Instrukcja obsługi glukometr contourtm plus oneDziała z paskami testowymi OneTouch® Select® Plus.. System służy do użytkowania przez jednego pacjenta i nie należy go pożyczać innym osobom.Instrukcja obsługi programu W razie problemów technicznych z glukometrem, kablem USB lub programem GlucoContro prosimy o kontakt: z bezpłatną infolinią Ascensia Diabetes Care: 022 372 72 20 | [email protected] | 7.. Data zakończenia 2017-12-22 - cena 62 złGlukometr CONTOUR™PLUS ONE wykazuje dokładność na poziomie ±8,5 mg/dl lub ±8,5% w skali ogólnej.. * Norma ISO 15197:2013 dopuszcza granicę błędu na poziomie ±15 mg/dl przy stężeniu glukozy.. Instrukcja obsługi, Glukometr CONTOUR PLUS ONE, Nakłuwacz Microlet2, 5 lancetów, 5 pasków testowych CONTOUR PLUS, końcówka do alternatywnego miejsca nakłucia, etui (wszystko poniżej na zdjęciu) Po zapakowaniu wszystkiego do etui, zestaw prezentuje się następująco: Dodatkowe funkcje:Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Contour +.. Data zakończenia 2017-02-15 - cena 99,99 złGlukometr Contour Plus działa wyłącznie z paskami testowymi Contour Plus i roztworem kontrolnym Contour Plus.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!CONTOUR™ PLUS ONE to nowoczesny system monitorowania stężenia glukozy we krwi (BGMS ).. W celu uzyskania pomocy w zakresie obsługi glukometru CONTOUR ® PLUS ONE lub aplikacji CONTOUR ® DIABETES zachęcamy do skorzystania z filmów instruktażowych, które znajdują się w sekcji Filmy .Informacje o Zestaw glukometr i paski Contour plus one Nowy - 6935281166 w archiwum Allegro..

Poszukujesz instrukcji obsługi OneTouch Select Glukometr?

Przed rozpoczęciem wykonywania badań należy zapoznać się z instrukcją obsługi systemu Contour Plus ulotką dołączoną do opakowania lancetu Microlet®, a także ze wszystkimi materiałami zawartymi w zestawie glukometru.Jeśli glukometr nie włączy się, zmień baterię glukometru.. System ten obejmuje prosty w obsłudze, inteligentny glukometr z funkcją łączności bezprzewodowej, który komunikuje się ze smartfonem za pośrednictwem łącza Bluetooth®.OneTouch Select Glukometr.. Glukometr One Touch Select Plus Flex x 1 sztuka w cenie 65,95 zł jest dostępny w aptece internetowej i-Apteka.pl!Przyjazny w obsłudze glukometr Contour Plus w ofercie sklepu Diabetyk24.Opis.. Glukometrem nazywamy mobilne urządzenia służące do odczytu poziomu glukozy we krwi.Przyrządy te mają małe gabaryty, niedużą masę a ich obsługa jest intuicyjna.. Pomiar drugiej szansy™ umożliwia uzupełnienie próbki krwi na ten sam pasek testowy w ciągu 60 sekund.Teraz na ZAFREE.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Glukometr OneTouch Select Plus Flex wykorzystuje technologię ColourSure, dzięki której łatwo interpretować wyniki pomiaru.. Bezpłatny Glukometr Contour to nowoczesne urządzenie którego podstawową funkcją jest monitorowania poziomu cukru we krwi.Wykazano, że glukometr CONTOURTM PLUS ONE ma margines błędu +/- 8,5 mg/dl lub +/- 8,5% dla całego zakresu stężeń..

Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.

Ma kolorowe oznaczenie zakresów pomiarów.. • Jeżeli glukometr będzie pozostawiony, wyłączy się po dwóch minutach.Kup teraz na Allegro.pl za 159,90 zł - Glukometr Contour Plus One + 55 pasków PREZENT (8547489680).. Urządzenie jest proste w obsłudze, jego niewielkie wymiary pozwalają zabierać go ze sobą zawsze, gdy jest to konieczne.. Patrz Wymiana baterii w sekcji 7.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Informacje o Glukometr Contour Plus ONE ~~ 55 pasków - 6714361757 w archiwum Allegro.. Wyrób medyczny do samokontroli.. Więcej na stronie producenta pod linkiem poniżej:Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek.. Dzięki Pomiarowi drugiej szansy™ możesz uniknąć ponownego nakłucia i marnowania pasków.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.Coraz większa liczba pacjentów korzysta ze smartfonów i aplikacji dotyczących zdrowia.¹ System monitorowania stężenia glukozy we krwi (BGMS) CONTOUR™ PLUS ONE obejmuje prosty w stosowaniu, inteligentny glukometr z funkcją łączności bezprzewodowej, który komunikuje się ze smartfonem za pośrednictwem łącza Bluetooth™.Informacje o Glukometr Contour Plus ONE - 7086878102 w archiwum Allegro..

Ta instrukcja należy do kategorii Kamery kieszonkowe i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 6.7.

Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneDowiedz się jak wykonać pomiar glikemii przy użyciu glukometru CONTOUR®PLUS ONE, który łączy się z aplikacją CONTOUR®DIABETES.. Wynik wyświetla się na ekranie, a w niektórych urządzeniach jest możliwość dodatkowego, dźwiękowego podania wyniku, co znacznie ułatwia pomiar osobom niedowidzącym.Ogłoszenia o tematyce: glukometr na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Akcja skierowana jest wyłącznie dla osób chorych na cukrzyce, które muszą mierzyć i monitorować poziom cukru.. Paski wykorzystują dwie aktywne elektrody, aby zagwarantować dokładność pomiaru - glukometr nie poda wyniku, jeżeli różnica sygnałów między obiema elektrodami będzie wyższa niż 10%.Contour plus paski na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Data zakończenia 2017-09-01 - cena 8 złSystem monitorowania stężenia glukozy we krwi CONTOUR®PLUS firmy Ascensia Diabetes Care (glukometr, paski testowe i roztwór kontrolny) przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania badań przez osoby chore na cukrzycę oraz przez personel medyczny w celu monitorowania stężeń glukozy we krwi pełnej żylnej i świeżej krwi pełnej włośniczkowej uzyskanej z opuszki palca lub z dłoni.- Glukometr Contour Plus ONE firmy BAYER - Baterie - 5 szt. pasków testowych - Nakłuwacz Microlet 2 firmy BAYER - 5 szt. Lancety Microlet 2 - Nasadka AST na nakłuwacz Microlet 2 - Instrukcja obsługi - Skrócona instrukcja obsługi - Dzienniczek - Etui - Karta Gwarancyjna..

Wyłączanie glukometru Jest wiele sposobów wyłączenia glukometru: • Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez trzy sekundy.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Duży ekran wyświetla duży czytelny wynik.. Na ekranie pojawi się okno „Kończenie pracy Kreatora znajdowania nowego sprzętu - kreatorGlukometr.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski, Holenderski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Szwedzki, Rosyjski.Glukometr CONTOUR ® PLUS ONE powiadomi o konieczności nałożenia na pasek dodatkowej próbki krwi, jeżeli pierwsza była niewystarczająca..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt