Instrukcja obsługi maszynki do goleniaStrona główna › Inne › Maszynki do golenia › BaByliss.. Specjalnie zaprojektowana z myślą o delikatnej ochronie skóry golarka Philips Shaver Series 7000 jest wyposażona w pierścienie Comfort z unikatową powłoką z mikrogranulkami, która zapewnia dokładne golenie dla skóry wrażliwej.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Maszynki do golenia - Remington w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Pielęgnacja i modelowanie zarostu - czyli o maszynkach do golenia i trymerach.. Ten film dotyczy modeli S7000 i S9000 (modele produkowane od 2020 roku nie są uwzględnione, patrz wyżej).Maszynki do strzyżenia - Najwięcej ofert w jednym miejscu.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Rosyjski, Rumuński, Słowacki, Węgierski, Słoweński, Chorwacki, Ukraiński.Możesz wyszukać instrukcję, wprowadzając w pole poniżej numer modelu lub nazwę produktu, np. HC9801 lub maszynka do włosów Vacuu Uwaga: Wszystkie instrukcje obsługi produktów Remington można pobrać w formacie PDFTu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Philips Series 9000 S9711.. Ładowanie bezprzewodowe.. Instrukcja obsługi Philips BT7520/15; Marka:1 MASZYNKA DO GOLENIA PROFI INSTRUKCJA OBSŁUGI PL Dziękujemy za zakup naszego produktu.. Kup OneBlade bezpośrednio w sklepie Philips.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Braun w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Golarka rotacyjna Silvercrest w Lidlu jest sprzedawana od 21.03.2016 r. i kosztuje 99 zł..

Instrukcja obsługi Maszynki do golenia - Braun.

Ja potrzebuję tylko golić się pod nosem na długości ust, bo od zwykłej maszynki dostaję uczulenia.. Nazwa Opis Plik; g35_eldom.pdf: Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) Pobierz: g35_eldom.tif: TIFF, 300dpi: Pobierz: Ogólne; EAN: 5908277382049 Ilość ostrzy w głowicy: 2 (2D SYSTEM) .- Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna maszynka hybrydowa, która umożliwia przycinanie, golenie oraz precyzyjne modelowanie krawędzi przy dowolnej długości zarostu.. Strona główna Katalog instrukcji Poproś o instrukcj .. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Arabski.Tryb użycia można odszyfrować po łatwo rozpoznawalnej ikonce „Wet&Dry" lub nazwie modelu.Dzięki temu możesz dokonać zasadniczego wyboru co do preferowanej metody golenia.. Przekazując urządzenie osobie trzeciej należy dołączyć niniejsza instrukcję obsługi.MASZYNKA DO GOLENIA INSTRUKCJA OBSŁUGI Przed pierwszym użyciem urządzenia należy dokładnie zapoznać się z jego instrukcją obsługi.. Instrukcję należy zachować na przyszłość, do ewentualnego wglądu.. Ta instrukcja należy do kategorii Maszynki do golenia i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 7.7.. Instrukcja obsługi BaByliss E890E; Marka:Maszynki do strzyżenia › Strzyżarka PANASONIC ER-GC71-S503 Strzyżarka PANASONIC ER-GC71-S503 38 ..

Strona główna › Inne › Maszynki do golenia › Braun.

Zapomnij o skomplikowanych czynnościach i przyrządach.. Zapomnij o skomplikowanych czynnościach i przyrządach.. Nasza gama maszynek do włosów obejmuje rozwiązania dla każdego mężczyzny - od doświadczonych stylistów po kompletnych nowicjuszy.. Bezpieczne golenie na mokro i sucho.. Obejrzyj poniższy film, aby uzyskać instrukcje dotyczące czyszczenia.. Przed pierwszym użyciem urządzenia należy dokładnie zapoznać się z jego instrukcją.. Maszynka bardzo dobrze goli nawet twarde włosy, łatwa w obsłudze, jestem bardzo zadowolona.. OneBlade da sobie radę ze wszystkim.Na tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Philips w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.Instrukcja obsługi Maszynki do golenia - Philips.. Zasilanie: akumulatorowe, Zakres długości strzyżenia: 3 - 15 mm, Czas pracy akumulatora: 80 minut, Czas ładowania akumulatora: 16 godzin.. Zobacz w RTV EURO AGD!Aby przeprowadzić dokładne czyszczenie, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi.. Instrukcja obsługi Braun Series 9 9290cc; Marka:Philips Maszynka go golenia manuals.. Tak samo goli na sucho i na mokro.. Golarka AquaTouch chroni skórę podczas golenia..

Przełącznik na ...Instrukcja obsługi Maszynki do golenia - Sencor.

Instrukcje w kategorii.. Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna maszynka hybrydowa, która umożliwia przycinanie, golenie oraz precyzyjne modelowanie krawędzi przy dowolnej długości zarostu.. Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna : Dokumenty do pobrania .. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. Pracuje na zasilaniu akumulatorowym (akumulator litowo-jonowy: 3,7 V, 700 mAh) lub sieciowym.. System ostrzy MultiPrecision z głowicami o okrągłym profilu został zaprojektowany z myślą o łatwym przesuwaniu się po skórze i jej ochronie.Dodatkowo maszynka pracuje bardzo cicho również na najwyższej prędkości, więc można się spokojnie golić rano i nikogo nie pobudzić.. Optymalne dopasowanie do konturów dzięki 3 sprężyście ułożonym głowicom strzygącym.. Ta instrukcja należy do kategorii Maszynki do golenia i otrzymała oceny od 4 osób ze średnią 7.2.. Instrukcja obsługi Philips Series 9000 BT9290/32; Marka: Philips: Wyświetlić instrukcję .OneBlade przycina, nadaje kształt i goli zarost o każdej długości.. Sprawdzone można golić się pod nosem spoko goli normalnie.- Zwiększ bezpieczeństwo golenia.. ŁADOWANIE 1.. Z podwójnymi pierścieniami z nasadką do stylizacji brody.Na rysunku w instrukcji wskazano, że maszynka nie nadaje się do golenia twarzy..

Strona główna › Inne › Maszynki do golenia › Sencor.

Instrukcje w kategorii.. Warto dodać, że: Wszystkie golarki Braun są w 100% wodoodporne do głębokości 5 metrów, więc można je bezproblemowo płukać i czyścić pod bieżącą wodą.Zestaw wielofunkcyjny Philips Multigroom (Seria 5000) MG5720/15 w RTV EURO AGD. Bez trudu dobierzesz produkt do swojego stylu i niskim kosztem uzyskasz we własnym domu fryzurę rodem z salonu.Instrukcja obsługi Maszynki do golenia - BaByliss.. Poproś o dodanie instrukcji.Philips OneBlade to nowe, przełomowe urządzenie do stylizacji, które umożliwia przycinanie, golenie, nadawanie kształtu i modelowanie krawędzi.. Kup Teraz!Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące Twojego produktuNa tej stronie znajdziesz instrukcje i podręczniki Maszynki do golenia w języku polskim do pobrania bezpłatnie w formacie pdf.. Sama podstawa do ładowania wydaje mi się zbyt duża, ale to subiektywna opinia do mojej małej łazienki.. Instrukcje w kategorii.. Instrukcje w kategorii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt