.Instrukcja obsługi PDF.. Więcej informacji .. dodatkowe informacje Aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie zobacz Instrukcja obsługi.. INSTRUKCJA OBSŁUGI Elektroniczna plansza do gry w darta Nr 11548542 Wskazówki dotyczące montażu produktu Serdecznie dziękujemy, że zdecydowałeś się na zakup tej niepowtarzalnej tarczy do gry w darta, której .. Łatwość odczytu Na dużym ekranie LCD można wyświetlić jednocześnie wynik dwóch graczy.. Jeśli ktoś z Koleżeństwa miałby instrukcje w wersji elektronicznej to byłbym wdzięczny za przesłanie na mój adres e-mailowy.. Przeznaczenie Tarczę do darta zaprojektowano do użytku prywatnego.. GrubośćTematy o dart, Płyta główna od dart'a (Tiger dart), Komputer i dart, DART LÖWEN, Tarcza do gry zręcznościowej DART (lotki), Obwody drukowane w tarczy do Darta., Maszyna do Darta MICRODARD-V5, Automat KING KLUB Dart uszkodzona matryca.Instrukcja obsługi ; Elektroniczna tarcza do gry w darta renomowanej marki Spokey..

Elektroniczna plansza do gry w darta.

Składany zestaw do darta marki oneConcept zawiera tarczę do darta z elektronicznym wyświetlaczem LED oraz dwanaście rzutek i zasilacz.. Numer artykułu: 10028613 OneConcept.. 519,99 zł .. Kup Teraz!Tarcza elektroniczna do dart BC 120 Echowell.. Idealna podczas zabawy ze znajomymi i rodziną.. Kup Teraz!Elektroniczna tarcza do darta zasilana sieciowo 230V.. .Bulls Eye, celuj w czarne pole w środku!. Elektroniczna plansza do gry w darta.. Informacje ogólne Tarcza elektroniczna do gry w rzutki sterowana jest zaawansowanym komputerem umożliwiającym przeprowadzanie wielu typów gry z wieloma uczestnikami.. Zachować instrukcję do późniejszego wykorzystania.. Specyfikacja.. Elektroniczna tarcza do gry.Instrukcja obsługi.. Instrukcja obsługi jak dla mnie kompletnie nieczytelna z uwagi na bardzo małą czcionkę, koniecznie musiałem powiększyć na ksero.INSTRUKCJA OBSŁUGI.. INSTRUKCJA OBSŁUGI Elektroniczna plansza do gry w darta Nr 11548542 Wskazówki dotyczące montażu produktu Serdecznie dziękujemy, że zdecydowałeś się na zakup tej niepowtarzalnej tarczy do gry w darta, której .. Podstawowe informacje: elektroniczny automat do gry w darta - doskonała zabawa we własnych cztrech ścianach 26 różnych gier z ponad 70 wariantami gry zintegrowany komputer do gry do łatwego liczenia punktów .INSTRUKCJA OBSŁUGI - PL IN 7846 Tarcza elektroniczna do gry w lotki WORKER WJ300 ..

Dartmaster 180 Tarcza do gry w darta Od 3 Klienci.

Wszystkie potrzebne6 Gdy gracz nie trafi w pole pojawi się alarm sygnał dźwiękowy "Sorry"gdy trafi "YES" G04 Round Clock --Double (205, 210, 215, 220) - trafiamy tylko w podwójne pola.INSTRUKCJA OBSŁUGI.. Nasze zobowiązania Gwarancja 2 lat..Komentarze

Brak komentarzy.